Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Implanty Kraków »

  Leczenie schorzeń gruczołów ślinowych (Karwan chirurg)Przyczyną ostrych stanów zapalnych gruczołów ślinowych są: bakterie, wirusy albo zaburzenia immunologiczne. Schorzenia gruczołów ślinowych to m.in. : ślinianki, Kamica ślinianek, nowotwory gruczołów ślinowych, zespół Sjögrena, guz Kutner. Leczeniem to dział chirurgia szczękow ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 08 2012
 • Rak piersi – badanie BRCA1 »

  Rak piersi wywołany mutacją w genie BRCA1! Wystąpiły u Ciebie w rodzinie przypadki raka piersi? Sprawdź czy nie jesteś nosicielem mutacji w genie BRCA1. Badanie BRCA1 wykonywane jest w certyfikowanym laboratorium na terenie całego kraju. Gwarantujemy Państwu pewny wynik badania BRCA1, a także najwyższą jakość oferowanych usług. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 09 2010
 • lampa Bioptron »

  Bioptron - Czym faktycznie jest światło Bioptron? Rozwój terapii świetlnej ma swoje początki sprzed ponad stu laty. W 1903r. duński lekarz Niels Finsen otrzymuje Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny za badania nad leczniczym wpływem światła. Do lat 30, XX wieku szpitale były bogato wyposażone w lampy, które stosowano dla leczenia ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 09 2010
 • W jaki sposób zadbać o własne zdrowie? »

  Obecnie, kiedy wielu z nas wiedzie bardzo szybki styl życia coraz ciężej jest zadbać o swoje zdrowie. Każdą sekundę w ciągu dnia pragniemy zużytkować jak tylko umiemy efektywnie. Niestety nie starcza wielu na wszystko czasu. Nie należy zaciskać pasa na czym się da, a tym bardziej nie można zaciskać pasa na zdrowiu. Gdy chcesz za ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2013
 • Firma Bjeska - Domowy sprzęt medyczny »

  Firma Bjeska Sp. J. zajmuje się dystrybucją, a ponadto serwisowaniem domowego sprzętu medycznego wykorzystywanego przy mechanicznej wentylacji - zarówno w szpitalu jak i w domu. Nasza firma oferuje serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, całego asortymentu aparatury medycznej, też szkolenia z obsługi oraz jego odpowiednią instala ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 04 2013
 • astma »

  Zdarzają się również wielcy sportowcy cierpiący na astmę. Astma w znaczący sposób komplikuje istnienie, bo winno się zawsze mieć przy sobie inhalator. Na zaprezentowanej witrynie dowiesz się mnóstwo wyjątkowo praktycznych wiadomości apropos astmy. Astma w pewien sposób ogranicza kultywowanie sportu, lecz nie uniemożliwia go. Cho ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 09 2012
 • Kraków centrum rehabilitacyjne »

   Własna rehabilitacja. Nie ma obecnie  ważnej  inicjatywie pomiędzy  osobistą rehabilitacją a rehabilitacją na fundusz. W prywatnej  jednakże nie trzeba czekać, tylko można od razu rozpocząć rehabilitację i to jest  unikatowa  wyższość.  Jeżeli  zaczyna się rehabilitację w centrum rehabilitacji Kraków, gdzie można skorzystać z   ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 04 2013
 • skolioza »

  Medserwis to wiodący portal, na jakim znajdziesz prezentacje chorób i sposoby leczenia. Dzięki pośpiesznej reakcji oraz posłaniu dziecka na rehabilitację jest naprawdę spora okazja na wyleczenie. Krzesło, na którym dziecko odrabia lekcje winno zostać dostosowane do jego wzrostu. Nieleczona skolioza może doprowadzić do obniżenia ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 11 10 2012
 • Akuna Polska »

  Często ludzie tracą nadzieję na wyzdrowienie, kiedy wiedzą, że ich choroba jest ogólnie postrzegana jako nie wyleczalna. Ludzie najczęściej wierzą w naukę i możliwości leczenia farmakologicznego, zapominając o tym, że najlepszym lekarstwem jest to, co dał nam Bóg i co rośnie pod słońcem. Lista zastosowań jest naprawdę ogromna i ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 05 2013
 • Choroby oczu »

  Wszyscy z pewnością ogromnie dobrze wiemy jak ważny jest dla nas wzrok. Powodem nieodwracalnej ślepoty jest Jaskra, która niestety dotyka coraz znaczniejszą liczbę osób. Znamienitą witryną internetową poświęconą tej dokuczliwości jest www.jaskra.net.pl. Wyszukamy na niej wszelkie wielce gruntowne informacje o tej dokuczliwości. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 06 2013
 • rwa kulszowa »

  Owa przypadłość zaczyna występować głównie po skończeniu trzydziestego roku życia. Napady bólu występujące przy tej chorobie są bardzo często bardzo rozdzierające. Jeżeli chcesz złagodzić objawy dolegliwości jak najszybciej idź do doktora. Należy wystrzegać się naruszenia tego nerwu, ażeby uniknąć kłopotów. Zajrzyj na naszą witr ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 09 2012
 • Środki na potencje »

  W serwisie informacyjnymo środkach na potenjce znajdziesz ciekawostki, które są powiązane z męskim zdrowiem seksualnym iranking najlepszych środków których użycie w efekcie daje to, że znacznie idzie stwierdzić polepszenie własnego samopoczucia, co znaczniepoprawia współżycie z paniami. Środki na potencje toteraz tanich i szybki ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 07 2013
 • Wynajem koncentratorów tlenu »

  Jesteśmy spółką zajmującą się kompleksowo urządzeniami do tlenoterapii domowej - koncentratorami tlenu. Prowadzimy sprzedaż nowych jak również wykorzystywanych koncentratorów tlenu. W mojej firmie znajduję się specjalistyczny serwis większości modeli koncentratorów tlenu występujących na rynku. Oferujemy także wynajem koncentrat ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 07 2012
 • Dietetyk Tychy »

  Zadeklarowałaś się zmniejszyć rozmiar swojego ubrania o kilka numerów? Nie wiesz od czego rozpocząć? Przyjdź do Centrum Dietetyczne i uzyskaj fachową poradę. Zrzucenie zbędnych kilogramów to niełatwe zadanie, ponieważ koniecznie trzeba zmienić swoje dotychczasowe nawyki życiowe. Powszechnie każdy z nas wie, że należy więcej się ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 03 2013
 • Gabinet Medycyny Estetycznej »

  Zabiegi medycyny estetycznej przynoszą szybkie, spektakularne efekty, jednocześnie są całkowicie bezpieczne i odwracalne, przeznaczone w równym stopniu dla kobiet jak i dla mężczyzn. Przy wykorzystaniu najbardziej zaawansowanej technologii medycznej, rozległej wiedzy na temat procesu starzenia się skóry, lekarz medycyny estetycz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 10 2013
 • Angielski dla dzieci Widzew Łódź »

  Język brytyjski jest jednym z tych języków, którego znajomość ma możliwość przydać się nie tylko podczas zagranicznych wakacji, gdy chcemy dotrzeć do ściśle określonego miejsca zastosowania. Można prawdopodobnie ze stuprocentową pewnością rzec, że brytyjski stanowi najpopularniejszy język w szkołach, na kursach. Nie bez powodu, ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 01 2015
 • mononukleoza »

  Ta przypadłość rozprzestrzenia się przez drogą kropelkową od osób, u których nie widać symptomów. Z niewyleczonej mononukleozy mogą wyniknąć przykre powikłania. Na naszej witrynie znajdziesz bardzo dużo potrzebnych informacji odnośnie chorób. Jeden raz przeżyta mononukleoza dostarcza wytrzymałość przez całe życie, dlatego nie na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 08 2012
 • Mononukleoza »

  Mononukleoza to zaraźliwa choroba wirusowa, przekazywana na ogół drogą kropelkową lub przy użyciu śliny – przykładowo podczas całowania. Za sprawą progresu medycyny, mononukleoza stała się chorobą całkiem wyleczalną. Na naszej stronie internetowej zdołacie również dowiedzieć się: przejawy mononukleozy, jakim sposobem mononukleoz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 11 06 2013
 • Lekarz Katowice »

  Zastanawiałeś się kiedyś czy istnieje jakieś miejsce w internecie gdzie odnajdziesz wiedzę, której próżno szukać nawet po książkach? Wychodząc na przeciw potrzebom uzytkowników internetu oraz mając na uwadzę popularność tematyki medycznej stworzyliśmy portal internetowy - LEKARZ KATOWICE. Serwis medyczny lekarz-katowice.pl to mi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 07 2014
 • Kolana - rehabilitacja kolan - informacje o leczeniu kolan »

  Strona poświecona na temat kolan ich bólu, stawów kolanowych, a ponadto wiązadeł. Na tej stronie są informacje o rehabilitacji oraz dodatkowo najnowszych trendach medycznych w leczeniu kolan, stawów oraz więzadeł kolanowych. Na stronie znajdziesz anatomie kolan orazinformacje o chorabach kolan, ich leczeniu oraz dodatkowo rehabi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 07 2013
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Medycyna - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122