Nurkowanie Podkategoria: Nurkowanie

 • Kursy nurkowania- www.hurghadanurkowanie.com/ »

  Prowadzimy z powodzeniem, już od paru lat, szkolenia nurkowania. Naszym domem stał się Egipt, a z dokładnością Hurgada. Nurkowanie to sport dla osób odważnych i poszukujących wrażeń. Egipt ma możliwość pochwalić się niezmierzonym bogactwem morskiego życia, które można obserwować już na niewielkiej głębokości. Nasze założenia to ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 10 2013
 • Nurkowanie Warszawa »

  Jesteśmy znaną firmą z ogromnym doświadczeniem i pełną wiedzą na temat nurkowania. Od wielu lat specjalizujemy się w organizowaniu kursów nurkowania w systemie PADI. Świadczymy usługi na terenie Warszawy ale nasze wyprawy i rejsy odbywają się na całym świecie. Uczymy zarówno nowicjuszy jak i zawodowców. Doskonalimy osoby marzące ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 03 2013
 • Łagów Lubuski - tutaj ponurkujesz »

  Masz ochotę ponurkować w jednym z najgłębszych jezior w Polsce? Przyjedź na wakacje 2014 do Łagowa Lubuskiego.Jezioro Trześniowskie, przez wielu nazywane również Jeziorem Ciecz jest jednym z dziesięciu najgłębszych jezior w Polsce.W Łagowie, niewielkiej, turystycznej miejscowości działa szkoła nurkowania, oferująca wypożyczanie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 08 2014
 • Jachty żaglowe, czartery jachtów - WaterActiv.pl »

  Oferujemy Wam niezwykle bogatą bazę bezpłatnych ogłoszeń branżowych. Znajdziecie u nas aktualne i najnowsze oferty sprzedaży jachtów, łodzi i sprzętu wodnego. Wśród naszych ogłoszeń znajdziecie nie tylko atrakcyjne oferty na wymarzone przez Was łodzie, ale też oferty na silniki zaburtowe. Ważne miejsce zajmują również ogłoszenia ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 07 2012
 • GOODDIVE - nurkowanie, kursy techniczne i rekreacyjne iantd »

  Nurkowanie to dla nas wielka przygoda, pasja i odpowiedzialność. Zajmujemy się szkoleniami dla wszystkich rozpoczynających przygodę z nurkowaniem oraz płetwonurków, którzy chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i umiejętności nurkowe.Naukę nurkowania prowadzimy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Wszystkie kursy prowadzone ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 02 2013
 • Nurkowanie Egipt, Hurgada- www.egiptnurkowanie.com »

  egiptnurkowanie.com to strona dla tych, którzy cenią aktywny wypoczynek. Lubisz słoneczną pogodę, wysokie temperatury i piaszczyste plaże, niemniej jednak nie przepadasz za bezczynnym leżakowaniem? Mamy doskonałą propozycję- nurkowanie. A o ile przewodnik nurkowania, to wyłącznie Egipt. Bogactwo morskiego życia sprawia, że właśc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 10 2013
 • Nauka pływania - nauka-plywania.net.pl »

  Doświadczanie innych sportów to piękne doświadczenie. Ten blog został stworzony po to, żeby zilustrować każdemu jaką aktywnością jest pływanie. Oglądając go, przekonasz się, że nauka tej dyscypliny nie jest taka uciążliwa jak mogłoby się wydawać. Z dużą dokładnością charakteryzujemy wszelkie sposoby na zapoznanie się z wodą. Mam ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 12 2013
 • www.centrumnurkowehurghada.pl »

  Polskie centrum nurkowe Panorama Divers w Hurghadzie oferuje kursy nurkowania dla zaczynających i efektownych nurków. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy PADI, dla których nurkowanie w Egipcie nie stanowi tajemnic. Zapisz się, o ile chcesz przeżyć niesamowitą przygodę. Jeśli wakacje w Egipcie- tylko aktywne. Nie czekaj, z ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 09 2014
 • Rejsy po Karaibach »

  Karaibskie wakacje - www.wyprawy-morskie.com to sformułowanie wywołuje strumień skojarzeń i przywodzi na koncepcjaobrazyzłocistych plaż, palm kokosowych, przejrzystego lazurowo-błękitnego morza, a oprócz tegokwiatów hibiskusa, którym towarzyszą przenikliwe dźwięki steelbandów lub rytmiczne brzmienie reggae. Szerokapropozycja kar ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 09 2014
 • www.hurghada-nurkowanie.pl »

  Hurghada to jedna z najlepszych zlokalizowania w Egipcie dla amatorów nurkowania. Znajduje się tu polskie centrum nurkowe, w którym instruktorzy PADI prowadzą kursy nurkowania, zachęcając do tego rodzaju aktywności zarówno amatorów, jak również profesjonalistów. Nie powinniśmy niczego wiedzieć na temat nurkowania- nauczamy od sa ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 09 2014
 • Kursy nurkowania- kursnurkowaniahurghada.com »

  Najlepszy wypoczynek, to ten aktywny! Jeśli lubisz oglądać ciekawe miejsca, nie boisz się wyzwań, a leżenie na plaży Cię nudzi: nurkowanie jest dla Ciebie- odwiedź Polskie Centrum Nurkowe. Hurghada słynie z doskonałego klimatu, pięknych widoków i świetnych miejsc do nurkowania. Zrób u nas kurs nurkowania: niezbyt duże grupy, doś ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 03 2015
 • Aktualna baza centr nurkowych »

  Centranurkowe.pl to portal, który pomoże w promowaniu szkół nurkowych. Szkoła nurkowa, która zdecyduje się na współpracę z nami otrzyma korzystne warunki do reklamowania swoich usług na szerszą skalę. Internet daje doskonale możliwości do tego, by nasze centrum nurkowe zostało poznane przez szersze grono potencjalnych klientów. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 02 2014

Nurkowanie - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122