Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu Na tej stronie internetowej znajduje się wykaz wyspecjalizowanych lekarzy, którzy mogą nam udzielić niezbędnej pomocy w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Jeżeli zwichnąłeś rękę, czy złamałeś nogę podczas jazdy na nartach, na stronie znajdziesz kontakt do ośrodka w jakim wykonywane są wszystkie konieczne zabiegi, aby przywrócić twój organizm do normalnego stanu. Ponadto lekarze wykonują bardziej skomplikowane zabiegi dotyczące wrodzonych, czy nabytych wad kości lub stawów, wymagającymi odpowiedniego podejścia.

Szczegóły strony www.ortoklinik.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.ortoklinik.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Volish »

  Swoim klientom oferujemy najlepsze e papierosy. W naszej ofercie możesz znaleźć eleganckie e-papierosy mild, które odróżniają się dużą wydajnością. Proponujemy swoim klientom ogromy wybór e- papierosów, więc niewątpliwie znajdziesz u nas e-papieros, który spełni Twoje oczekiwania. Dzięki firmie volish w końcu pożegnasz się z nał ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 09 2012
 • DENT22 Dentysta Kraków »

  Wyjątkowy Gabinet dentystyczny DENT22. Dlaczego Wyjątkowy ?? Otóż w jednym miejscu zapewnia pełne leczenie zębów, rentgen punktowy i rentgen panoramiczny. Przychodnia prowadzona przez lek. stom. Kingę Lis to trzy nowoczesne i niezależne stanowiska stomatologiczne, ponadto pomieszczenia aby zagwarantować komfort pracy i pacjenta ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 04 2013
 • Warszawa-Laryngolog »

  Doświadczony laryngolog warszawa Mirosław Szczepański zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Gabinet laryngologiczny, który prowadzi przeprowadza specjalistyczne badania, które szybko daje podstawę do postawienia trafnej diagnozy. Laryngolog prowadzi też gabinet dla nurków, którzy uskarżają się na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 02 2014
 • Zaopatrzenie Lekarzy Lemar »

  Zaopatrzenie Lekarzy to poradnik dla personelu medycznego i pacjentów, szukających nowinek i wiadomości z branży medycznej, porad, zmian w ustawach, rozporządzeń, informacji dotyczących refundacji. Dodatkowo znaleźć można szczegółowy opis potrzebnego sprzęt medycznego stosowanego w gabinetach lekarskich, a także w ratownictwie m ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 03 2014
 • Bezpłatna Przychodnia Studencka Gdańsk, Sopot i Gdynia Studenmed.pl »

  Bezpłatna Przychodnia Studencka StudentMed.pl dla osób uczących się w Gdańsku, Sopocie, Gdyni. Wielu studentów nie wie, że może leczyć się za darmo w mieście, w którym studiują. Jest jednak warunek: trzeba dokonać wyboru nowego lekarza pierwszego kontaktu. Gwarantuje to bezpłatną pomoc medyczną w przyszłości oraz rezerwacje wizy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 06 2014
 • RQS - norma ISO 13485 »

  Firma Roman Quality Support pragnie Państwu zaoferować swoje bogate wiedzę praktyczną związane z wprowadzaniem wyroby medyczne na rynek, a ponadto przygotowaniem do certyfikacji zaleceń normy EN ISO 13485.Norma ISO 13485 zawiera wymagania systemu zarządzania jakością w odniesieniu do wyrobów medycznych. Jest normą zharmonizowaną ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 06 2014
 • Portal Medyczy i Framaceutyczny »

  PortalMedycznoFarmaceutyczny.pl, jest noworozbudowywanym wydawnictwem z dziedziny informacji i zdrowia . Zapewniamy łatwe do odczytania, dogłębne, wiarygodne informacje medyczne dla czytelników za pośrednictwem przyjaznej dla użytkownika, interaktywnej i wciąż rozbudowywanej strony internetowej.Doświadczony zespół wykwalifikowan ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 06 2014
 • Urolog Poznań »

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Tomasz Deja- specjalista urolog Poznań oferuje leczenie z zakresu USG układu moczowo-płciowego, USG transrektalne prostaty z badaniem dopplerowskim oraz dodatkowo diagnostykę i leczenie układu moczowo-płciowego. Urolog Poznań dr Tomasz Deja ma szereg zezwoleń świadczących o jego kwali ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 01 2015
 • Wszywka Wrocław 24h »

  Obfite spożywanie piwa bywa dzisiaj sporym szkopułem w naszym krajobrazie, w którym sporo jednostek kuruje się na okropne następstwa ciągów alkoholowych. Wobec tego z pomocą nadchodzi ośrodek, który oferuje także alkoholoodtrucia jak i zabiegi aplikacji disulfiramu. Wspomniane czynności istotnie sprostają wpłynąć na teraię alkoh ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 02 2015
 • Jęczmień na oku - prywatny okulista Kraków »

  Prywatny okulista Kraków Piotr Chaniecki - Moim głównym tematem zainteresowań jest chirurgia przedniego odcinka oka i implanty stosowane w okulistyce. Praktykuje takie zabiegi jak: operacja zaćmy, leczenie gradówki, usunięcie jęczmienia na oku czy leczenie jaskry. Oczywiście oferta jest o wiele większa. Jestem członkiem Polskieg ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 02 2016
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122