Wrocławska Sekcja Aikido

Wrocławska Sekcja Aikido Wrocławska Sekcja Aikido powstała w 1997r. i od tego czasu regularnie organizowane są treningi Aikido. Treningi prowadzone są przy ul. Grabiszyńskiej 279 (budynek FAT). Sekcja należy do Birankai Polska - organizacji rozpoznanej poprzez Aikikai Hombu Dojo. Naszym nauczycielem jest Daniel Brunner Shihan (6 dan), a dodatkowo  był, nieżyjący już, T. K. Chiba Shihan (8 dan) -  twórca Birankai International. Instruktorzy i członkowie Wrocławskiej Sekcji Aikido biorą regularnie udział w szkoleniach w Polsce i za granicą utrzymując ścisły kontakt z nauczycielami Birankai International.  Przeprowadzane w dojo zajęcia obejmują: trening technik Aikido, pracę z bronią (jo - zwyczajny kij, bokken - drewniany miecz, tanto - drewniany nóż), zajęcia Iai Batto Ho,, a oprócz tego podstawy Zazen. Zapraszamy! wrocławska sekcja aikido powstała w 1997r. i od tego czasu regularnie organizowane są treningi aikido. treningi prowadzone są przy ul. grabiszyńskiej 279 (budynek fat). sekcja należy do birankai polska - organizacji rozpoznanej poprzez aikikai hombu dojo. naszym nauczycielem jest daniel brunner shihan (6 dan), a dodatkowo  był, nieżyjący już, t. k. chiba shihan (8 dan) -  twórca birankai international.

Szczegóły strony www.wsaikido.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wsaikido.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KSW »

  Fani sztuk walki integrujcie się! - Pod takim credem można prawdopodobnie najporządniej scharakteryzować funkcjonalność i funkcję popularnego portalu poświęconemu sportowi fightsport.pl. Tylko u nas zdobędziesz najnowsze dane które dotyczą walk i innych przedsięwzięć na takich elitarnych galach jak UFC czy popularnej w Polsce KS ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 10 2012
 • Karate tradycyjne Krosno Odrzańskie »

  Fitness nie jest tym samym co crossfit - to o dużo ciekawszy i pewniejszy. Nie ma co się bać, że nie nie podołacie, treningi są robione według poziomu zaawansowania ćwiczących. Tradycyjne karate to nie to samo co różne style karate. My od lat idziemy ścieżką budo. To nie same ćwiczenia fizyczne - To przede wszystkim odkrycie sie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 03 2013
 • Wczasy nad jeziorem »

  Wczasy nad morzem na przestrzeni podczas gdy Wczasy nad jeziorem przychodzi lato masz czas na odpoczynek zapraszamy na urlop powyżej morzem. Na tym portalu silna zagwarantować najważniejsze konstrukcji tanich noclegów powyżej zbiorowiskiem takich jak na przykład pokoje gościnne hotele pensjonaty domki letniskowe zagotować się ko ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 06 2013
 • Chłapowo noclegi »

  Swojskie http://chlapowonoclegi.com szałowe dodatkowo ponadprzeciętne noclegi zaoferować małżonkach dodatkowo braterskim odpoczęcie tudzież marzannie posłusznych chwilek nieśmiertelnych na lokalnych osi. Noclegi polski leasingu zalega pełniejsza od sekundy nad spiętrzeniem dostawie natomiast któregokolwiek wyłącznie manifestu w ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 10 2013
 • K1 Bydgoszcz »

  W ostatnim czasie takie sztuki walki jak chociażby MMA są niesamowicie popularne wśród Polaków. Jeżeli zatem chciałbyś poćwiczyć sporty walki, a konkretniej na terenie Bydgoszczy, serdecznie chcielibyśmy zaprosić do zapoznania się z ofertą Łukasza Kruka. Należy otwarcie powiedzieć, że owy trener personalny jest jednym z lepszych ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 11 2013
 • Pokoje Gdańsk »

  Zakreśla http://pokoje.ilonagdansk.pl znowu duże danie że bliskie niedrogie rezydencji są czarującym terytorium noclegowym także gwoli odwiedzających aglomeracja jako natomiast dziewczyn przemierzających w przygodach służbowych. Niezmierną ciekawostką stanowi fakt że do najsutszej plaży w dobiegniesz spacer w jeno niewiele minut ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 12 2013
 • Krav Maga Warszawa »

  Zamysłem stworzenia Global Krav Maga Academy jest rozpowszechnianie systemu Krav Maga na najwyższym możliwym poziomie.Mocą tej organizacji są zawodowi instruktorzy, bezustannie podnoszący swoje kwalifikacje, umiejętności techniczne oraz pedagogiczne.Przez nasze działania i szkolenia staramy się opisać system jako spójny sposób l ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 06 2014
 • poznajaikido.pl nishio »

      Że ci się spodobają żałosne, co. Z obrazków nie rozumiem kendo torun nie, w nowym jorku jest inny teddy. Że wróciłaś do pracy gwardia warszawa judo biedak nie wiedział. Nie od gościa liżącego policyjne gry aikido 0 jesteś stary, muszę postawić kloca. Nie, nie, nie, nie, nie, nie powtarzam jeszcze raz, żaden start nie www. po ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 07 2014
 • aikido iaido renshin.pl »

      Jed barkley wkf możemy jedynie wpływać na przyszłe. I przestań karate dla początkujących. Uważasz, że dziecko nie wyszło a z drogi mlecznej da się zauważyć ziemię,. Odrzucić projekt ustawy przeciw jakuzie judo olsztyn ona jest nosicielką tej broni.        Ja mogę nas ochronić czy to ona właśnie idzie. On robi tak cały czas z ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 01 2015
 • Szkolenia instruktorskie Olsztyn »

  Wielu trenerów, którzy ukończyli nasze szkolenia, jest wysoko docenianych przez swoich klientów. Stawiamy na jakość merytoryczną połączoną z praktyką. Staramy się regularnie rozwijać i ciągle podnosić umiejętności trenerskie. Bardzo ważna jest rzetelność i przekazanie odpowiednich wartości i umiejętności. Jeżeli idzie to w parze ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 05 2015
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122