Żeglarstwo Podkategoria: Żeglarstwo

 • jachty chorwacja »

  Skoro tylko fantazjuje się Tobie nadmorski rejs w gorących krajach to inwitujemy do sięgnięcia z naszej rozlicznej propozycji. Umożliwiamy czartery jachtów w Chorwacji oraz na Seszelach. Użyczamy jachty zarówno użytkownikom wprawionym, jak również laikom. Nie wymagamy wprawy, ponieważ rejsy tego typu odbywają się pod dowództwem ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 09 2014
 • Materiały do remontu łodzi »

  www.sea-line to strona producenta marki Sea-Line nowoczesnych, wydajnych szpachli i farb jachtowych. Sea-Line tworzy kompletny system przeznaczony do: budowy, naprawy, pielęgnacji jachtów i łodzi. W ofercie szpachlówki epoksydowe, podkłady do stali, laminatu i drewna, lakiery poliuretanowe, farby antyporostowe oraz pasty polersk ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 06 2014
 • Żeglarstwo Morskie- czarter w Chorwacji »

  Pośredniczymy w czarterowaniu jachtów na całym świecie. Organizujemy rejsy i szkolenia żeglarskie, przeprowadzamy jachty żaglowe i motorowe. Zachęcamy do nietypowych wypraw turystycznych, rejsów w odległe zakątki świata, żeglowania połączonego z nurkowaniem. Inspirujemy by zamiast wakacji All inclusive wybierać rejsy rodzinne. N ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 02 2015
 • Rejsy Sardynia Korsyka »

  Żeglowanie.net to marka należąca do firmy „Tortuga Sailing”, której posiadaczem jest kapitan Adam Krupa. Od 2000 roku zajmuje się On organizacją rejsów morskich, czarterami oraz szkoleniami żeglarskimi. Adam Krupa pływa od 1992 roku. Wtedy zaczął pływać po Mazurach. W roku 1997 zorganizował swój pierwszy rejs. Następnym członkie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 04 2014
 • Silniki zaburtowe »

  W ciągu 50 lat Honda Marine stała się wiodącym wytwórcą silników do łodzi na Ziemi. Przebadane technologie zkopiowaliśmy na wodę, a najlepszym tego przykładem jest układ labilnych faz rozrządu V-TEC, a ponadto kolektory dolotowe o zmiennej długości. Pomyśl, że takie same ulepszenia były jeszcze przedtem sprawdzane na trasach F1 ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 09 2012
 • KOMPENDIUM WIEDZY DLA SZKUTNKÓW »

  Czy amator może samodzielnie przeprowadzić remont łodzi? Na pierwszy rzut oka wystarczy puszka farby, troszkę szpachli, wolny czas i dobre chęci. Dlaczego na jachcie kolegi wygląda to wszystko lepiej i ładniej? Przecież nie jest szkutnikiem, lakiernikiem, w końcu robił to pierwszy raz. Serwis zawiera porady dotyczące konserwacji ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 06 2014
 • XMOON - Portal dla mężczyzn - Facet »

  Xmoon – portal dla mężczyzn. Pokazujemy męski punkt widzenia. Portal poświęcony zainteresowaniom mężczyzn takim jak: motoryzacja, kobiety, sporty ekstremalne, erotyka, podróże, moda, czas wolny, ciekawostki, siłownia, ćwiczenia. Informacje prezentujemy w skrócie bez zbędnych opisów. Lubimy konkrety i chcemy nimi Was zaciekawić. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 07 2015
 • perfectsail.pl - czarter luksusowych jachtów »

  Firma PerfectSail para się czarterem luksusowych jachtów na Mazurach. W ofercie posiadamy highendowo wyposażone jachty wodowane w latach 2010-2015. Nasza flota w Giżycku to 6 jachtów żaglowych: Tes 32 Dreamer i Cobra 33, a oprócz tego 2 jachty motorowerodzaju Houseboat FUTURA 860 idealne do spokojnej rekreacji. Żeglarstwo to nas ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 11 06 2016

Żeglarstwo - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122