Choroby Podkategoria: Choroby

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Leczenie alkoholizmu »

  Kluby AA lansują zasadę: Raz uzależniony- do końca uzależniony. Oznacza ona,że człowiek który kiedyś był uzależniony od alkoholu czy narkotyków mimo, że od dawna nie używa tych środków, nadal pozostaje w grupie ryzyka. Ponowne, nawet jednorazowe zażycie powoduje najczęściej nawrót choroby.Nawroty zdarzają się najczęściej we wcze ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • NZOZ RATOWNICTWO I TRANSPORT MEDYCZNY »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Ratownictwo i Transport Medyczny" zajmujemy się profesjonalnym transportem sanitarnym i zabezpieczeniem imprez pod kątem medycznym. Posiadamy ambulanse: Mercedes Sprinter 213 CDI i Volkswagen T4 (wysoki), oba pojazdy spełniają wszystkie wymagania prawne i zapełniają pełen komfort ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 04 2013
 • Dna moczanowa »

  Encyklopedia nt. Chorób zachęca do odwiedzin, wszystko o skazie moczanowej. Warte odwiedzenia: Dna moczanowa, Pryszcze i guzki na uchu, Podagra to odmiana dny mocznowej, Arytmia, Na diagnostyce i leczeniu zakażeń HCV Polska zyskałaby 30 mld zł, Gronkowiec, W chłodne dni starsze osoby bardziej narażone na nadciśnienie, Jelita dra ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 06 2013
 • Skaza moczanowa - badania i rozpoznanie »

  Internetowa encyklopedia nt. chorób rekomenduje zbiór publikacji o skazie moczanowej. Tutaj przeczytasz wszystko o leczeniu i najwłaściwszym odżywianiu. Najbardziej zalecane są diety warzywne, na bazie marchewek, sałaty, chrzanu; owoców m.in. czereśni, oliwek, porzeczek. Dodatkowo rekomendowane są: nabiał (mleko zsiadłe, jogurt) ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 06 2013
 • Borelioza leczenie »

  Serwis, którego jesteśmy autorami jest w dużej mierze poświęcony chorobie zwanej boreliozą. Najczęściej dochodzi do zakażenia nią od ukąszenia kleszcza. Chcesz zdobyć więcej wiadomości na ten temat? Niezwłocznie sprawdź nasz serwis internetowy. Uzyskasz informacje jak reagować w sytuacji wyszukania kleszcza, a także jak wyleczyć ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 06 2013
 • Prostata »

  Na witrynie internetowej przedstawiono dietę dla zdrowia stercza jak również trzy najbardziej istotne problemy zdrowotne gruczołu krokowego:Łagodny przerost gruczołu krokowegoJest powszechną dolegliwością u mężczyzn w wieku powyżej pięćdziesięciu lat. W rezultacie zmian hormonalnych gruczoł krokowy powiększa się i zaczyna uciska ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 10 2012
 • Badania USG Poznań »

  Gdzie można wykonać badanie USG Poznań ? Stolica wielkopolski jest jednym z wielu miast oferujących szansę zrealizowania owej usługi diagnostycznej. Badania USG Poznań cieszą się wielką sławą, pozwalają ponieważ zdobyć obraz przedstawiający odcinek danej częściorganizmu albo narządu wewnętrznego. W metropolii Wielkopolski pracow ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 08 2013
 • Ospa wietrzna »

  Pragniesz ustrzec się przed zachorowaniem na ospę wietrzną? Mamy dla ciebie sposób! Wystarczy, że odwiedzisz nasz serwis internetowy, a w mig ujrzysz, na czym on polega. Dodatkowo na witrynie zamieściliśmy wartościowe treści, dzięki którym łatwo i szybko zgłębisz ukazane przez nas wiadomości dotyczące choroby, jaką jest ospa wie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 06 2013
 • Gotu kola najlepszy na odporność »

  Przy regularnym stosowaniu Gotu kola koryguje się też nasza koncentracja, a również wygląd skóry, między innymi przez eliminację uciążliwego cellulitis, zmarszczek czy także trądziku.Gotu Kola to roślina od wieków znana w medycynie chińskiej i indyjskiej. Jej zbawienny wpływ na nasz organizm objawia się między innymi tonizacją u ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 12 2014
 • Blog przed chorobą »

  Mój nowy internetowy „Blog przed chorobą” znajdujący się pod adresem http://przedchoroba.waw.pl gorąco zaprasza. Ten blog poświęcony jest informacjom o chorobach. Znajdziesz tu wiele cennych porad na temat chorób i objawów dotyczących chorób. Tematy na blogu to na przykład: Kretynizm tarczycowy, Martwica przysadki, Nadczynność g ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 12 2012
 • hashimoto tycie »

  Choroba Hashimoto to autoimmunologiczne schorzenie przyczyniające się do niedoczynności tarczycy, na które zapada coraz większa liczba osób. Jego przyczyny cały czas nie były poznane poprzez lekarzy, leczenie opiera się zaś przede wszystkim na łagodzeniu objawów choroby. Choroba Hashimoto nie powinno się do tych, które nie wywie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 06 2013
 • Na chorobę blog »

  Serdecznie zapraszam na mojego nowego bloga „Na chorobę blog” pod adresem http://nachorobe.waw.pl . Na blogu znajdziesz informacje dotyczące wielu chorób. Mój blog to skarbnica wiedzy jeśli chodzi o choroby i objawy dotyczące chorób. Znajdziesz tu tematy jak: Akromegalia, AZS, Brak estrogenów, Dychawica oskrzelowa, Objawy androp ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 11 2012
 • Ning hong otyłosc »

  Ning Hong to ziołowa mieszanka stosowana do przygotowywania naparów, której działanie cenione jest od wieków między innymi w medycynie chińskiej. Unikalny skład Ning Hong sprawia, że działa ona pozytywne na metabolizm naszego organizmu i wspomaga oczyszczanie, a ponadto usuwanie toksyn.Wielu osobom wydaje się, że już sama dieta ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 11 2014
 • Cholesterol a dieta »

  Cholesterol często przez lekarzy zwany jest cichym zabójcą, gdyż praktycznie nie przeprowadzając badań, nie mamy pojęcia na jakim jest poziomie naprawdę. Często przypomina o sobie dopiero po czterdziestym roku życia. Wówczas to właśnie zaczynamy dbać o siebie myśląc przede wszystkim o tym, co jemy każdego dnia. Gdy szukamy efekt ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 06 2013
 • Odpowiednia bielizna przy cukrzycy »

  Są niemniej przeróżne metody na to, w jaki sposób chory jest wstanie obniżyć niebezpieczeństwo zachorowania na zespół stopy cukrzycowej. Badania wskazują na to, że dużą rolę posiada w tym momencie odzież oraz okrycie stóp. Ze względu na to, że cukrzyca może niszczyć naczynia krwionośne, my mamy za zadanie zrobić wszystko, by nie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 08 2012
 • http://cukrzyca.health-info.pl »

  Cukrzyca jest chorobą metaboliczną, która najczęściej charakteryzuje się hiperglikemią, wynika to z nieprawidłowości w produkcji tudzież funkcjonowaniu insuliny produkowanej przez komórki beta trzustki. Ww. insulina, z łaciny: insula to anaboliczny hormon peptydowy o działaniu ogólnoustrojowym, odgrywający znamienną rolę w przem ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 07 2013
 • Dna moczanowa »

  Encyklopedia Chorób to kopalnia wiadomości o przyczynach artretyzmu. Zdecydowanie warte przeczytania: Dna moczanowa, Ból łokcia, Z dną moczanową nie ma żartów, Arytmia, Mapa - pokaż lokalizacje, Gronkowiec, Bezsenność - ?horoba XXI wieku, Jelito drażliwe, Medycyna naturalna z Chin szansą dla polskich pacjentów, Szczepionkowe Lud ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 06 2013
 • Chorobyy portal opisujący choroby »

  Choroby portal opisujący choroby zaprasza serdecznie nowych blogowiczów pod adresem strony internetowej http://chorobyy.waw.pl . Ten blog zbiera informacje dotyczące chorób. Tematy na blogu: Atopowe zapalenie skóry, Entezopatie, Miopatie, Objawy, Objawy niedowładu kończyn, Objawy wrodzonej niedoczynności tarczycy, Objawy wzmożon ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 12 2012
 • Portal diabetyk.pl - cukrzyca, edukacja, leczenie. Diabetyk - to miesięcznik o cukrzycy »

  Diabetyk to czasopismo przeznaczony dla osób chorych na cukrzycę. Diabetyk.pl to polski portal o cukrzycy. Można w nim znaleźć wiele interesujących artykułów dotyczących cukrzycy, życia z cukrzycą, leczenia cukrzycy, edukacji w diabetologii, zdrowego trybu życia, żywienia, różnych schorzeń, stylu życia i wiele, wiele innych.Głów ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 11 2013
 • Hemoroidy leczenie »

  Dajemy Państwu sposobność zapoznania się ze schorzeniem, jakim są hemoroidy. Niestety choroba ta jest dość wstydliwa, toteż wiele osób bagatelizuje jej skutki, odwleka wizytę lekarza w przypadku powstania problemów. Dzięki naszej strony internetowej sprawdzisz, jak przebiega ta dolegliwość, jak wyglądają pierwsze oznaki, a także ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 08 2013
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122