Kancelaria Prawna Prawnik i Radca Prawny z Gdańska i Elbląga

Kancelaria Prawna Prawnik i Radca Prawny z Gdańska i Elbląga Kancelaria Prawna Krzysztof Kardasz Sławomir Staszak oferuje obsługę prawną osób fizycznych i przedsiębiorców z zakresu szeroko pojętego prawa.Kancelaria Prawna prowadzi sprawy o rozwód, podział majątku, sprawy cywilne, sprawy handlowe, sprawy z zakresu prawa budowlanego i administracyjnego.Radcy Prawni współpracujący z Naszą Kancelarią Prawną to zespół doświadczonych i profesjonalnych prawników wpisanych na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku.Świadczymy usługi prawne na terenie Elbląga, Gdańska, Trójmiasta oraz okolic.Zlecając nam swoją sprawę Klient może być pewny profesjonalnej obsługi prawnej przez doświadczonych radców prawnych i prawników.Sporządzamy umowy prawne, prowadzimy doradztwo prawne i reprezentujemy w sporach prawnych w sądach i organach administracji.Kancelaria Prawna ma swoją siedzibę w Gdańsku i Oddział Kancelarii w ElbląguRozwód prowadzony przez prawnika lub radce prawnego naszej kancelarii prawnej to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu

Szczegóły strony www.krp-ks.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.krp-ks.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Łaszczuk i Wspólnicy sp.k. - spory i ich rozstrzyganie »

  Chcemy, aby nasz wortal, mógł służyć wszystkim zainteresowanym. Dążymy by nasz portal przyczyniał się do poszerzania waszej wiedzy na temat takich zjawisk, jak m. in.: sądownictwo polubowne, sąd polubowny i arbitraż. Udowadniamy, że spory można rozstrzygać na multum różnych sposobów. U nas znajdą Państwo interesujące publikacje ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 08 2012
 • Odszkodowanie za odwołany lot, opóźnienie samolotu »

  Profesjonalnie odzyskujemy odszkodowania lotnicze. Nasza firma prawnicza SkyLegal powstała na bazie osobistych doświadczeń, związanych z walką o odszkodowanie od linii lotniczych. Założeniem firmy jest egzekwowanie praw pasażerów i zmuszenie do zaniechania stosowania poprzez linie lotnicze nielegalnych praktyk. Pomożemy wywalczy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 06 2013
 • przetargi łódź »

  Kancelaria adwokacka posiadająca ponad 10 letnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Szczególną uwagę skupiamy na odszkodowaniach. Odszkodowanie dla klienta jest dla nas najistotniejszą formą rekompensaty i przykładamy do niej największą uwage. Do wszystkich spraw podchodzimy z najwyższym profesionalizmem - nieistone czy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 06 2013
 • prawnik katowice »

  Jesteśmy znaną kancelarią adwokacką w Katowicach. Kompetentnie frapujemy się problematyką prawa gospodarczego, prawa spółek handlowych, prawa cywilnego, w tym windykacją zaległej wierzytelności i postępowaniem egzekucyjnym, rejestracji przedsiębiorców (oraz zmian) w krajowym rejestrze sądowym i w innych, prawa spadkowego, prawa ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 08 2013
 • Odszkodowania Bielsko »

  Nasza Kancelaria w Bielsku-Białej świadczy usługi dla wszystkich, którzy odnieśli szkodę na osobie - taką jak uszkodzenie ciała albo ubytek na zdrowiu, a też szkody mienia - uszkodzenie ruchomości, odzieży czy też utratę uposażeń. zadaniem Beneficium Bielsko jest udzielanie złożonego i profesjonalnego doradztwa, a oprócz tego ws ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 08 2013
 • Radca prawny Szczecin »

  Nasza Kancelaria Adwokacka jest nowoczesną i szybko rozwijającą się firmą świadczącą usługi prawne w całym kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Kancelaria Adwokacka udziela kompleksową obsługę Klientów indywidualnych a także wspólnot mieszkaniowych i innych podmiotów. Kancelaria Adw ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 10 2013
 • tanie porady prawne czechowice »

  Prawnicy wchodzący w skład Kancelarii Radców Prawnych Justyny Ostapiuk znajdującej się w Czechowicach-Dziedzicach posiadają szeroką, solidną i popartą doświadczeniem wiedzę z zakresu prawa administracyjnego, gospodarczego, cywilnego, karnego, prawa pracy, rodzinnego i konsumenckiego. Z ich usług korzystają klienci z całej kraju. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 12 2013
 • Kancelaria adwokacka Jasło »

  Kancelaria Adwokacka Jasło Arletta Dąborowska świadczy usługi dotyczące pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, jak i fundacjom. Kancelaria zapewnia najlepszą obsługę prawną oraz zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami powszechnymi i administracyjnymi, jak również przed urzędami i instytucjami publicznymi na terenie całego ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 02 2014
 • Kancelaria prawna »

  Kancelaria prawna jest prowadona przez Szczepana Wrońskiego. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie specjalizował się w prawie podatkowym, a następnie ukończył aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ponadto ukończył Podyplomowe Studium w zakresie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 06 2014
 • Licytacje komornika Warszawa »

  Jeśli mają Państwo problem z nieodpowiedzialnym dłużnikiem oraz gotowy wniosek egzekucyjny z klauzulą wykonalności i szukają Państwo profesjonalnego komornika działającego na terenie Warszawy i okolic, to Komornik sądowy Agnieszka Dzikowicz będzie strzałem w dziesiątkę. Komornik sądowy Warszawa ma wszechstronne doświadczenie i f ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 04 2015
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122