Masaże Podkategoria: Masaże

 • Platforma wibracyjna »

  Zdrowa i szczupła sylwetka jest dla każdego co najmniej cenna. Dla niektórych jest nawet bardzo ważna i postrzegana jest jako coś obowiązkowego, oczywistego, o czym nie wolno nie myśleć i o co trzeba dbać. Dlatego też miejsca, w których można kupić sprzęt pozwalający spalić zbędne kilogramy, są wyjątkowo często uczęszczane. W na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 08 2013
 • Terapia manualna, kręgarz Katowice »

  Jako dyplomowany fizjoterapeuta posiadam szeroki wachlarz usług. W mojej katalogu usług/produktów znajduje się m.in. rehabilitacja medyczna, z którą wiąże się wykonywana różnymi metodami fizjoterapia oraz masaż leczniczy, terapia manualna. Jako kręgarz pomagam przy kwestiach z kręgosłupem, bólach krzyża czy innych części ciała. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 10 2013
 • Drętwienie palców Łódź »

  Prywatna klinika Raj-Med posiada w ofercie szeroki wybór terapii w dziedzinie medycyny naturalnej. Zabiegi te są uzupełnieniem dla klasycznych metod leczenia różnorodnych dolegliwości, a w wielu przypadkach są wystarczające, żeby efektywnie wyeliminować ból kolana Łódź, ból głowy czy nadciśnienie. Gabinet jest kierowany przez wy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 05 2016
 • Masaż Katowice »

  Masaż Katowice z dojazdem do domu klienta. Oferuje masaże: lecznicze, odchudzające, sportowe, klasyczne, relaksacyjne, antycelulitowe, refleksoryczne, aromaterapeutyczne, Shantala, masaż bańkami oraz akupresura. Masaż Katowice to usługi masażu przy użyciu profesjonalnego sprzętu i kosmetyków. Siedzący tryb życia, nadmierny stres ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 12 2013
 • Wymasuj.pl – wszystko o technikach masażu, masażerach »

  Nie masz pomysłu jak skutecznie zrelaksować się? Chcesz kupić urządzenie do masowania? Bądź poszukujesz sprawdzonych kosmetyków do masowania? Na witrynie wymasuj.pl znajdziesz wskazówki, zestawy produktowe i rankingi stworzone właśnie po to, aby pomoc ci odnaleźć odpowiedzi na te pytania. Do tego portal został tak pogrupowany, a ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 07 2013
 • rehabilitacja domowa kraków »

  Twój znajomy jest, która najlepiej się czuje w stadzie nie ma co tego ukrywać. Maszerujemy za stadem, nawet chociaż głośno temu się sprzeciwiamy. Podążamy za modą - diety, taniec, koszula w kratę, masaż Kraków etc. Ale moda ma I charakterystyczną cechę - przemija. Wobec tego coraz częściej ludzkie działania są typowymi przewrota ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 09 2013
 • Kinesiotaping Łódź »

  Zdrowie człowieka jest najistotniejsze, więc gorąco zapraszamy do zobaczenia czym wyróżnia się prywatny gabinet fizjoterapeutyczny FizjoTiM. To renomowana lecznica zrzeszająca fizjoterapeutów z autentyczną pasją, posiadająca wyśmienicie urządzoną salę do wykonywania kuracji oraz praktykująca skuteczne terapie zdrowotne. Można wy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 05 2016
 • Gabinet Rehabilitacji Siemianowice Śląskie »

  Fachowo przeprowadzona rehabilitacja i fizjoterapia to w dużej liczbie przypadków najważniejszy element leczenia. Centrum Rehabilitacji Terapia posiada profesjonalną sprzęt medyczny, który obsługują lekarze fachowcy, a oprócz tego rehabilitanci z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Propozycja naszego gabinetu to głównie rehabilit ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 06 2013
 • Kursy masażu http://akademiamasazu.pl »

  Akademia masażu to przyjazna atmosfera, profesjonalni instruktorzy, duża dawka wiedzy, zarówno teoretycznej jak również praktycznej. Nasz szkoła masażu oferuje szkolenia, warsztaty i kursy masażu: klasycznego, orientalnego, kosmetycznego i innych. Każdy kto woli uzyskać wiedzę z zakresu masażu, a ponadto usług terapeutycznych zn ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 10 2014
 • Masaże Wrocław Pracownia Piękna »

  Gabinet urody trudni się usługi estetyczne. W swojej ofercie oferuje zabiegi pielęgnacyjne i inne świadczenia mające zapewnić ulepszenie wdzięku. Rolą placówki są działania opierające się wieloma metodami. Możemy do nich zaliczyć zarówno usługi dotyczące ciała z których wyróżniamy zabiegi medycyny estetycznejm.in. usunięcie tkan ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 12 2014
 • Fotele masujące »

  Jeśli masz zamiar kupić w fotel masujący panasonic zapraszamy na portal internetowy renomowanego polskiego hurtownika http://fotele-masujace. pl/. Wynajdziesz tu obszerną ofertę foteli przeznaczonych do masażu kręgosłupa oraz delikatnej relaksacji. Wszystkie fotele masujące są doskonałe do samodzielnego użytkowania w domu w trak ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 02 2015

Masaże - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122