Lekarze specjaliści Podkategoria: Lekarze specjaliści

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Obawa przed bólem porodowym »

  Przeważnie po 37 tygodniu ciąży nadchodzi czas porodu.większość Pań, które rodzą pierwszy raz, obawia się że nie wytrzyma bólu towarzyszącemu porodowi. Jeżeli przygotowanie do porodu przebiegało prawidłowo, a lekarz nie znalazł żadnych anomalii ciążowych, nie ma powodu dla którego możemy się bać w/w trudności. Poród to nic inneg ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 09 2012
 • Hurtownia Kosmetyczna »

  Internetowy portal Cosnet to między innymi wyposażenie salonów kosmetycznych, hurtownia kosmetyczna i hurtownia kosmetyczna. Wspomożemy. Udzielamy 10-letniej gwarancji a dodatkowo oferujemy serwis urządzeń. Cosnet proponuje perfekcyjne zaopatrzenie do sklepów. Firma Cosnet to dobra i przetestowana marka i wyposażenie gabinetów k ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 02 2013
 • Volish »

  Swoim klientom oferujemy najlepsze e papierosy. W naszej ofercie możesz znaleźć eleganckie e-papierosy mild, które odróżniają się dużą wydajnością. Proponujemy swoim klientom ogromy wybór e- papierosów, więc niewątpliwie znajdziesz u nas e-papieros, który spełni Twoje oczekiwania. Dzięki firmie volish w końcu pożegnasz się z nał ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 09 2012
 • Warszawa-Laryngolog »

  Doświadczony laryngolog warszawa Mirosław Szczepański zajmuje się leczeniem dorosłych i dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Gabinet laryngologiczny, który prowadzi przeprowadza specjalistyczne badania, które szybko daje podstawę do postawienia trafnej diagnozy. Laryngolog prowadzi też gabinet dla nurków, którzy uskarżają się na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 02 2014
 • Centrum Medyczne, Przychodnia Zdrowia Kraków »

  W każdym mieście w Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się co najmniej jedna przychodnia zdrowia. Kraków jest dobrym tego dowodem. Na terenie tego powiatu prosperuje ponad kilkadziesiąt takich placówek. Na wyjątkową uwagę zasługuje znamienita i ceniona przychodnia MedicBud. Wedle opinii jej dawnych klientów jest to najlepsza w mi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 10 2012
 • oczyszczanie jelit »

  Firma vitamarket oferuje całkowity asortyment specyfików naturalnych do poprawy zdrowia. Nasze miody, środki przeczyszczające i wzmacjniające organizm to naturalne lekarstwa znane i stosowane od tysięcy lat, np.: ostropest plamisty. Wypróbuj nasz miod manuka lub innych środków, które pomogą ci odzyskać wytrzymałości i wrażenie z ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 03 2013
 • Maska kolagenowa »

  Przypuszczalnie każdej kobiecie zależy na pociągającym i oszałamiającym wizerunku. To oczywiste, że we wszystkich realiach reflektujemy mieć pełne przekonanie, że nasza aparycja wzbudza zainteresowanie u panów. Z tej przyczyny każda z nas stosuje przeróżne kosmetyki, których oddziaływanie mniej lub bardziej współgra z naszymi po ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 04 2013
 • Terapia wad wymowy wrocław »

  Leczenie jąkania i seplenienia, terapia wad wymowy, neurologopedia to tylko nieliczne usługi które ma w swojej ofercie logopedia Wrocław. Wprawdzie może się wydawać, że problemy z prawidłową mową dotyczą wyłącznie dzieci to tak niej jest. Coraz to więcej dorosłych cierpi na wady wymowy wywołane m.in. dużym stresem przed przemówi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 06 2013
 • A przy tym »

  Także kilkanaście wieków temu a w większości miejscowościach w U nas także i aktualnie jest mała świadomość dbania o higienę jamy ustnej. Dziś dotyczy właśnie to przede wszystkim niedużych miejscowości a swego czasu był z powyższym problem też i w ogólnopolskich miastach. Jedyną z ogromnym skutkiem sposobnością walkiz bólem było ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 08 2013
 • Terapia indywidualna Gestalt »

  Nie istnieje jednolita teoria psychoterapii co oznacza, iż nie posiada jednego typu psychoterapii, którą posługiwaliby się inni ludzie terapeuci. Można wyodrębnić kilka kluczowych orientacji teoretycznych, na bazie których utworzone były różne formy psychoterapii. Psychoterapeuta opiera się zatem na wybranej teorii psychologiczn ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 02 2013
 • Leczenie otyłości katowice »

  Bunclok to niezwykły blog na temat Górnego Śląska. Omawiamy tematy powiązane z przeszłością i teraźniejszością Śląska. U nas każdy, zarówno turysta, przyjezdny oraz mieszkaniec znajdzie ciekawe informacje dla siebie. W szczególności opisujemy miasto Katowice, które jest stolicą Górnego Śląska. Serdecznie zapraszamy do odwiedzeni ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 01 2013
 • wizyty domowe urolog »

  Wizyty w zakładzie Chorego na obszarze Stolicy i stron, CAŁODOBOWO, CODZIENNIE, Lekarze różnych branże, Wizyty w domu Pacjenta o odpowiedniej porze dnia a w wszelki dzień tygodnia, Wystawiamy zaświadczenia i rozluźnienia lekarskie ZUS-ZLA (tzw.“L4”)Przepisujemy również recepty finansowane przez NFZ. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 09 2013
 • masaż Poznań »

  Strona i serwis internetowy fizjoterapia.net.pl proponuje najlepsze masaże rehabilitacyjne. Oddziaływanie masażu na nasz organizm, wyznaczenia i przeciwwskazania do masażu, znaczenie masażu w procesie odchudzania, masaż limfatyczny, masaż kontralateralny, okostny, medycyna manualna - wszystko to znajdą Państwo w naszej ofercie. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 05 2013
 • BM Quality Med - Centrum Medyczne w Gliwicach »

  Centrum medyczne BMQ znajduje się na Śląsku, w Gliwicach. Specjalizuje się w różnego rodzaju opiece lekarskiej, stomatologicznej, dermatologicznej, endokrynologicznej, czy ginekologicznej. Dzięki naszym specjalistom potrafimy jak najlepiej zadbać o naszych pacjentów a nasze wieloletnie doświadczenie i nowoczesne aparatury medycz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 10 2014
 • Rehabilitacja Kręgosłupa Kraków »

  Pewnie niewiele ludzi wie, jak ciężkie jest leczenie kręgosłupa. Kraków jest ośrodkiem miejskim, w jakim prosperuje parę gabinetów, które zajmują się tym na co dzień. Na wyjątkową uwagę zasługuje popularny i ceniony Fizjoterapia-Fiejdasz. Z sukcesem od paru lat pomaga ludziom z różnorakimi schorzeniami, nie tylko tymi z kręgosłu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 11 2012
 • Agnieszka Borowska - Psychoanalityk Warszawa »

  Psychoterapia Warszawa centrum, którą prowadzęstaje się coraz bardziej zaawansowane. Jestem przekonana, że dzięki wąskiej dziedzinie, którą reprezentuję mogę skuteczniej pomagać moim pacjentom. Wykonuję leczenie lęków Poznań zarówno dla dzieci i dorosłych, leczenie depresji Olsztyn, Leczenie alkoholizmu Warszawa do Polskiego Tow ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 01 2015
 • Operacje Plastyczne »

  Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Kliniki Chirurgii Plastycznej AESTETICA doktora Jacka Jarlińskiego. Na stronie www.aestetica.pl wpisaliśmy dokładne informacje o zabiegach chirurgi plastycznej i medycyny estetycznej jakie wykonujemy. Mogą one być dla Państwa pomocne przy podejmowaniu decyzji o operacji lub przed kons ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 11 2012
 • dziurawiec »

  Dziurawiec wszystkim znany jest ze swego działania pobudzającegotrawienie. Może być również wykorzystywany zewnętrznie na rany. Taksamo jak szałwia wpływa na regulowanie procesu potliwości. Jego różnorodnezalety znane są już od stuleci. Jest składnikiem różnorodnych preparatów ziołowych.Dziurawiec i melisa mają działanie uspokaj ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 04 2013
 • Ortodoncja »

  Nasza klinika świadczy wysokiej jakości kliniką oferującą szeroki zakres usług obejmujących implanty na zęby oraz dodatkowo ortodoncje. Mamy zespół wykwalifikowanych lekarzy potrafiących przeprowadzić wręcz najbardziej niełatwe zabiegi. Od wielu lat z powodzeniem funkcjonujemy w regionie z roku na rok zdobywając kolejnych zadowo ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 05 2013
 • kosmetyki profesjonalne »

  Bioemsan – wyjątkowe naturalne produkty dla Ciebie! Prezentujemy Państwu bardzo szeroką gamę artykułów, także dla kobiet, jak i dla mężczyzn. W swojej ofercie prezentujemy kosmetyki do twarzy, efektywne mikroorganizmy, ciała, jamy ustnej, pielęgnacji włosów, a także różne zapachy. Stosujemy tylko i wyłącznie surowce pochodzące z ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 04 2013
1 · 2 · 3 · następna strona »

Lekarze specjaliści - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122