Obróbka Materiałów Podkategoria: Obróbka Materiałów

 • gięcie poliwęglanu »

  Poliwęglan to światłoprzepuszczalny materiał budowlany, który łączy w sobie bardzo dobrą wytrzymałość mechaniczną, przepuszczalność światła oraz lekkość. Płyty poliwęglanowe komorowe jak i płyty poliwęglanowe lite produkowane są metodą ekstruzji z granulatu poliwęglanowego. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym gięciem poliwęgl ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Eko - Inż »

  Firma zajmuję się profesjonalną obróbką stali oraz metali. Świadczymy usługi z całego zakresu. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników profesjonalnie podchodzi do każdego zlecenia. Od lat współpracujemy z firmami z rynku zachodniego, jednak posiadamy także transakcje związane z krajami wschodnimi które prężnie się rozwijają. Kon ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 07 2012
 • Pianka poliuretanowa »

  Doser-Pianka zajmuje się produkcją elastycznych pianek poliuretanowych używanych do produkcji mebli, materacy, jak również w budownictwie oraz w przemyśle samochodowym. Jesteśmy wiarygodnym partnerem dla producentów sektora meblarskiego. Bezfreonowa technologia produkcji gwarantuje bezpieczeństwo dla środowiska oraz osób obsługu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Rafinatory i ochrona środowiska dla cynkowni »

  Chem-Protectjest firmą specjalizującą się w aspektach chemicznych procesu cynkowania ogniowego. Szczególnie bogatą posiadamy ofertę na produkty chemiczne stosowane w cynkowaniu jak i również w procesach pomocniczych, jak m.in.: topnikowanie, odtłuszczanie, trawienie. Z naszych produktów na największą uwagę zasługują nasze topnik ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 04 2014
 • Listwy zębate w przemyśle maszynowym »

  Przemysł maszynowy jako branża przemysłu ciężkiego zajmuje się produkcją różnego rodzaju maszyn i innych urządzeń. Powinny one charakteryzować się ustandaryzowaną jakością i posiadać dużą solidność.Podzespoły składowe takie jak koła zębate muszą posiadać odpowiednie parametry aby gwarantowały bezawaryjną pracę w trudnychwarunkac ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 11 2012
 • Gięcie drutu CNC »

  Oferujemy usługi gięcia, zaginania drutu w technologii CNC 3D i 2D, gwarantując wysoką powtarzalność oraz jakość powiązaną z szybkością wykonania elementów. Zaginamy drut na nowoczesnej giętarce sterowanej numerycznie, która umożliwia precyzyjne trójwymiarowe gięcie drutu. Wykonujemy elementy z drutu o średnicy od 2 do 6 mm dla ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 04 2016
 • ABC KOMPRESORY »

  ABC KOMPRESORY www.abc-kompresory.plzajmuje się importem i sprzedażą na krajowy rynek sprężarek tłokowych oraz sprężarek śrubowych renomowanego producenta narzędzi AEG/Electrolux/.Jako bezpośredni importer gwarantuję ceny producenta. Sklep ABC KOMPRESORY oferuje również ciśnieniowe zbiorniki powietrza. osuszacze powietrza oraz a ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 04 2016

Obróbka Materiałów - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122