Oprogramowanie Podkategoria: Oprogramowanie

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Programy Freeware »

  Ciekawy i przepastny zbiór bezpłatnego oprogramowania opartego o licencje freeware, donationware, GNU GPL i kilka pokrewnych. Krótko mówiąc mnogi wybór tego, co naprawdę dobre i sprawdzone, w sam raz dla internautów, którym są potrzebne naprawdę konkretne i sprawnie działające darmowe programy.A że na witrynie można znaleźć prak ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 09 2010
 • Oprogramowanie sklepu »

  Oprogramowanie sklepu internetowego sStore to jedno z najlepszych i najtańszych rozwiązań dla e-biznesu w Polsce! Stały rozwój, pomoc techniczna, duża ilość funkcji oraz integracji, a jednocześnie bardzo niska cena! sStore to gwarancja pełnej integracji z porównywarkami cen, hurtowniami, Allegro.pl, Facebookiem, płatnościami, pr ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 07 2012
 • Darmowe programy »

  Gorąco polecam serwis z darmowymi programami gdzie można znaleźć oprogramowanie do różnych zastosowań. Mamy w zasobach serwisu programy, które mogą się przydać uczniom do poszerzania i utrwalania zdobytej na lekcjach wiedzy, programy które wspomogą małych przedsiębiorców w codziennej pracy (programy do sprawdzania REGONu, NIPu, ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 10 2010
 • Programy komputerowe »

  Komputery w obecnych czasach najczęściej działają tworząc sieci komputerowe. Bardzo rzadko występują komputery, które nie mają podłączenia do Internetu, a często połączone są w sieciach LAN. Rośnie w ten ich wykorzystanie, zaczynając od poczty internetowej po pracę zdalną. W obecnych czasach trudno jest funkcjonować bez sprzętu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 08 2012
 • programy Linux »

  Serwis zajumjący się opisywnaniem darmowego oprogramowania dla Arch Linuxa, ujętego w tematycznych kategoriach. Na stronie odnajdziesz najlepsze darmowe programy, między innymi SpamAssassin, EasyTables, Gizmo, WideStudio, Open Office, Mozilla Firefox, Opera, Code::Blocks, Kadu, Stellarium, Google Earth. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 09 2010
 • Intranet »

  Platforma Edito CMS jest systemem zbudowanym z modułów, dzięki czemu charakteryzuje się dużą elastycznością funkcji i zastosowań. System zapewnia dostosowanie się do wszelkich potrzeb Klienta. Edito CMS pozwala na samodzielne zarządzanie treścią oraz tworzenie kolejnych struktur w serwisie podczas jego rozbudowy. Co więcej aplik ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 09 2010
 • Darmowe programy »

  Szukasz strony z najlepszym, darmowym oprogramowaniem? Właśnie ją znalazłeś! Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystko co najlepsze! Nie wierzysz? Sprawdź nas sam już dzisiaj! Przecież to Cię nic nie kosztuje. A darmowe oprogramowanie to nie jedyna rzecz, którą oferujemy. Serdecznie zapraszamy! ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 10 2010
 • Fakturowanie, Magazyn, Księgowość - Program »

  Program DUMPINGOWIEC to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich firm. Od dziś można zapomnieć o żmudnym szukaniu informacji w jednym programie i kopiowaniu ich do drugiego. DUMPINGOWIEC posiada w sobie kilka programów, które są w stanie zapewnić kompleksową obsługę każdego przedsiębiorstwa, a co najważniejsze zaoszczędzić pieniądze ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 11 2013
 • Programy na Windows Mobile »

  Sklep online www.bMobi.pl oferuje swoim klientom oprogramowanie na telefony komórkowe, smartfony oraz palmtopy. Możliwości Twojego telefonu są dla Ciebie niewystarczające? W takim razie musisz koniecznie sprawdzić ofertę naszego sklepu internetowego! W ciągłej sprzedaży posiadamy najlepsze programy na najpopularniejsze systemy o ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 11 2010
 • podsłuchy gsm »

  Monitoruj swoje dziecko - GPS, spyphoneNiektórym osobom firma P.H.U. Bastion kojarzy się wyłącznie z podsłuchami oraz sprzętem do inwigilacji. Zapewniamy Państwa iż naszym podstawowym przesłaniem jest ochrona Państwa biznesu, prywatności, rodziny a w tym i dzieci. Urządzenia które polecamy to przede wszystkim miniaturowe GPS-y k ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 06 2013
 • Kursy komputerowe gdańsk »

  Kursy komputerowe Gdynia, programy dla firm Gdańsk - Symfonia Premium, Symfonia Forte, sage x3 - Penta. Usługi informatyczne Gdynia, Oprogramowanie dla firm Gdańsk - systemy zarządzania, audyt oprogramowania. Usługi informatyczne, programy dla firm - kursy komputerowe, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instala ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 10 2010
 • tworzenie sklepu internetowego »

  Firma Emart Synergia świadczy kompleksowe usługi związane z aplikacjami internetowymi. Witryny które tworzymy posiadają bazy danych wzbogacone o system zarządzania treścią CMS oraz aplikacje które umożliwiają płatności internetowe. Od lat budujemy sklepy internetowe skrojone indywidualnie pod klienta i zgodne z jego oczekiwaniam ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 10 2010
 • Nowoczesne oprogramowanie »

  Zaawansowane oprogramowanie umożliwi na to, aby bez większych trudności zwiększyć płynność funkcjonowania zarówno poszczególnych działów jak również całego podmiotu gospodarczego. W związku z tym, nie da się ukryć, że wybór takiej aplikacji informatycznej jest bardzo opłacalnym rozwiązaniem z punktu widzenia czasu. Wśród prioryt ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 07 2013
 • Zarządzanie zadaniami »

  Producent oprogramowania - Business solutions Crm. Nowoczesne oprogramowanie, duża konfigurowalność, modułowa budowa. Sprzedaż i obsługa kontrahentów przez Internet. Zarządzanie ofertą produktową, planowanie sprzedaży. Crm pozwala budować jak najlepsze relacje z klientami. Przetestuj demo natychmiast bez rejestracji prosimy takż ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 11 2010
 • Ontom - dedykowane oprogramowanie »

  Firma Ontom sp. z o.o. jest dostawcą, a oprócz tego integratorem zaawansowanych systemów informatycznych.Oferta firmy jest w pełni kompletna, tak, żeby zagwarantować naszym Kontrahentom kompleksową usługę, od doradztwa, przez projekt, wykonanie, wdrożenie, a potem utrzymanie systemu. Najważniejszymi usługami świadczonymi przez f ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 09 2012
 • certyfikaty SSL »

  Certyfikaty SSL służą do szyfrowania wszelkiej transmisji danych, jaka zachodzi pomiędzy przeglądarką internetową odwiedzającego daną stronę a serwerem, który tę stronę obsługuje. Innymi słowy, wszystkie dane które przesylamy i odbieramy są zaszyfrowane. Oznacza to, że żadna osoba trzecia nie jest w stanie ich rozszyfrować.Ma to ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Rozwiązania branżowe oferowane dla małych i średnich przedsiębiorstw »

  Program SAP Business One oferujący całościowe rozwiązania branżowe, zapewnia sprawdzone, przetestowane i prekonfigurowane rozwiązania pakietowe do zarządzania specyficznymi, branżowymi procesami biznesowymi. Wdrażany przez firmę SUPREMIS system SAP Business One został zaprojektowany z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 01 2013
 • Web usability, user experience i mouse tracking jako usability testing »

  Zamierzając zwiększyć użyteczność strony www, należy przeprowadzić tak zwane testy użyteczności. Na co warto zwrócić uwagę? W pierwszej kolejności dobrze jest mieć właściwie przygotowany plan. Ważne, by precyzował on nie tylko cel analizy, lecz ponadto to, jakie osoby zaprosimy do testowania. Istotne znaczenie ma zrealizowanie p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 07 2013
 • Jak założyć sklep internetowy »

  Założenie sklepu internetowego wcale nie musi wiązać się z wielkimi wydatkami na tworzenie strony od zera. Nie musimy również zatrudniać sztabu specjalistów: informatyków, programistów i grafików. Dla ludzi nie mających wielkich funduszy na start ani wiedzy specjalistycznej jest idealne rozwiązanie, tanie i zapewniające pomoc te ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 12 2013
 • SpyLog - szpiegowanie komputera, pracownika, dziecka, żony, męża »

  Monitoring, obserwacja lub szpiegowanie notebooka. Najlepsze narzędzie, produkty, programy detektywistyczne do obserwacji pracowników, dzieci, żony albo męża. Sprawdź co robią na komputerze. Dyskretna, niewykrywalna pluskwa, lepsza od keyloggerów. Dostarczamy najlepsze produkty na wykrycie i udokumentowanie kradzieży dokonywany ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 06 2013
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122