Firma IZOdent

Firma IZOdent Istniejemy na rynku stomatologicznym od 1989 roku. Od początku w 100% poświęciliśmy się stomatologii. Posiadamy w tej dziedzinie duże i wieloletnie wiedzę praktyczną. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem gabinetów stomatologicznych, pod klucz od wiertła po unit" Nie dostarczamy wyłącznie pacjentów. Prowadzimy sprzedaż materiałów stomatologicznych, a dodatkowo wszelkich akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy gabinetu stomatologicznego. Zapraszamy! istniejemy na rynku stomatologicznym od 1989 roku. od początku w 100% poświęciliśmy się stomatologii. posiadamy w tej dziedzinie duże i wieloletnie wiedzę praktyczną. zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem gabinetów stomatologicznych, pod klucz od wiertła po unit" nie dostarczamy wyłącznie pacjentów. prowadzimy sprzedaż materiałów stomatologicznych, a dodatkowo wszelkich akcesoriów niezbędnych w codziennej pracy gabinetu stomatologicznego. zapraszamy! istniejemy na rynku stomatologicznym od 1989 roku. od początku w 100% poświęciliśmy się stomatologii. posiadamy w tej dziedzinie duże i wieloletnie wiedzę praktyczną. zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem gabinetów stomatologicznych, pod klucz od wiertła po unit" nie dostarczamy wyłącznie pacjentów.

Szczegóły strony www.izodent.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.izodent.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy stomatologiczne »

  Czasami mamy kłopoty z naszymi zębami, których załatwienie jest nierealne bez pomocy fachowca. Jeżeli szukamy solidnego lekarza, przejrzyjmy jego kompetencje. Profesjonalny dentysta bowiem cały czas je rozwija. Pod tym adresem znajdziemy niewątpliwie receptę na zwiększenie kompetencji. Znajdziemy tutaj wzmianki o nadchodzących s ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 10 2012
 • Stomatologia estetyczna Poznań »

  Powszechnie wiadomo, jak istotną kwestią jest spotkanie rzetelnego dentysty. Stomatologia to droga usługa, ale gdy terapię oferuje rzetelny profesjonalista, dobrze korzystać z jego praktyki, ponieważ efekty będą się utrzymywać przez dłuższy czas. Kiedy rozważamy profesjonalistę, takiego jak dla przykładu solidny dentysta Poznań ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 11 2012
 • Implanty zębowe Kraków »

  Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług dentystycznych w Krakowie. Proponujemy między innymi implanty zębów. Implantologiczne leczenie zębów polega na ulokowaniu w kości specjalnych śrub, które imitują korzeń zęba i na ich podstawie tworzone są uzupełnienia protetyczne imitujące zęby. Można powiedzieć, że implanty ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 04 2013
 • Rękawice osłona przed mikrobami »

  Rękawiczki jednorazowe są w dzisiejszych czasach koniecznym oprzyrządowaniem każdego gabinetu diagnostycznego. Muszą być używane przy każdym nawet najmniejszym badaniu. Nierzadko wydaje się, iż są niewygodne i wyłącznie ograniczają w bardzo precyzyjnych zadaniach, lecz nie myśli się o tym, że ochraniają zdrowie doktora jak równi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 05 2013
 • Leczenie kanałowe Kraków »

  Chcący oraz dbający o zdrowie pacjenci roszczą, aby ich zębami zajmowali się absolutnie wykształceni oraz mający certyfikaty renomowanych szkół stomatolodzy kraków. Coraz częściej przeznaczana w uzdrawianiu zębów protetyka kraków przedstawia coraz to korzystniejszą wagę dla osobistości użytkujących z naszych gabinetów. W troskli ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 12 2013
 • Stomatolog Wrocław »

  Gabinet stomatologiczny, który prowadzimy proponuje Państwu szeroki zakres usług stomatologicznych. Przestronnie urządzony, gabinet został wyposażony w wysokiej jakości sprzęt stomatologiczny, umożliwiający prowadzenie bezbolesnego i precyzyjnego leczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Aby umilić krótk ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 04 2014
 • Dentysta Wrocław »

  Biodental od 1994r. cieszy się doskonałą opinią i zaufaniem pacjentów, zarówno we Wrocławiu, jak i poza granicami kraju. Miła atmosfera, wysokiej klasy specjaliści oraz zaplecze sprzętowe najnowszej generacji to podstawa naszego sukcesu.Mając całkowitą świadomość jak istotny dla współczesnego człowieka jest piękny i zdrowy uśmie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 11 2014
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdańsk, Trójmiasto, Jerzy Lasowski »

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio istnieje od 2006 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i za granicą. Skupiamy się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych. W naszym laboratorium dobieramy i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Na życzenie klienta w ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 09 2015
 • Klinika stomatologiczna Bonelli Dental »

  Klinika stomatologiczna Bonelli Dental została założona w 1993 roku zkonstatują o wymagających pacjentach, oczekujących wysokiej klasy usług połączonych z komfortem i miłą atmosferą. Na terenie kliniki znajdują się m.in. cztery gabinety.Lekarze Bonelli Dental to profesjonaliści z wieloletnim stażem zawodowym, którzy swój zawód u ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 05 2016
 • Protezy Sochaczew »

  Gabinet stomatologiczny Remedium to ekspert z pośród dentystów w Sochaczewie. Cechą szczególną kierowanych czynności opiera na wieloletnim doświadczeniu w obrębie stomatologii. Dlatego też, przeprowadzane przez Remedium zabiegi obejmują bezbolesne odbudowywanie zębów. W czynnościach tych odkryjemy także: leczenie kanałowe, ortod ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 06 2016
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122