Telewizja Podkategoria: Telewizja

 • Bananowe dzieci naszych czasów »

  "90210" to spin-off kultowego już serialu "Beverly Hills 90210". Spin-off czyli nowy serial, ale powstały na bazie wątków i bohaterów produkcji oryginalnej. Ta cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, gromadząc przed telewizorami w latach 1990-2000 rzesze nastolatków, marzących o dostatnim życiu w słonecznej K ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 04 2013
 • Jak powinny wnosić opłaty za abonament właściciele firm a w jaki sposób osoby prywatne ? »

  Abonament rtv powinien płacić każdy posiadający zarejestrowany odbiornik radiowy lub telewizyjny. W przeciwieństwie do użytkowników domowych właściciele firmmuszą płacić zaAbonament telewizyjnydla każdego z odbiorników osobno. Ci którzy nie dokonali rejestracji do teraz swoich odbiornikówmuszą dokonać tego jak najszybciej żeby u ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 06 2013
 • Czysta krew, serial dla wszystkich »

  Kończy się dzień i zapada zmrok. Pijące krew potwory powinny wyjść ze swego leża i wyruszyć na krwawe łowy. Ale nie tym razem. Wampiry nie mają zamiaru siać grozy i spustoszenia. W końcu popsułoby to ich medialny wizerunek. Ponadto krew mogą kupić w zwykłym spożywczaku. Tak, to prawda. "True Blood" to serial, który łam ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 04 2013
 • Każdy ma jakieś małe brudy do wyprania... »

  "Każdy ma jakieś małe brudy do wyprania" - sentencja umieszczona na plakacie do pierwszego sezonu "Gotowych na wszystko online" doskonale oddaje przewrotny charakter tego serialu. W pierwszym odcinku poznajemy cztery kobiety - przyjaciółki, typowe gospodynie, których życie obraca się wokół własnego podwórka i ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 04 2013
 • Chirudzy, serial nie tylko dla lekarzy »

  "Każdy z was przychodzi tu dzisiaj pełen nadziei, że załapie się na grę. Miesiąc temu byliście uczeni w szkole medycznej przez lekarzy. Dzisiaj. . . to wy jesteście lekarzami. Siedem lat, które tu spędzicie będzie najlepszymi i najgorszymi w waszym życiu. [? ] Tutaj zaczynacie. To jest wasza arena. Jak będziecie grać? To za ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 04 2013
 • Ekrany »

  Profesjonalna organizacja jest postrzegana jako uczciwa. To ma przełożenie na zwiększającą się ilość kontrahentów. Takie postrzeganie zakład może stworzyć poprzez odpowiednie postępowanie. Liczy się też używany przez nią hardware, np. projektory, z którymi idealnie komponują się ekrany projekcyjne.W pracy umysłowej są pomocne ró ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 06 2013

Telewizja - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122