Ośrodki zdrowia Podkategoria: Ośrodki zdrowia

 • Adriatic Tour and Czarnogóra Retreat »

  Holidays to Hrvatska prearranged by Discovery Travel AgencyConnection Of Wild Regular Gorgeousness And High Quality Modern ServiceVocation is almost a fresh air among everyday routine.When you are under a real stress all year, the only thing you can think of or image is almost a week or may be two of a good vocation - the vivaci ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 06 2013
 • Sprzęt medyczny »

  Firma Egerton zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości wyposażenia dla palcówek medycznych. Celem naszej firmy jest dostarczanie kompleksowej oferty handlowej w jak najkorzystniejszych cenach a także przy zachowaniu najszybszych terminów realizacji dostaw. Firma Egerton działa na terenie całej Polski. W ofercie firmy znajdziesz: ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 02 2013
 • Dentysta w Olsztynie »

  Stomatolog, albo używając starego nazewnictwa dentysta, w tym również dentysta Olsztyn, to specjalista ogólny dyscypliny medycznej określanej stomatologią. Jej kluczowym celem jest utrzymywanie zębów i jamy ustnej w zdrowiu, a jeśli nastąpią jakieś zmiany chorobowe, leczenie schorzeń i usuwanie zębów, których nie uda się zachowa ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 11 2013
 • Porady dotyczące Twojego zdrowia »

  Zlapbalans.pl to portal, w którym poruszamy problemy związane ze aktywnym życiem. Przeczytasz tam o interesujących metodach treningu, o nowinkach w dziedzinie sprzętu sportowego i AGD czy o tym, jak żywić się o danej porze roku. Nie zabraknie| też tekstów mówiących o tym, jak być zdrowym i w formie przez długi czas. Dzięki nam s ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 12 2012
 • Przychodnie opinie »

  Audyt Przyjazna Przychodnia (APP), Audyt Bardzo dobra Praktyka Rehabilitacyjna (ADPR) - wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej - to ciekawy projekt, do którego zapraszamy niepubliczne placówki świadczące usługi z zakresu opieki zdrowotnej. Udział w naszym projekcie to sprawa pr ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 11 2012
 • Wyposażenie gabinetu stomatologicznego »

  Niezależnie od gatunku ośrodka zdrowia, albo jest więc firma rehabilitacyjna, czy poradnia stomatologiczna, najważniejszym elementem, na który należy zwrócić uwagę przed skorzystaniem z jego pomocy jest fakt zastosowania w nim odpowiedniego wyposażenia medycznego. Nie funkcjonuje tutaj wyłącznie o sam sprzęt medyczny, specjalist ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 10 2013
 • Stan naszego zdrowia »

  Jak mówi powiedzenie, jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, i utrafia obecne w sedno niemalże w stu procentach, szczególnie jeśli rzecz dotyczy zdrowia. Często wypada nam z głowy, że dwoma najważniejszymi kapitałami każdego spośród nas jest wykształcenie także stan swego zdrowia. Bardzo często idzie z tym w parze bieda. Osoby, ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 11 2013
 • O zdrowym trybie życia »

  Jak mówi powiedzenie, jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz, i utrafia to w sedno niemalże w stu procentach, szczególnie jeśli rzecz dotyczy zdrowia. Często wydaje nam z osoby, że dwoma najważniejszymi kapitałami każdego z nas jest przygotowanie również wygląd swego zdrowia. Bardzo często chodzi z tymże w parze bieda. Osoby, jak ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 01 2014
 • Opieka nad osobami starszymi Niemcy »

  W naszym dworku, opieka nad seniorem jest bardzo profesjonalna, Państwa bliscy, przez dwanaście godzin dziennie, objęci będą opieką wykwalifikowanego personelu. Otrzymają także posiłki przystosowane indywidualnie do ich potrzeb oraz stanu zdrowia.Propozycja naszego domu seniora sprawia, iż członkowie rodziny osoby starszej nie b ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 01 2015
 • Wszystko o sposobach ćwiczeń, urządzeniach oraz gadżetach. »

  Nowatorskie i efektywne typy ćwiczeń poznasz na serwisie badzfit.com.pl. Ułożone przez naszych fachowców zestawienia, zestawy produktowe oraz porady pomogą spalić zbędne kilogramy, cieszyć się zadbaną sylwetką, a także wybrać odpowiednią i dobrze wyglądającą odzież sportową. Co więcej, zaproponowane na stronie urządzenia pomogą ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 06 2013
 • Dentysta Bronowice »

  Endodoncja (operacja kanałowe)W sytuacji powstania stanów zapalnych miazgi zęba, które w ogromnej liczbie przypadków są skutkiem nieleczonej próchnicy, dentysta kraków przeprowadza pomoc lekarska kanałowe zęba. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu i polega na mechaniczno-chemicznym oczyszczeniu i odkażeniu a następnie szczelnym ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 10 2014
 • Neurolog Olsztyn - gdzie szukać adresów? »

  Osobom zainteresowanym wykazem gabinetów z dziedziny neurolog Olsztyn lub polecamy stronę informacyjną www.bib.com.pl, na której znaleźć mogą wykazy placówek z tej i innych specjalizacji medycznych.Neurologia może być dziedziną medycyny, zajmującą się budową i funkcjonowaniem mózgu i obwodowego układu nerwowego. Bada też przyczy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 01 2014
 • Lekarze w Olsztynie »

  Zawód lekarza jest zawodem o niezmiernie wysokiej randze społecznej jest niewątpliwie, również lekarz Olsztyn. Więc informator medyczny, jest czasopismem, którego jakość odpowiada owej wysokiej społecznej randze tego zawodu. Wysoka jakość usług medycznych i jak również sposób publikowania informacji medycznych idą więc w parze, ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 11 2014
 • wyciekwodplodowych.pl - Testy na obecność wód płodowych dla kobiet w ciąży »

  Wiele kobiet w pewnych sytuacjach nie potrafi zidentyfikować odczuwaną wilgotność w miejscu intymnym: czy są to wody płodowe, nietrzymanie moczu czy może infekcja. Wyjściem tego dylematu są testy wykrywające obecność wód płodowych. Proste, całkiem szybkie, komfortowe i niedrogie wkładki higieniczne omal natychmiast rozwieją uwa ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 06 2016
 • skolioza »

  NZOZ Fizjomed to posterunek fizjoterapeutyczna, wręczająca służby najważniejszych rzeczoznawców z obszaru rehabilitacji, jacy wzmacniani są dzisiejszym rynsztunkiem rehabilitacyjnym plus sportowym.Obeznana kadra fizjoterapeutów owo krajowy nasza największa atut.Fizjoterapeuci, którzy zawsze unoszą osobiste kwalifikacje na krzyż ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 10 2016

Ośrodki zdrowia - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122