Aktywny wypoczynek Podkategoria: Aktywny wypoczynek

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Tanie rowery »

  Rowery stają się coraz bardziej popularne w aglomeracjach! Duże korki i nie w każdej sytuacji dobrze działająca komunikacja miejska zmuszają mieszkańców do przesiadania się na rowery miejskie albo - bardzo modne w ostatnich latach - rowery cruiser. Wygodny rower umożliwia dzień w dzień, komfortowo dojeżdżać do pracy i na zajęcia ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 06 2013
 • Częstochowa Sklep rowerowy »

  Dla tych, którzy nie preferują się męczyć w trakcie jazdy, producent rowerów oferuje rower elektryczny. To ta sama konstrukcja co klasyczny rower miejski, ale dodatkowo wyposażona w silnik elektryczny, wspomagający rowerzystę podczas pedałowania. Posiada również podobne akcesoria rowerowe i nadaje się nie tylko do ośrodki miejsk ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 12 2013
 • Rower sportowy »

  Wyznaczone trasy rowerowe mają różne stopnie trudności. Nie istnieje jednak ujednolicone oznaczenie, które z nich są wymagają rowerów górskich, a które są przejezdne dla rodzin z dziećmi. Przed wyjazdem warto więc sprawdzić opinie i zebrać dane, by nie okazało się, że nasz rower cruiser nie poradzi sobie w trudnych warunkach. Na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 06 2013
 • Wyprawy po Europie »

  Poznaj świat samochodem, a już przenigdy nie pojedziesz z biurem podróży na wakacje. Intrygujące hasło posiada w sobie dużo racji. Auta terenowe potrafią stać się pasją i to nie tylko tych, dla których ważna jest adrenalina i rajdy 4x4. Znacznie większym zainteresowaniem cieszą się wyprawy po Europie i bardziej egzotycznych zaką ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 06 2013
 • Wyparwa 4x4 do Azji »

  Nowa moda, z którą od kilkunastu lat można się spotkać w Polsce, to wyprawy i rajdy 4x4. Pasjonaci offroad w ogromnej liczbie przypadków w weekendy zabierają prywatne terenówki, żeby poczuć prawdziwy outdoor, przejeżdżając leśne trasy i uroczyska. Wielu z nich stratuje też w profesjonalnie zorganizowanych rajdach terenowych lub ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 10 2013
 • narty włochy »

  Spełniamy marzenia wszystkich narciarzy i snowboardzistów oferując wyjazdy na narty do Włoch i Austrii. Świetne warunki, najlepsze stoki, najdłuższe wyciągi, wszystko to w przystępnej, niewygórowanej cenie znajdziesz w naszej ofercie. Na naszej stronie zarezerwujesz wycieczkę marzeń w kilka minut. Spraw aby urlop pozostał niezap ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 09 2010
 • Tanie rowery »

  Rowery stają się coraz bardziej popularne w miastach! Duże korki i nie w każdym momencie dobrze działająca komunikacja miejska zmuszają mieszkańców do przesiadania się na rowery miejskie lub - bardzo modne w ostatnich latach - rowery cruiser. Wygodny rower umożliwia dzień w dzień, komfortowo dojeżdżać do pracy i na zajęcia, a wy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 08 2013
 • Tanie rowery »

  Rowery stają się coraz bardziej popularne w ośrodkach miejskich! Duże korki i nie za każdym razem dobrze działająca komunikacja miejska zmuszają mieszkańców do przesiadania się na rowery miejskie lub - bardzo modne w ostatnich latach - rowery cruiser. Wygodny rower pozwala dzień w dzień, komfortowo dojeżdżać do pracy i na zajęci ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 06 2013
 • Rower turystyczny »

  Rowery stają się coraz bardziej popularne, nie tylko jako środek transportu po mieście, niemniej jednak również możliwość realizowania własnych pasji. Wyścigi MTB gromadzą wyspecjalizowane Rowery górskie i znanych zawodników, a dla wielu są odskocznią od codzienności. Wytyczane poprzez organizatorów trasy rowerowe nie są łatwe - ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 10 2013
 • Turystyka zimowa »

  Biuro podróży Warszawa - JafiSport. Turystyka zimowa, freeski - zimowe obozy młodzieżowe, wyjazdy narciarskie. Free ski, wczasy narciarskie, narty Włochy, Austria, Szwajcaria, Francja. Narty Sella Ronda, Paganella, Passo Tonale, Livigno, Val di Fiemme, Moena, Bormio, Val di Sole. Narty Pitztal, Solden, Kronplatz, Davos, Zillerta ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 11 2010
 • Rower Scott »

  Rowery crossowe Kellys w wielu wypadkach są wybierane poprzez mężczyźni i kobiety szukające uniwersalnego bike´a. Posiadane akcesoria rowerowe oraz dodatkowo całkiem dobrej jakości części do roweru, m.in. korporacji Shimano, to właściwie zainwestowane pieniądze. Nie wszyscy wiedzą, że Kellys tworzy także odzież i obuwie na rower ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 07 2013
 • Naprawa rowerów »

  Rowery stają się coraz popularniejsze, nie tylko jako środek transportu po mieście, ale także możliwość realizowania indywidualnych pasji. Wyścigi MTB gromadzą specjalistyczne rowery górskie i znanych zawodników, a dla wielu są odskocznią od codzienności. Wytyczane poprzez organizatorów trasy rowerowe nie są łatwe - w niektórych ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 06 2013
 • Przemyśl Tanie rowery »

  Rowery stają się coraz popularniejsze w aglomeracjach! Duże korki i nie w każdym momencie dobrze działająca komunikacja miejska zmuszają mieszkańców do przesiadania się na rowery miejskie albo - bardzo modne w ostatnich latach - rowery cruiser. Wygodny rower umożliwia dzień w dzień, komfortowo dojeżdżać do pracy i na zajęcia, a ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 11 2013
 • Rower typu składak »

  Rowery stają się coraz popularniejsze, nie tylko jako środek transportu po mieście, ale również sposobność realizowania własnych pasji. Wyścigi MTB gromadzą wyspecjalizowane Rowery górskie i znanych zawodników, a dla wielu są odskocznią od codzienności. Wytyczane poprzez organizatorów trasy rowerowe nie są łatwe - w niektórych m ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 07 2013
 • Rowery dziecięce »

  Rowery stają się coraz bardziej popularne, nie tylko jako środek transportu po mieście, ale też możliwość realizowania swoich pasji. Wyścigi MTB gromadzą rozbudowane rowery górskie i znanych zawodników, a dla wielu są odskocznią od codzienności. Wytyczane przez organizatorów trasy rowerowe nie są łatwe - w niektórych miejscach t ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 11 06 2013
 • Sklep rowerowy »

  Dla tych, którzy nie lubią się męczyć podczas jazdy, producent rowerów oferuje rower elektryczny. To ta sama konstrukcja co klasyczny rower miejski, niemniej jednak a przy tym wyposażona w silnik elektryczny, wspomagający rowerzystę w trakcie pedałowania. Ma również podobne akcesoria rowerowe i nadaje się nie tylko do ośrodki mi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 07 2013
 • Producent rowerów »

  Rowery stają się coraz bardziej popularne, nie tylko jako środek transportu po mieście, ale także możliwość realizowania osobistych pasji. Wyścigi MTB gromadzą wyspecjalizowane Rowery górskie i znanych zawodników, a dla wielu są odskocznią od codzienności. Wytyczane przez organizatorów trasy rowerowe nie są łatwe - w niektórych ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 01 2014
 • Pasjonaci offroad »

  Górskie bezdroża i leśne ostępy, po których przejedzie wyłącznie terenówka? Rajdy 4x4 to coraz częstszy sposób spędzania wolnego czasu. Wystarczy popularne auto - np. Nissan Patrol, legenda jazdy terenowej - i można próbować swoich sił. Mniej doświadczeni wybierają polskie wzniesienia, ale każdemu kochającemu offroad marzy się w ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 06 2013
 • Wypożyczalnia rowerów »

  Rowery stają się coraz popularniejsze, nie tylko jako środek transportu po mieście, ale także sposobność realizowania swoich pasji. Wyścigi MTB gromadzą rozbudowane Rowery górskie i znanych zawodników, a dla wielu są odskocznią od codzienności. Wytyczane przez organizatorów trasy rowerowe nie są łatwe - w niektórych miejscach po ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 07 2013
 • Zimowisko »

  Kogis jest to portal turystyki rodzinnej, w jakiego ofercie znajduje się mnóstwo niezwykłych ofert wycieczek – dla młodzieży. Z naszą organizacją masz możliwość by wysłać swoją pociechę na zimowisko, zielone szkoły bądź kolonie tematyczne. Z Kogis każda wycieczka połączona jest z doskonałą rozrywką, jak również z odpoczynkiem i ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 10 2012
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Aktywny wypoczynek - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122