Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Co jeśli nie chcesz sam mieć do czynienia w fiskusem? »

  Wiele lat temu byłam wraz z rodziną na wczasach w Nowym Targu. Mój mąż - prowadzący swoją działalność gospodarczą - jak zwykle na urlopie, wyposażony był w laptopa, przenośny Internet i zdalnie kontrolował funkcjonowanie swojej firmy. Pewnego popołudnia, sprawdzając pocztę w Internecie, przeczytał niepokojącą informację, o tym ż ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 11 2013
 • Przeszkoda święceń »

  Adwokat Veritas - Łukasz Górski, Monika Jaworowska. Kancelaria specjalizuje się w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa oraz w procesach o uzyskanie dyspensy od małżeństwa. W Kościele katolickim nie udziela się rozwodów - istnieje możliwość wszczęcia przed sądem kościelnym procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 11 2010
 • Alimenty »

  Ażeby można było dostać rozwód, konieczne jest, ażeby doszło do sprawy sądowej. Musi być ona wykonana w dynamiczny sposób. Przy czym pożądane byłoby dodać, iż by mogło dojść do rozwodu, potrzebne jest wniesienie pozwu rozwodowego do sądu. Wskazane jest więc się przygotować w dobry sposób w tym również do przeprowadzania takich r ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 09 2012
 • Kancelaria Adwokacka - Grabias Bartłomiej Adwokat Rzeszów »

  Prawnicy z kancelarii odszkodowawczej zajmują się każdymi sprawami: Nasze specjalizacje są do głębi wyjaśnione na naszej stronie internetowej. Tam dodatkowo piszemy bloga, na jakim poruszamy wiele trudnych zagadnień legalistycznych. Odszkodowanie Rzeszów. Specjalizacją Bartłomieja Grabiasa - adwokata w Rzeszowie są sprawy wywalc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 03 2016
 • Józef Gaj »

  Pewnie mnóstwo ludzi słyszało o zdarzeniu, jakim była afera mielecka. Jest ona zasadniczo połączona z zakładami lotniczymi w Mielcu. Sprawa ta miała Proces trzystopniowy. Cały skandal skupiony był wokół przyjmowania korzyści pieniężnych jak również podrabiania papierów. Oskarżeni zostali o to przedstawiciele wymienionego zakładu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 04 2013
 • BEZPLATNE FORUM PRAWNE - Darmowe porady prawne - pytania prawne »

  Masz pytania w dziedzinie prawa pracy, administracyjnego, handlowego, podatkowego, rodzinnego, spadkowego lub innego, a moze pytania dotyczace spraw urzedowych lub wlasnej firmy i nie potrafisz znalezc odpowiedzi? Jesli tak to zogromna radoscia pomozemy Ci, zapraszajac wszystkich zainteresowanych nanasza strone internetowa lexf ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 08 2012
 • Radca prawny Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi prawne w całym kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria Adwokacka udziela kompleksową obsługę Klientów indywidualnych a także wspólnot mieszkaniowych i innych podmiotów. Kancelaria Adw ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 10 2013
 • Porady prawne Kraków »

  Kancelaria radcy prawnego Izabeli Tutro jest miejscem gdzie można uzyskać profesjonalne porady prawne. Zapewniamy całkowitą obsługę prawniczą, która dotyczy takich dziedzin jak: prawo karne, prawo cywilne (sprawy o zapłatę, sprawy spadkowe, dochodzenie odszkodowań), prawo administracyjne (udział w postępowaniach administracyjnyc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 04 2014
 • w$p1erajmy hosp1cja »

  Jest mrowie niedziwnych akcji socjalnych w Polsce, które mają zamiar pomoc potrzebującym osobom.Jedną z nich jest akcja zatytułowana w$p1erajmy hosp1cja, która zorganizowana została przez speców z aspektu marketingu w wyszukiwarkach internetowych.Mnóstwo hospicjów w Naszym kraju cierpi na wielkie niedofinansowanie, brakuje w zas ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 04 2013
 • Konstytucja »

  Jeżeli studiujesz prawo albo najzwyczajniej chciałbyś zwiększyć posiadaną przez siebie wiedzę na wszelkie tematy mające związek z polską Konstytucją, z pewnością powinieneś zajrzeć na stronę www.konstytucyjne-prawo.pl. Dzięki naszemu wortalowi konstytucja nie będzie miała przed Tobą definitywnie żadnych sekretów. W szczególności ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 02 2013
 • Nie furt znajdziemy położenie idealne. Pożądane byłoby zerknąć w Net także »

  Adwokat Czajkowska to kancelaria adwokacka na rzecz dostawców usług medycznych także innych korporacji dotkniętych zezwoleń medycznej, operacyjnej również założeniami refundacyjnych. Od ponad 20 lat nasi prawnicy koncentrowały się na zgodności z przepisami, sporów także transakcji właściwych dla branży medycznej. Łączymy wyspec ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 10 2014
 • adwokat Katowice, kancelaria prawna Katowice, obsługa prawna Katowice »

  Wychodząc naprzeciw wymogom współczesności jesteśmy elastyczni i kreatywni. Pracujemy intensywnie, działamy szybko i sprawnie, nieustannie poszerzamy wiedzę i umiejętności, wykorzystujemy w naszej pracy najnowsze trendy. Dzięki temu jesteśmy w stanie regularnie rozszerzać zakres i podnosić standard świadczonych usług. Kancelaria ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 02 2016
 • www.jozefgaj.pl »

  Prawdopodobnie dużo osób słyszało o zdarzeniu, jakim jest afera w Mielcu. Jest ona zasadniczo połączona z WSK PZL Mielec. Sytuacja ta miała proces trzy-etapowy. Cały Proces skupiony był wokół podejmowania korzyści pieniężnych jak również podrabiania dokumentów. Podejrzani zostali o to członkowie wspomnianego zakładu lotniczego. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 03 2013
 • przetargi łódź »

  Kancelaria adwokacka posiadająca ponad 10 letnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Szczególną uwagę skupiamy na odszkodowaniach. Odszkodowanie dla klienta jest dla nas najistotniejszą formą rekompensaty i przykładamy do niej największą uwage. Do wszystkich spraw podchodzimy z najwyższym profesionalizmem - nieistone czy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 06 2013
 • kancelaria łódź »

  Nie wiesz jak radzić sobie ze swoim kłopotami? Masz możliwość korzystania z pomocy adwokata którym jest adwokat łódź, który pomoże tobie w licznych sprawach cywilno karnych. Radca prawny łódź to osoba, do której możemy zwrócić się po wsparcie również w sprawach rozwodowych bądź również spadkowych. Kancelaria łódź gwarantuje włas ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 11 02 2013
 • Informacja »

  Pewnie wiele ludzi słyszało o zdarzeniu, jakim była afera w mielcu. Jest ona zasadniczo związana z zakładami lotniczymi w Mielcu. Sprawa ta miała tok trzy-etapowy. Cały proces skupiony był wokół podejmowania korzyści majątkowych a także podrabiania pism. Podejrzani zostali o to reprezentanci wspomnianego zakładu. Takie kwestie m ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 06 2013
 • odszkodowania Katowice »

  Jesteśmy powiązani z prawem biznesowym, a oprócz tego indywidualnym. Nasza specjalnością jest prawo biznesowe a w tym obsługa prawna firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek), spory sądowe, własności, a dodatkowo majątki zakładów pracy. Dla ludzi indywidualnych świadczymy usługi powiązane z prawem karnym, prawe ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 08 2013
 • Adwokat Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi prawne na terenie całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa lubuskiego a także zachodniopomorskiego. Adwokat Tumielewicz oferuje kompleksową oraz profesjonalną obsługę Klientów indywidualnych jak również przedsiębiorców, wspólnot mieszka ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 10 2013
 • Wzory umowy »

  Pomocny vortal www o prawnej tematyce, na jakim każdy odbiorca pozyskać ma szansę wprawne doradztwo prawnicze, które zaoferowane będą jemu przez znanego adwokata trudniącego się w renomowanej kancelarii prawnej.Obiecujemy, iż ogłaszana tu porada prawna będzie dobrotliwa dla sporej ilości odbiorców. Każden ma obowiązek tą poradę ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 11 2012
 • Odszkodowania powypadkowe »

  Naszą specjalnością jest wyspecjalizowane dochodzenie odszkodowań. Pomożemy wszystkim odzyskać odszkodowania po wypadku, odszkodowanie za śmierć. Zapewniamy fachową obsługę w dobrej cenie, do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Nasza kancelaria odszkodowawcza to głównie doświadczony zespół specjalistów, który każdego dnia p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 11 12 2012
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Prawo - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122