Jak kupić i nie zapłacić, jak pożyczyć i nie oddać

Jak kupić i nie zapłacić, jak pożyczyć i nie oddać Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w tej książce nie są wiedzą teoretyczną, lecz jest to wiedza praktyczna. Książka, którą Państwo macie przed sobą nie jest przewodnikiem dla oszustów, www.frydberg.com ma ona przybliżyć techniki i metody, jakimi posługują się przestępcy gospodarczy i ukazuje, jakie są zagrożenia związane z przestępczością. W niej znajdziecie odpowiedź jak nie dać się oszukać, jak zapobiegać utracie pieniędzy i dobrej opinii. Jeśli zostaniecie oszukani, a to może się zdążyć i nie będziecie mieli środków na regulowanie należności to wy zostaniecie oszustami pewnie nie do końca ze swojej winy, ale kogo to będzie potem interesować Zapraszam do lektury .POMYSŁ - skąd oszuści biorą pomysły i w jaki sposób trafiają do Polski pomysły na oszustwa, które już popełniono w innych krajach PREZES - jak pozyskują osobę, która zostaje Prezesem oraz jak się kupuje lub wynajmuje taka osobę -, Łowcy Talentów. POZYSKANIE FIRMY - SPÓŁKI - jak rozpoznać spółkę/firmę, która jest przygotowywana do oszustw. PRZEJMOWANIE SPÓŁEK - jak przejmuje się t/z zadłużone spółki i w jaki sposób wykorzystywane są do przestępstw. ZARZĄD KRYZYSOWY - jak wprowadza się w błąd Prezesów/Zarząd /Udziałowców w celu przejęcia pełnej kontroli nad spółką wraz z majątkiem. REKLAMA - informacja, w jaki sposób oszuści w przeciągu miesiąca potrafią z nikomu nieznanej spółki/firmy stworzyć ogólnie znany podmiot, i to za darmo
 

Szczegóły strony www.frydberg.com:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.frydberg.com:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • przedłużyć stosunek »

  Nazbyt wczesny orgazm jest zależny zwłaszcza od naszej psychiki i w zasadzie ta dysfunkcja napotyka mężczyzn aniżeli kobiety. Niemożność wydłużenia miłosnych zabaw wywołuje, że partnerka nie zaznaje zadowolenia ze współżycia seksualnego. Przedwczesny wytrysk następuje jeszcze przed rozpoczęciem penetracji lub zaraz po w rezultac ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 09 2012
 • Zarabianie w internecie »

  Zaciekawieni zaglądając na poniższy portal internetowy będą mieli nade wszystko szansę zapoznania się z niesamowicie ciekawymi tekstami, w których autorzy bloga charakteryzują dużo czynników wpływających korzystnie na zarabianie przez Internet. Główną kwestią poruszaną w rozbudowanych instruktażach jest możliwość zarabiania na s ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 09 2012
 • Praca w domu »

  Niewątpliwie dzięki prowadzonej przez nas stronie będziesz mógł zarabiać niezłe pieniądze. W jaki sposób? Wejdź na bloga www.janzarabia.wordpress.com, a będziesz mógł zaspokoić swoją ciekawość. Generalnie wszelkie treści umieszczone w witrynie zostały napisane w taki sposób, iż jeśli nawet kompletnie masz pojęcia o czym mowa, je ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 10 2012
 • Dodatkowa wypłata »

  Nie powinno być chyba żadnych wątpliwości co do tego, że zarabianie przez internet jest aktualnie doskonałą propozycją dla praktycznie każdego z nas, ponieważ jeśli tylko podejdzie się do tego we właściwy sposób, to bez większego wysiłku można dzięki temu uzyskać znaczne zyski. W związku z tym dobrze byłoby także zainteresować s ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 12 2012
 • Zarobkowyinternet.pl »

  Jeśli kogoś ciekawi rzeczywiście efektywne zarabianie przez internet, to opisywana tu strona na pewno może dla niego być doskonałą propozycją, bowiem jest ona prawdziwą skarbnicą wiedzy na ten właśnie temat. Znajdziemy na niej całe mnóstwo ciekawych porad związanych z najróżniejszymi sposobami na to, aby zmienić internet w bogat ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 12 2012
 • praca w Anglii »

  Każdy z nas poszukuje pracy odpowiedniej dla naszych możliwości i umiejętności, pragnie również aby była to praca godziwie wynagradzana. Niestety coraz najczęściej mamy do czynienie z sytuacją, gdy w celu znalezienia takiej pracy, musimy wyjechać oprócz granice państwie. Nie ma co natomiast skorzystać z pomocy osób, którym nie u ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 01 2013
 • kancelaria patentowa »

  Zapraszamy na stronę kancelarii patentowej, Radecki". Trudnimy się kompleksową ochroną własności intelektualnej.   Nasze doświadczenie zawodowe sięga kilkunastu lat, wysoki poziom usług zapewniają nasi wykwalifikowani pracownicy. Stały poziom usług zapewniamy dzięki udziałowy w krajowych i zagranicznych konferencjach, kursa ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 05 2013
 • Prawo - nasza dziedzina »

  Jeśli chodzi o dziedziny, z którymi każdy z nas spotyka się niemalże każdego dnia, to prawo jest bez wątpienia jedną z nich. Nie ma bowiem niczego, co normowałoby nas wszystkich postępowanie w takim stopniu. Nie ma nic innego, co aż tak by na nie wpływało. Niestety ale prawda jest prosta - nieznajomość prawa szkodzi. I dla tego ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 03 2014
 • Praca w Niemczech jako opiekunka http://perfekt-pflege24.pl/ »

  Perfekt Pflege24 pośredniczy w podjęciu pracy jako opiekun osób starszych, głównie w Niemczech. Organizujemy wyjazdy do konkretnych rodzin. Staramy się adekwatnie dobierać opiekunki i chłopcy i dziewczęta potrzebujące pomocy, żeby przyniosło to zadowolenie obydwu stronom, które w ogromnej liczbie przypadków owocuje latami współp ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 03 2014
 • STYL-ART -pałacowe firany, zasłony, aranżacja wnętrz, renowacja mebli, tkaniny, dzianiny. »

  Jesteśmy grupą firm www.styl-art.pl działających w branży stylowych aranżacji wnętrz,również tych z historyczną przeszłością. Specjalizujemy się w pracach krawieckich, a oprócz tego tapicerskich z wykorzystaniem tkanindekoracyjnych z najlepszych europejskich manufaktur. Odnawiamy meble (antyki, zabytkowe, ogrodowe), wykonujemy c ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 05 2016
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122