Strony z województwa Łódzkie:

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Obozy i kolonie Łódź »

  Jesteśmy biurem podróży z ponad 20-letnim stażem na rynku turystycznym. Nasz znak towarowy "GRAND TOUR" jest znany nie tylko w Polsce, niemniej jednak również pośród zagranicznych touroperatorów branży turystycznej.
  Po zmianach strukturalnych od 1 marca 1996 roku Regionalna Agencja Turystyki z biurem wŁodzi jest firmą z o.o. wpisaną aktualnie do Krajowego Rejestru Sądowego nr: 000212095. Kierownictwo firmy oraz dodatkowo pracownicy stanowią doświadczoną kadrę z wyższym wykształceniem, a dodatkowo długoletnim stażem w turystyce.  Dzisiaj współpracujemy z grupą stałych kontrahentów (też zakłady pracy), a ponadto prowadzimy marketing imprez poprzez sieć około 50 agentów w całej Polsce.
  Regionalna Agencja Turystyki na dzień dzisiejszy specjalizuje się przede wszystkim w turystyce kulturalnej. Organizujemy: obozy i kolonie, wczasy w Polsce, wycieczki i wyjazdy operowe, wyjazdy do Centrum nauki Kopernik, wyjazdy do najsłynniejszych scen operowych w Europie z udziałem Dyrektora Scen Operowych w Polsce - Sławomira Pietrasa
  Dla dzieci i młodzieży organizujemy kolonie, obozy, zielone szkoły, wycieczki, zimowiska zarówno w kraju jak również zagranicą. Hitem sezonu letniego są: obóz sportowo-piłkarski z wizytą w jednym z I-ligowych klubów,  kolonie dla klubowiczów "Angorki" oraz dodatkowo kursy dziennikarskie "Potęga Prasy w Rewalu pod patronatem medialnym tygodnika "Angora".
  Dla dorosłych oraz dodatkowo rodzin z dziećmi Agencja proponuje imprezy samolotowe do: Egiptu, Tunezji, Turcji, Hiszpanii, Francji, Włoch, Grecji, Bułgarii ... , a ponadto wycieczki autokarowe do: Paryża, Londynu, Wiednia, Pragi, Budapesztu... Jesteśmy agentem wielu touroperatorów takich jak: Triada, Rainbow Tours, Exim Tours, Oasis Tour, Alfa Star, GTI, Wezyr, Sol-Tours, Lekier, Selectours, Grecos, Ecco Holiday, Delta Travel ...

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent karnetów świątecznych z logo Twojej firmy »

  Jako pierwsi w naszym kraju wprowadziliśmy indywidualne kartki, karnety z opcją wprowadzania dowolnych przekształceń w przedstawionych świątecznych wzorach.
  Kartki i karnety wpisują się w naszą tradycje. Wysyłając świąteczny upominek swoim klientom - dajesz im sygnał, że o nich pamiętasz, że są Ci bliscy i ważni.
  Wybierając indywidualne kartki z logo - otrzymujesz dostęp do ponad tysiąca projektów, w których dodatkowo możliwe jest wprowadzenie praktycznie dowolnych modyfikacji, łącznie z kolorami, układem elementów graficznych, dodawaniem/usuwaniem szczegółów.
  Dzięki takim możliwościom każda praca może wyglądać zupełnie inaczej. W dodatku przy niskich nakładach (poniżej tysiąca szt.) opcjonalnie istnieje sposobność wykorzystania jednego z kilkudziesięciu papierów ozdobnych, na którym może zostać wykonane kartka czy karnet.
  Produkujemy również CD karnet z płytą CD ze światecznymi utworami. Jest to opakowanie wprowadzone przez nas i od ponad 10-ciu lat cieszy się dużym uznaniem.
  CD karnety to połączenie tradycji i nowoczesności. Do wyboru kilkanaście gotowych zestawów kolęd - możliwość wyboru wykonawców m.in. Rynkowski, Bajor, Mec, Mazowsze albo mniej znani wykonawcy. Bez względu na planowaną ilość - indywidualny projekt karnetu. Przy nakładach powyżej 300 szt. nadruk na płycie z Twoim logo (w bardzo wielu przypadkach motyw z karnetu pojawia się na płycie).
  Oferujemy również gotowe karnety pełnokolorowe składane bez możliwości zamieszczenia znaku graficznego, do samodzielnego druku życzeń. Sprzedaż standardowych wzorów z magazynu - krótkie terminy realizacji zleceń - dziś zamówienie - dziś wysyłka.
  Zapraszamy do nas, aby zapoznać się ze szczegółami oferty świątecznej.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • mBank Gdańsk »

  Na łamach adresu mbank-placowka.pl, odnajdziecie Państwo zbiór intrygujących wiadomości, na temat schematu funkcjonowania najbardziej znanego banku w kraju, jakim to oczywiście jest Mbank Bielsko Biała. Można tam również znaleźć adres placówek tegoż banku, które to są przystępne w parudziesięciu rodzimych aglomeracjach miejskich. Bądźcie pewni, iż żadne kruczki prawne, używane przez odmienne banki, szczególnie te z obcym kapitałem, u nas nie są pod żadnym pozorem wprowadzane. M-Bank nie przynależy do tych jednostek, które to tylko nęcą swych przyszłych petentów obietnicą bardzo pociągających procentów, przy w tym samym czasie nader niskich marżach. My doskonale wiemy, jak wykorzystując przydatne wzorce legislacyjne, dbać o swoją kieszeń i nie dać się nabić w butelkę.na łamach adresu mbank-placowka.pl, odnajdziecie państwo zbiór intrygujących wiadomości, na temat schematu funkcjonowania najbardziej znanego banku w kraju, jakim to oczywiście jest mbank bielsko biała. można tam również znaleźć adres placówek tegoż banku, które to są przystępne w parudziesięciu rodzimych aglomeracjach miejskich.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przejęcia spółek tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy lub kupimy korporację, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią korporacji, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, zleceń albo posiada potencjał który może po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w firmie/firmie ) Spółka, spółek może być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, nabywców, kooperantów i tak dalej. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna jedynie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i spółek . FINANSOWANIE DLA Firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw I Firm/spółek/korporacji Oferta dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc, Pomoc  Prawna. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla spółek i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy lub kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią spółki, korporacji które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zamówień lub ma potencjał który może po dofinansowaniu skonwertować sytuacje w firmie/spółce ) Spółka, firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna wyłącznie dla korporacji i spółek . FINANSOWANIE DLA

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przejęcia spółek tel.535-867-180 »

  Pomoc  Prawna www.serman.pl   Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy albo kupimy korporację, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią korporacji, spółki które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, pozwoleń, patentów, zamówień albo ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w korporacji/korporacji ) Spółka, korporacji ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna tylko dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm . FINANSOWANIE DLA Spółek I Firm Propozycja dofinansowania skierowana jest wyłącznie do Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) z ograniczoną odpowiedzialnością lub innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka może mieć zadłużenie lecz nie ma możliwość być w trakcie likwidacji . Spółka otrzymuje środki finansowe przez marketing udziałów poprzez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości aby nadal sprawowali realną kontrole nad firmą .

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/spółek/korporacji Zainwestujemy albo kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią korporacji, spółki które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, certyfikatów, patentów, zamówień lub posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu zmodyfikować sytuacje w spółce/korporacji ) Spółka, spółek ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów i tym podobne. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw . FINANSOWANIE DLA

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przejęcia spółek tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm Zainwestujemy albo kupimy spółkę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią korporacji, korporacji które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, certyfikatów, patentów, zamówień lub ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w firmie/spółce ) Spółka, firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) ma możliwość być zadłużona lecz nie może być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów i tym podobne. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna wyłącznie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) . FINANSOWANIE DLA Spółek I Firm/spółek/korporacji Oferta dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przejęcia spółek tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm Zainwestujemy albo kupimy spółkę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią korporacji, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zamówień lub posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w firmie/firmie ) Spółka, firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna wyłącznie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw . FINANSOWANIE DLA Firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw I Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Propozycja dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kupimy weksle tel. 535-867-180. »

  Weksle kupimy, weksle, skup weksli  Kupię przejmę spółki, Likwidacja - Upadłość, Pomoc prawna, Zarząd kryzysowy Tel.535-867-180 www.bcgi.pl Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy albo kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY Spółka zajmująca się pośrednictwem w obrocie udziałami spółek prawa handlowego, Proponuje swoje usługi w zakresie: Pośrednictwa w kupnie sprzedaży spółek Przeprowadzenie postępowania likwidacyjnego. Przygotowanie do postępowania upadłościowego z możliwością zawarcia układu bądź obejmującej likwidacje spółki. Przejecie zarządzania kryzysowego w sytuacjach, kiedy obecny zarząd nie widzi możliwości dalszego funkcjonowania spółki albo dalsze funkcjonowanie może spowodować zagrożenia cywilno-karne dla członków zarządu.  Tworzenie na bazie likwidowanej spółki nowego podmiotu, który może

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • mBank Bydgoszcz »

  Na łamach adresu mbank-placowka.pl, odnajdziecie Państwo szereg pobudzających ciekawość wiadomości, na temat stylu funkcjonowania najpopularniejszego banku w Polsce, jakim to ani chybi jest Mbank Radom. Można tam też wyszukać adres placówek ów banku, które to są przystępne w kilkudziesięciu rodzimych miastach. Bądźcie pewni, iż żadne haczyki prawne, używane przez odmienne banki, zwłaszcza te z cudzoziemskim kapitałem, u nas nie są w żadnym wypadku wprowadzane. M-Bank nie należy do tych placówek, które to jeno nęcą swych niedoszłych petentów obietnicą bardzo pociągających stawek odsetkowych, przy równolegle niezwykle niskich narzutach. My doskonale wiemy, jak używając stosowne zasady bankowo-prawne, zadbać o własny portfel i nie dać się zrobić w balona.na łamach adresu mbank-placowka.pl, odnajdziecie państwo szereg pobudzających ciekawość wiadomości, na temat stylu funkcjonowania najpopularniejszego banku w polsce, jakim to ani chybi jest mbank radom. można tam też wyszukać adres placówek ów banku, które to są przystępne w kilkudziesięciu rodzimych miastach.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przejęcia spółek tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 www.bcgi.eu Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy lub kupimy spółkę , firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią spółki, korporacji które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, certyfikatów, patentów, prac lub posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przekształcić sytuacje w korporacji/firmie ) Spółka, firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA O ile Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itp. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna wyłącznie dla firm/spółek/korporacji i firm . FINANSOWANIE DLA Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) I Firm/spółek/korporacji Propozycja dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odzież francuska »

  Sklep internetowy z markowymi ubraniami sprowadzanymi z Francji. Sprzedajemy kobiecą odzież francuską, elegancką i gustowną. Oferujemy różnego rodzaju spodenki damskie z krótkimi i długimi nogawkami. Proponujemy również spodnie damskie, długie i 3/4 obcisłe jak i zwiewne.

  W sklepie sprzedającym odzież damską naturalnie wystawione są sukienki i spódnice. U nas znajdziesz spódnice długie w różnych kolorach. Na pasek i na gumie. W sklepie wystawiamy także t-shirty i bluzki. Panie znajdą tutaj żakiety i bluzki na długi lub krótki rękaw, a nawet bez rękawków. Sprzedajemy bluzki długie i krótkie, luźne jak komono lub dobrze dopasowane do ciała. Oferujemy również bluzki w paski czy z wzorkiem oraz koszulki z nadrukiem lub dekoracjami.

  Nasze bluzki zapinane są na guziki albo na expres błyskawiczny. Oferujemy również sweterki, na przykład żakardowy z doszywaną falbaną z szyfonu albo z kamieniami z przodu i zamkiem z tyłu. Nasz asortyment wzbogaciliśmy jeszcze o sweterek z przeplatanym wzorem greckim i dekoltem na plecach.

  Data dodania: 18 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/spółek/korporacji i firm/spółek/korporacji Zainwestujemy albo kupimy firmę, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią korporacji, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, prac lub ma potencjał który może po dofinansowaniu przekształcić sytuacje w firmie/korporacji ) Spółka, firm może być zadłużona lecz nie ma możliwość być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, nabywców, kooperantów i tak dalej. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i korporacji . FINANSOWANIE DLA Firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw I Korporacji Oferta dofinansowania skierowana jest jedynie do Korporacji z ograniczoną odpowiedzialnością albo innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka może mieć zadłużenie lecz nie może być podczas likwidacji . Spółka otrzymuje środki inwestycyjne poprzez sprzedaż udziałów poprzez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości ażeby cały czas sprawowali realną kontrole nad korporacją .

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Skup weksli Tel.535-867-180 »

  Kupię przejmę zadłużone spółki, Likwidacja-Upadłość, Pomoc prawna, Zarząd kryzysowy. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla spółek i firm/spółek/korporacji Zainwestujemy lub kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią firmy, korporacji które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zamówień lub posiada potencjał który może po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w spółce/korporacji ) Spółka, firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw może być zadłużona lecz nie może być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/spółek/korporacji . FINANSOWANIE DLA

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Unikanie odpowiedzialności członków Zarządu tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 www.bcgi.eu Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/spółek/korporacji i firm/spółek/korporacji Zainwestujemy albo kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią spółki, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, pozwoleń, patentów, prac albo ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu zmodyfikować sytuacje w korporacji/korporacji ) Spółka, firm może być zadłużona lecz nie może być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna tylko dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw . FINANSOWANIE DLA Spółek I Korporacji Oferta dofinansowania skierowana jest

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psi Styl »

  Zapraszamy do profesjonalnego salonu pielęgnacyjnego dla psów Doggy Style. Miejsce to zostało stworzone tak, aby zaspokoiło wszelkie potrzeby naszych Klientów, tych dużych i małych, rasowych i wielorasowych.

  Państwa pupile bedą pod fachową opieką dyplomowanego groomera. Naszym celem jest, aby każdy piesek odwiedzający salon czuł się komfortowo, a wychodzac był w modnej fryzurze, zrelaksowany, czyściutki i pachnący.

  Data dodania: 11 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/spółek/korporacji i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy albo kupimy firmę, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią spółki, spółki które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, zamówień albo ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w spółce/firmie ) Spółka, firm/spółek/korporacji może być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA O ile Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna wyłącznie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i korporacji . FINANSOWANIE DLA Korporacji I Firm/spółek/korporacji Oferta dofinansowania skierowana jest jedynie do Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) z ograniczoną odpowiedzialnością lub innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka może mieć zadłużenie lecz nie ma możliwość być w trakcie likwidacji . Spółka otrzymuje środki inwestycyjne poprzez marketing udziałów poprzez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości ażeby nadal sprawowali realną kontrole nad korporacją .

  Data dodania: 06 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/spółek/korporacji i firm Zainwestujemy lub kupimy firmę, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią korporacji, firmy które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, pozwoleń, patentów, zleceń albo posiada potencjał który może po dofinansowaniu przekształcić sytuacje w spółce/spółce ) Spółka, firm/spółek/korporacji ma możliwość być zadłużona lecz nie może być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów i tym podobne. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna jedynie dla firm/spółek/korporacji i firm . FINANSOWANIE DLA Firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw I Spółek Oferta dofinansowania skierowana jest wyłącznie do Spółek z ograniczoną odpowiedzialnością albo innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka ma możliwość posiadać zadłużenie lecz nie może być w trakcie likwidacji . Spółka otrzymuje środki inwestycyjne poprzez sprzedaż udziałów poprzez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości ażeby wciąż sprawowali realną kontrole nad spółką .

  Data dodania: 10 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 »

  Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm Zainwestujemy albo kupimy spółkę, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią korporacji, spółki które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, pozwoleń, patentów, prac albo ma potencjał który może po dofinansowaniu zmienić sytuacje w spółce/korporacji ) Spółka, spółek może być zadłużona lecz nie ma możliwość być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA O ile Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna wyłącznie dla firm i korporacji . FINANSOWANIE DLA Firm I Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Oferta dofinansowania skierowana jest wyłącznie do Korporacji z ograniczoną odpowiedzialnością lub innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka może posiadać zadłużenie lecz nie ma możliwość być w trakcie likwidacji . Spółka otrzymuje środki majątkowe przez marketing udziałów poprzez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości aby nadal sprawowali realną kontrole nad spółką .

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Mapa województw:

Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122