Paintball Podkategoria: Paintball

 • Relaks »

  Kto z nas nie lubi oddać się chwili relaksu. Jedni preferują odpoczywać w zaciszu swojego domu inni nawet inaczej korzystając z salonów urody. Jedni cenią sobie relaks w formie aktywności ruchowej inni dosłownie zupełnie inaczej preferują poleniuchować odpoczywając biernie. Tak de facto forma relaksu Nie ma znaczenia o kilka waż ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 01 2015
 • Paintball Gdynia, kaszuby, pomorskie »

  Paintball to sport uprawiana poprzez mężczyźni i kobiety każdego profesji i trybu życia. W paintballu nie odgrywa żadnej roli płeć ani wiek. A co się liczy? Inteligencja i szybkość myślenia, stanowczość i nieustępliwość, a nie siła, prędkość, czy zwinność.Paintball to gra zespołowa, polegającej na prowadzeniu udawanej walki przy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 06 2013
 • Imprezy integracyjne Śląsk paintball-slask.com.pl »

  Sposobem na nietypową rozrywkę jest na pewno paintball. paintball-slask.com.pl zadba o urządzenie całej imprezy. Profesjonaliści nie zapomną nawet o najmniejszych szczegółach. Dodatkowo paintball-slask.com.pl posiada sprzęt wysokiej jakości. Imprezę zorganizować można na ternie malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej, a równe ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 05 2013
 • Rzewnicki Paintball Park »

  Rzewnicki Paintball Park został stworzony z myślą o wszystkich miłośnikach aktywnego spędzania czasu wolnego, którzy lubią współzawodnictwo i pragną dostarczyć sobie odrobinę adrenaliny. Rzewnicki Paintball Park posiada dwa pola rozgrywek położonych nad jeziorem Szczytno. Pierwsze wyróżnia duże zróżnicowanie terenu- występują m. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 03 2014
 • Paintball-factory.pl - Big-Game –Śląsk, Katowice, Chorzów, Sosnowiec i okolice »

  Jeżeli szukasz mocnych wrażeń, zastrzyku adrenaliny, oraz zdrowej rywalizacji Firma Paintball-factory Ci to zapewni. Zajmujemy się organizacją imprez paintballowych na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wysokiej jakości sprzęt do gry, umundurowanie, przeszkolenie instruktorskie na profesjonalnie przygotowanej arenie do gry. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 08 2014
 • Paintball w Koszalinie »

  Paintball to doskonała metoda na zdrowe i aktywne spędzenie czasu. Zabawa w ostrzeliwanie się kulkami wypełnionymi farbą umożliwia na sprawdzenie prywatnych zdolności fizycznych, jak również kreatywnego myślenia, oraz zdolności taktycznych. Imprezy Paintball w Koszalinie prowadzone przez moją firmęzą grupę, to niezapomniane prze ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 09 2014

Paintball - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122