Strony z województwa Opolskie:

 • Nawozy »

  Galvet - sklep rolniczy to Twoje centrum rolnicze, gdzie każdy zaopatrzy się w towar najwyższej jakości. Nasz sklep oferuje karmy dla zwierząt oraz materiał siewny taki jak nasiona. Oprócz tego polecamy nawozy i substancje chemiczne, produkty owadobójcze. Naturalnie różnego rodzaju płody rolne, mieszanki i preparaty z których robione są pasze dla zwierząt wzbogacane o witaminy w najniższych cenach. Zapraszamy na sklep-galvet.pl.

  Jeżeli prowadzisz gospodarstwo rolne lub produkujesz jakieś towary, które można by sprzedać w naszym centrum oraz chcesz zaprezentować swoje produkty w Centrum Obsługi Rolnictwa GALVET on-line skontaktuj się z nami poprzez email lub bezpośrednio przyjeżdżając do nas lu dzwonic. Wszystkie dane są dostępe na naszzej stronie internetowej.
  Masz ciekawy produkt i chcesz aby inni też poznali jego walory zaprezentuj go w Centrum Obsługi Rolnictwa GALVET on-line, nie zmarnuj takiej szansy na dodatkową promocję i zwiększenie obrotów i sprzedaży poprzez nasze Centrum Obsługi Rolnictwa GALVET.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • AP Usługi Geodezyjne »

  Firma wykonuje usługi geodezyjne na terenie województwa opolskiego oraz
  geodezyjną obsługę inwestycji na terenie całego kraju. Najczęściej
  wykonywane usługi to:
  - mapy do celów projektowych
  - podziały działki
  - wznowienia granic
  - rozgraniczenia
  - inwentaryzacja geodezyjna budynku i przyłączy
  - tyczenie budynku i przyłączy
  - weryfikacja danych ewidencyjnych
  - okazanie granic
  - geodezyjna obsługa inwestycji
  - obmiary kubaturowe

  Data dodania: 21 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tapety sklep »

  Nasz sklep prowadzi sprzedaż tapet ściennych. Lata doświadczeń, tysiące produktów i liczne grono klientów pozwoliło wypracować narzędzia pomocy dla klienta.
  Sklep z tapetami poleca tapety ścienne w szerokiej gamie kolorystycznej, kanonów i specyfikacji. Polecamy tapety ścienne - zmywalne, papierowe, tapety do malowania, na fizelinie. Nasze tapety i fototapety w sklepie internetowym są gwarancją wysokiej jakości. Wyraziste kolory i innowacyjne wzornictwo zapewnia ciepły wystrój, przytulny nastrój każdej przestrzeni. Tapety w sklepie internetowym sprzedajemy nie tylko w formie detalicznej, ale również na podstwie zleceń hurtowych. Warto poświęcić temu czas, zwrócić się do specjalistów - przyjrzeć się naszym usługom. Wofercie dostępne są także materiały pomocnicze okleiny samoprzylepne oraz kleje i paski ozdobne, dekoracje - ogółem - artykuły do tapetowania. Zapraszamy do naszego sklepu w Internecie

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • AUTO ZASŁONKI - rolety, osłony przeciwsłoneczne do auta »

  Sprzedaż zasłonek roletek przeciwsłonecznych dedykowanych do samochodów osobowych. Posiadamy w swojej ofercie zasłonki dedykowane do: Audi A3 A4 A6, BMW E46 E53 E83 E60 E61 E90 E91, Ford Mondeo Focus, Fiat Bravo, Honda Civic UFO Accord, Hyunday I30, Mazda 6, Mercedes W202 W203 W203 W210 W211 W220 W245 B-KLASA, Opel Astra Vectra Insignia Zafira, Seat Altea Exeo Leon Toledo, Toyota Avensis Yaris, Volkswagen Touran Passat Sharan Bora Golf Jetta.
  Idealne na wakacyjne wyjazdy np, do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii jak również na upalne wyjazdy po kraju. Alternatywa dla drogiego przyciemniania szyb. Ochronią ciebie i twoje dziecko przed słońcem i insektami. Kryją całą powierzchnię okna. Nadają wygląd przyciemnianych szyb.
  W swojej ofercie posiadamy również załonki do busów.
  Nasze zasłonki sprzedawane są w całej Europie i dzięki jakości materiału i wykonania cieszą dużym powodzeniem wśród naszych klientów.
  Wystawiamy F.Vat.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedsiębiorstwo Handlowo-Spedycyjne Magnum - historia firmy »

  Magnum została założona w dniu 21. 11. 1989 r jako spółka cywilna. W momencie założenia jej udziałowcami zostali Jacek Pasternak i Seweryn Puławski. W dniu 10. 02. 1991 do firmy przystąpił Andrzej Rabczenko. W dniu 01. grudnia 1991 udziały, Seweryna Pułaskiego objęła jego małżonka Diana Puławska. W 1999 roku Diana Puławska zbyła swoje akcje na rzecz firmy.
  W 2001 roku w efekcie przekształcenia, firma zmieniła swoją formę na spółkę jawną.
  Za cel gospodarczy spółka obrała działalność transportową I spedycyjna.
  Kapitał założycielski wynosił 100. 000,-zł, w dniu 10. 02. 1991 r wzrósł do 150. 000 zł, w chwili obecnej wynosi 204. 730,34 zł.
  W 1989 r. na zamówienie firmy Interminex z Berlina Zachodniego podjęliśmy się realizacji drogowego przewozu cementu do Berlina Zach. Inicjalny transport wyjechał w dniu 12. 12. 1989 roku W pierwszych miesiącach 1990 roku uruchomiliśmy stałe dostawy cementu do Berlina Zach. i terenu byłej NRD. W latach 1990-93 realizowaliśmy w okolicy 80 transportów w tygodniu.
  Transport materiałów sypkich stał się naszą główną dziedziną działalności.
  Z uzyskanych kredytów I środków własnych zakupiliśmy środki transportu.
  W 1993 roku wynajęliśmy od PTSCL Transcem działkę przemysłową znajdującą się w Choruli koło Opola. W 1999 r. wykupiliśmy ją na własność, przeprowadziliśmy jej modernizację.
  W dniu 01. 04. 2001 roku przenieśliśmy całość naszej działalności na teren kupionej działki do zmodernizowanych budynków.
  Na terenie firmy znajduje się specjalistyczny warsztat samochodowy, posiadający uprawnienia, Transportowego Dozoru Technicznego, do napraw zbiorników ciśnieniowych i legalizacji zaworów bezpieczeństwa, całodobowo czynna stacja paliw, a ponadto wyspecjalizowana myjnia naczep typu silo, posiadająca uprawnienia wypisywania certyfikatów czystości.

  Data dodania: 24 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut »

  Spostrzeżenia na temat witryny Skup samochodów, są bardzo pozytywne. Zechcieliśmy dowiedzieć się dlaczego. Otóż komis ów funkcjonuje na rynku samochodów używanych już wiele sezonów, grupując w swych szeregach wielu usatysfakcjonowanych Klientów. Stało się tak m.in. w następstwie tego, iż nasza bogata oferta handlowa obejmująca swym obszarem województwo opolskie jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Na naszych placach dostrzeżecie Państwo naprawdę szeroki rodzaj wielu rodzai pojazdów osobowych niemniej jednak i nie tylko. Można do nas wstawiać też samochody ciężarowe, quady lub przyczepy. Wszystkie nasze udostępnione pojazdy, posiadają odpowiednią gwarancję technologiczną sprawności. A dodatkowo jesteśmy przyjaźni dla Nabywców z różną zawartością portfela, gdyż mamy możliwość sprzedaży samochodów w systemie na raty.spostrzeżenia na temat witryny skup samochodów, są bardzo pozytywne. zechcieliśmy dowiedzieć się dlaczego. otóż komis ów funkcjonuje na rynku samochodów używanych już wiele sezonów, grupując w swych szeregach wielu usatysfakcjonowanych klientów.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup samochodów »

  Posiadasz może wyjątkowy albo rzeczywiście odpowiedni pod względem jakości automobil? Musisz prędko zyskać kasę? Posiadasz pewne zobowiązania kredytowe i musisz na prędko zdobyć pieniądze? A może jesteś zainteresowanym zakupem porządnie eksploatowanych, wcześniej już używanych samochodów? Jeżeli tak, to niezaprzeczalnie powinieneś przejść na naszą stronę internetową! Skup aut jest jedynym miejscem w sieci internetowej, w którym kompletnie bez jakichkolwiek opłat jesteś w stanie dokonać wstępnej wyceny Twojego samochodu - jeżeli podana wartość Cię zainteresuje, wtedy od razu możemy umówić się na osobiste skontrolowanie samochodu i rozstrzygającą wycenę. Gotówkę przekazujemy od razu, dzięki czemu pełną transakcję zdołasz doprowadzić do końca w niepospolicie zwięzłym czasie i otrzymać niezwykle potrzebne Ci środki. Skup samochodów Wrocław to najpopularniejsza inicjatywa tego wariantu w rozległym sąsiedztwie - dla najwyższej wygody naszych kontrahentów, funkcjonować będziemy jednakże także w odmiennych regionach naszego państwa, dostarczając zawsze najlepszą klasę rangę proponowanych usług.

  Data dodania: 05 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Wśród współpracowników internetowego centrum tłumaczeń TRANS-LING zlecenia realizuje nie tylko tłumacz niemieckiego, lecz również tłumacze następujących języków: niemieckiego, afrykanerskiego, białoruskiego, flamandzkiego, angielskiego australijskiego, estońskiego, angielskiego australijskiego, azerbejdżańskiego, angielskiego australijskiego. Realizowane przez naszych tłumaczy usługi tłumaczeniowe pozostają od lat na fantastycznie wysokim poziomie językowym a także merytorycznym. Do miejscowości, dla których przygotowaliśmy nasze usługi tłumaczeniowe, należą na ten przykład: Brześć Kujawski, Grodzisk Wielkopolski, Jaworzyna Śląska, Koźmin Wielkopolski, Miłomłyn, Puszczykowo, Siemiatycze, Ustrzyki Dolne, Węgorzyno i wiele, wiele innych. O profesjonalnie wysoką jakość językową dba współpracujący z nami zespół tłumaczy, w skład którego zaliczają się specjaliści z wykształceniem filologicznym, natomiast poprawność merytoryczną zapewniają współpracujący z naszym centrum tłumaczeń dwujęzyczni inżynierowie, psycholodzy, weterynarze, lekarze, konstruktorzy itd.. (Copyright by "antyk")

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut »

  Opinie na temat witryny Skup samochodów, są bardzo przychylne. Zechcieliśmy sprawdzić dlaczego. A więc komis ów funkcjonuje na rynku pojazdów wtórnie użytkowanych już kilka sezonów, zawierając we własnych zastępach wielu zadowolonych Klientów. Stało się tak m.in. stąd, iż nasza szeroka oferta usługowa zakreślająca swym działaniem województwo opolskie jest czynna poprzez cały tydzień na okrągło. Na naszych placach ujrzycie Państwo rzeczywiście ogromny wybór wielu rodzai aut osobowych, ale i nie wyłącznie. Można do nas wstawiać także samochody ciężarowe, quady lub przyczepy. Wszelkie nasze udostępnione jedno czy dwu ślady, mają adekwatną gwarancję techniczną sprawności. Dodatkowo jesteśmy pomocni dla Klientów z różną zawartością kieszeni, gdyż mamy sposobność sprzedaży części w trybie ratalnym.opinie na temat witryny skup samochodów, są bardzo przychylne. zechcieliśmy sprawdzić dlaczego. a więc komis ów funkcjonuje na rynku pojazdów wtórnie użytkowanych już kilka sezonów, zawierając we własnych zastępach wielu zadowolonych klientów.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencje reklamowe w Opolu »

  Niedawno na opolskim rynku powstało wiele agencji reklamowych. Jedna z nich zasługuje na szczególne wyróżnienie. Agencja reklamowa WidePrint wyróżnia się na rynku swoją ofertą. Młody zespół profesjonalistów od reklamy i grafików poważnie i z pomysłem podchodzi do każdego zlecenia dlatego szybko zyskali zaufanie na rynku reklamy i coraz więcej firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw korzysta z usług reklamowych WidePrint.
  Jako jedna z nielicznych agencji proponuje usługi druku wielkoformatowego, usługi poligraficzne, usługi tworzenia i pozycjonowania stron internetowych. Szczególna uwagę przyciąga oferta gadżetów reklamowych jakie WidePrint wykonuje na zlecenie klienta. WidePrint oferuje gadżety tj. kubki długopisy, pamięci USB, teczki i akcesoria biurowe, kubki, smycze, breloki reklamowe. Na nich jest w stanie umieścić niemal właściwie każdy napis jaki kontrahent sobie zażyczy. Dzięki tym gadżetom możemy z dobrym skutkiem promować naszą korporację i utrwalić się w pamięci naszych ewentualnych kontrahentów.
  WidePrint oferuje swoim kontrahentom co więcej szeroki wachlarz usług w postaci systemów stawienniczych. W tej kategorii WidePrint proponuje bardzo dużą gamę, ścianek reklamowych, rollupów, stojaków reklamowych i stojaków na ulotki. Kolejną pozycją w spisie produktów/usług są słodycze reklamowe oraz dodatkowo wypasioną odzież reklamową. Każda firma, która preferuje tworzyć swój wizerunek i kreować swoją markę w sposób fachowy powinna powierzyć organizację reklamy tej agencji reklamowej. W jej bogatej katalogu usług/produktów prawie każdy znajdzie coś dla swojej firmy, dlatego warto się z nią zaznajomić.

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Wrocław »

  Posiadasz może unikatowy albo rzeczywiście odpowiedni jakościowo automobil? Pragniesz szybko zyskać dużą sumę pieniędzy? Posiadasz pewne zobowiązania kredytowe i jesteś zmuszony na szybko zyskać pieniądze? A może interesuje Cię zakup porządnie zachowanych, wcześniej już używanych automobilów? Jeżeli tak, to niezaprzeczalnie powinieneś odwiedzić naszą stronę internetową! Skup samochodów Wrocław jest jedynym tego rodzaju miejscem w sieci internetowej, w którym absolutnie bez jakichkolwiek opłat będziesz mógł dokonać wstępnej wyceny Twojego samochodu - jeżeli podana cena Cię zainteresuje, wtedy od razu jesteśmy w stanie umówić się na osobiste skontrolowanie samochodu i definitywną weryfikację. Pieniądze przekazujemy od ręki, dzięki czemu całą transakcję potrafisz sfinalizować w niepospolicie treściwym czasie i zyskać niezwykle potrzebne Ci sumy. Skup aut Wrocław to najpopularniejsza inicjatywa tego wariantu w całym rejonie - dla wygody naszych klientów, funkcjonować będziemy jednakże także w różnorakich regionach naszego państwa, zapewniając zawsze najwyższą klasę rangę proponowanych usług.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meson digital - Tania drukarnia wielkoformatowa »

  Agencje reklamowe w dużej liczbie przypadków współpracują z drukarniami, dlatego pośród prywatnych ofert mogą zaproponować kontrahentom produkcję wizytówek i różnego stylu druki. Drukarnie aglomeracje Brzeg, druk wykonują także na gadżetach reklamowych, takich jak: koszulki, czapeczki czy długopisy. Planując kampanie warto zastanowić się jakich elementów użyć, aby osiągnąć sukces. Ze względu na konkurencję, trudno współcześnie dać jednoznaczną odpowiedź, które z zastosowanych metod reklamy będą najbardziej efektywne. Niewątpliwie powinny to być reklamy, które docierają do największej grupy osób. Naturalnie czasami może się zdarzyć, że koszt takich reklam jest nieproporcjonalny do ich efektów, należy wówczas przerobić sposoby i zastanowić się nad zmianami kampanii. Jeżeli kampania jest przeprowadzona prawidłowo a pomimo to okazuje się fiaskiem powinno się zastanowić się nad tym dlaczego tak się stało. Wydaje się być to wina imażu, produktu lub zbyt wielkiej konkurencji w danym obszarze. W pewnych przypadkach warto analizować strategie reklamowa jeszcze raz i przeanalizować, czy nie popełniło się jakiegoś błędu. Nie powinno się także zapominać o tym, jak ważna w planowaniu wizerunku korporacji jest wizytówka. W Brzegu wizytówki kreuje bardzo kilka spółek. Niektóre oferują stworzenie projektu, inne wykonują je z przygotowanego materiału. Nie powinno się zapominać o tym, żeby na wizytówce umieścić logo spółki, a dodatkowo jej czytelną nazwę. Nawet jeżeli już nazwa jest wpleciona w logo warto ponadto zadbać o to, by była powtórzona - tym razem czytelnie. Poza tym na wizytówce powinny być także dane adresowe.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skup aut Wrocław »

  Posiadasz może wyjątkowy albo rzeczywiście odpowiedni jakościowo automobil? Potrzebujesz jak najszybciej zyskać kasę? Posiadasz pewne zobowiązania finansowe i musisz na szybko zdobyć pieniądze? A może jesteś zainteresowanym zakupem porządnie eksploatowanych, wcześniej już używanych pojazdów? Jeżeli tak, to niezaprzeczalnie powinieneś wejść na naszą stronę www! Skup samochodów Wrocław jest unikatowym obszarem w sieci, w którym całkowicie bez jakichkolwiek opłat jesteś w stanie dokonać wstępnej wyceny Twojego samochodu - jeżeli zaproponowana wartość Cię zainteresuje, wtedy od razu jesteśmy w stanie umówić się na osobiste skontrolowanie samochodu i rozstrzygającą weryfikację. Pieniądze przekazujemy od razu, dzięki czemu pełną transakcję potrafisz doprowadzić do końca w niepospolicie treściwym czasie i otrzymać niezwykle potrzebne Ci kwoty. Skup samochodów Wrocław to najobszerniejsza inicjatywa tego wariantu w całym rejonie - dla swobody naszych klientów, funkcjonować będziemy jednakże także w innych regionach naszego państwa, dostarczając zawsze najlepszą klasę rangę proponowanych usług.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eciuszek24 - ubrania używane sklep »

  Dzisiaj nawet celebrytki mówią otwarcie przed kamerami, że torebkę posiadają ze sklepu z odzieżą używaną a bluzkę właśnie dzisiaj nabyły w ciucholandzie. Takie rzeczy są teraz normalne i nie wywołują żadnych obiekcji, nie szokują ani nie powodują dezorientacji modowej. A z pewnością większość z was pamięta czasy, kiedy markowe ubrania używane sklep internetowy omijany był przez większość z nas szerokim łukiem. Ubrania były adresowana dla ludzi biednych, nieposiadających pieniędzy, a oferta takich lumpeksów była opłakana. Teraz secondo hand to zupełnie inny świat, inny poziom, inna klientela i inne oczekiwania. W internetowym sklepie eciuszek24.pl znajdziemy tylko markowe ubrania używane. Oferta przewiduje propozycja dla pań i panów oraz dzieci. Obecnie second hand online uszyta jest w wysokogatunkowych materiałów, które przetrwają kolejne miesiące intensywnej eksploatacji w postaci noszenia, prania i prasowania. Pamiętajmy, że odzież używana sklep internetowy pochodząca od dobrych producentów jest lepsza, niż zakup nowych ubrań o nieznanym pochodzeniu. Podróbki to kiepskiej jakości tkaniny, brak precyzji wykonania i wiele niedoróbek.

  Data dodania: 23 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy Na Narty Last minute Wyjazdy Narciarskie »

  Val di Sole - Dolinę Słońca zna, przynajmniej z nazwy, każdy narciarz w Polsce, szczególnie Ci którzy korzystają z portalu na stronie http://nartyrezerwacje.pl. Niestety, żeby dokonać dobrych wyborów narciarskich niezbędne jest coś więcej, tym bardziej, że w ostatnich latach sytuacja w tym regionie zmieniła się zasadniczą. Dzięki trzem wielkim inwestycjom: gondoli łączącej Madonnę di Campiglio z Pinzolo, połączeniu Marillevy z Comezzadurą oraz połączeniu Tonale z położonymi wiele niżej stacjami, topografia Wal di Sole jest całkiem odmienna od tej sprzed 5 lat. Każdy kto był w tym urokliwym miejscu powinien udać się tam ponownie. Dlatego też oferowane wyjazdy na narty, są tu jak najbardziej na miejscu-wystarczy skontaktować się z nimi. Zapraszamy - narty last minute, wyjazdy narciarskie.
   

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opole Hurtownia Odzieży Używanej z Anglii i Irlandii - UK »

  Zajmujemy się bezpośrednim importem odzieży używanej z Anglii i Irlandii. W ofercie posiadamy najlepszej jakości odzież typu cream oraz wysokiej jakości odzież gatuknku I w atrakcyjnych cenach.
  NASZA OFERTA TO:


  -CREAM LATO
  -CREAM JESIEŃ-ZIMA
  -CREAM DZIECKO - MIX SEZONOWY
  -I GATUNEK + CREAM
  -OKAZJONALNIE BUTY, TOREBKI, ODZIEŻ MĘSKA
  Pakowane w workach 25-35 kg.
  Dostawa co 2 tygodnie.
  Przed zakupem możliwość obejrzenia towaru.
  Przy większych ilościach negocjacja cen.
  Ilość ograniczona, dzięki czemu zapewniamy wysoką jakość.
  DOSTAWA:
  -dowóz do Klienta
  -odbiór osobisty
  szczegóły telefonicznie - 732 862 800 lub 789 050 343

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Opole »

  W obecnych czasach, posiadacz pojazdu, nie licząc znajomości reguł prawa drogowego, nie musi być na domiar tego fachurą w kwestii mechaniki pojazdów. Albowiem gdy już dojdzie do jakiejkolwiek, nieoczekiwanej awarii na ulicy.
  Zawsze ekspresowo może wezwać pomoc, stosując się do komórkowych telefonów, przystępnych na stronie online Pomoc drogowa Opole. Wspomniany portal zaprząta się reperacją na miejscu, ale i również transportowaniem wozów osobowych, wielorakich rodzajów i typów. Działający tam mechanicy przeprowadzą diagnostyka pojazdów i z nie jednej już zagmatwanej perypetii, z pożądanym skutkiem, wybawiali wielu zatroskanych kierowców. Miej stale ten numer pod ręką, bo w żadnym razie nie wiadomo, kiedy na nowo może się on Ci przydać. Nawet jak potrzebny będzie serwis pojazdów ciężarowych. W obecnych czasach, posiadacz pojazdu, nie licząc znajomości reguł prawa drogowego, nie musi być na domiar tego fachurą w kwestii mechaniki pojazdów. albowiem gdy już dojdzie do jakiejkolwiek, nieoczekiwanej awarii na ulicy, zawsze ekspresowo może wezwać pomoc, stosując się do komórkowych telefonów, przystępnych na naszej stronie online.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gięcie drutu CNC »

  Oferujemy usługi gięcia, zaginania drutu w technologii CNC 3D i 2D, gwarantując wysoką powtarzalność oraz jakość powiązaną z szybkością wykonania elementów. Zaginamy drut na nowoczesnej giętarce sterowanej numerycznie, która umożliwia precyzyjne trójwymiarowe gięcie drutu. Wykonujemy elementy z drutu o średnicy od 2 do 6 mm dla różnych branż. Możliwość produkcji krótkich serii. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.gieciedrutu.com.pl. Niskie ceny, wysoka jakość, 100 procent satysfakcji. Krótkie terminy realizacji zamówienia.

  Dane kontaktowe:
  email. gieciedrutu@gmail.com
  tel. 600743374

  Data dodania: 06 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Płyty poliwęglanowe, kurtyny paskow i PCV w budownictwie »

  Polem działania firmy jest szeroko rozumiane wykorzystanie tworzyw sztucznych z wykorzystaniem poliwęglanu oraz PCV. Strona internetowa naszej firmy to jednocześnie jej nazwa. Poliwęglan lity ma zastosowanie w produkcji płyt o świetnych parametrach, takich jak: znakomita udarność, bardzo dobra przepuszczalność światła oraz bardzo duży zakres temperatur, w których utrzymywane są odpowiednie właściwości tego tworzywa (od 40 do 120 stopni C). Poza tym wykazuje on zmniejszoną palność oraz odporność na warunki atmosferyczne. Kurtyny paskowe PCV (PCW i PVC) są świetnym elementem wykorzystywanym m. in w chłodniach, stanowiących ochronę składowanych materiałów przed różnymi warunkami środowiskowymi. Poliwęglan komorowy jest materiałem, którego zastosowanie jest w budownictwie, szczególnie w ogromnych obiektach przemysłowych i przydomowych zadaszeniach. Firma tanietworzywa.pl istnieje od 2007 roku. Wśród naszych produktów należy wymienić płyty z poliwęglanu komorowego, płyty poliwęglanowe lite, kurtyny paskowe i PCV, płyty faliste i trapezowe, pasy i rulony PCV, płyty plexi. Firma mieści się w Opolu.

  Data dodania: 12 10 2014 · szczegóły wpisu »

Mapa województw:

Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122