Prawo i społeczeństwo Kategoria: Prawo i społeczeństwo

Prawo i społeczeństwo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Krótko o prawnikach Pabianice i o wiele więcej. »

  Ludzie miewają bardzo różnorakie problemy, które nieraz są tak poważne, że sami nie umieją z nich wybrnąć. To w znaczącej liczbie sytuacji kwestie z prawem, z jakimi radzi sobie natomiast znakomita kancelaria pabianice. Powinno się jedynie znaleźć dla siebie tą właściwą i skorzystać z jej usług, by wyjść z ciężkiej sytuacji.Po c ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 01 2017
 • Racionalista »

  Zdawać by się mogło, że w kraju tak katolickim jak Rzeczpospolita Polska wszystkie środki masowego przekazu powinny podporządkowywać się Kościołowi Rzymskokatolickiemu. Trwanie tygodnika Fakty i Mity udowadnia jednak, że ma on swoich wiernych czytelników. Istnieje w takim razie grupa obywateli posiadających swoje zdanie - odrębn ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 12 2016
 • Trochę o tym, gdzie szukać porady prawnej na terenie Krakowa i nie tylko. »

  Jeżeli już mieliśmy wypadek i firma ubezpieczeniowa nie dała nam za dużo kasy to, co posiadamy zrobić? Będzie trzeba zgłosić się do prawnika, który zna odszkodowania Kraków i wie jak posiada nam pomóc. Wtedy uzyskamy o kilka więcej dla siebie i dzięki temu będziemy o wiele bardziej zadowoleni. Trzeba walczyć o osobiste, bo te pi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 11 2016
 • FREEKIDS - doświadczony producent placów zabaw dla dzieci »

  bezpiecznych placów zabaw, a oprócz tego siłowni zewnętrznych i towarzyszących im urządzeń komunalnych. Zajmujemy się projektowaniem i kompleksowym wykonawstwem terenów sportowo-rekreacyjnych. również montażem drewnianych i metalowych placów zabaw oraz projektowaniem terenów rekreacyjno-sportowych. Aranżujemy szkolne boiska i pr ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 11 2016
 • Odszkodowanie za wypadek śmiertelny »

  Bliska Ci osoba uległa wypadkowi? Był owo zdarzenie śmiertelny? Rozumiemy Twój ból także żal, nam też jest przykro, lecz wciąż pamiętaj, że możesz ubiegać się o naprawienie szkody zbytnio wydarzenie śmiertelny. Jest płeć brzydka zadośćuczynieniem, jaki rekompensuje Ci stratę bliskiej osoby. Wypada się pan najbliższej rodzinie to ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 07 2016
 • Uwaga - kupię zadłuzoną spółkę »

  Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w tej książce nie są wiedzą teoretyczną, lecz jest to wiedza praktyczna. Książka, którą Państwo macie przed sobą nie jest przewodnikiem dla oszustów, www. frydberg. com ma ona przybliżyć techniki i metody, jakimi posługują się przestępcy gospodarczy i ukazuje, j ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 07 2016
 • Jak kupić i nie zapłacić, jak pożyczyć i nie oddać »

  Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w tej książce nie są wiedzą teoretyczną, lecz jest to wiedza praktyczna. Książka, którą Państwo macie przed sobą nie jest przewodnikiem dla oszustów, www.frydberg.com ma ona przybliżyć techniki i metody, jakimi posługują się przestępcy gospodarczy i ukazuje, jak ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 07 2016
 • Kup Paszport »

  Istnieje kilka krajów, gdzie można legalnie nabyć drugi paszport w ciągu kilku miesięcy www.neewiss.com pod warunkiem, że przejdzie pewne podstawowe kwalifikacje, takie jak: posiadanie zaświadczenie o niekaralności, pozytywnej oceny, a ze względu przesiewowe starannością. FederacjaSt. Kitts i Nevis,  Wspólnota Dominiki,  Antigua ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 07 2016
 • Kancelaria Prawna Prawnik i Radca Prawny z Gdańska i Elbląga »

  Kancelaria Prawna Krzysztof Kardasz Sławomir Staszak oferuje obsługę prawną osób fizycznych i przedsiębiorców z zakresu szeroko pojętego prawa.Kancelaria Prawna prowadzi sprawy o rozwód, podział majątku, sprawy cywilne, sprawy handlowe, sprawy z zakresu prawa budowlanego i administracyjnego.Radcy Prawni współpracujący z Naszą Ka ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 05 2016
 • Biegli Sądowi, Biegli Skarbowi, Rzeczoznawcy, opinie, wyceny tel.607-657-448 »

  Wyceny - Opinie - Ekspertyzy www. wyceny-opinie. pl tel. 607-657-448 Biegli Sądowi, Rzeczoznawcy, Biegli Skarbowi mogą być wykonane w celu: Zabezpieczenia kredytu bankowego, pożyczki. Ustalenia wysokości cła, podatku. Ustalenia wartości środka trwałego dla potrzeb leasingu. Ustalenia wysokości wnoszonego aportu do spółki. Złoże ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 05 2016

Powiązane tagi

Prawo i społeczeństwo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122