Blog o warszawskich nieruchomościach

Blog o warszawskich nieruchomościach Przed kilkunastu laty, na rynku nieruchomości panował ogromny zastój. Powstawało niewiele nowych mieszkań, a i na rynku wtórnym nie było zbyt dużo ofert. Na całe szczęście, wszystko to zmieniło się, kiedy upadł stary system polityczno - gospodarczy. Zaczęła rozkręcać się się prywatna inicjatywa, co natychmiast zostało zauważone na rynku nieruchomości. Ogłoszenia typu mieszkania sprzedaż, coraz częściejukazywały się w gazetach lokalnych, ogólnopolskich, czy w Internecie. Ludzie, którzy od dawna poszukiwali domu, od razu rzucili się na te oferty i kupowali bardzo chętnie. Ceny rosły coraz bardziej, a developerzy zacierali ręce i liczyli zyski. Ten popyt na nieruchomości spowodował, że ogłoszenia mieszkania sprzedaż stały się już normalnością. I dopiero problemy na rynku finansowym oraz wiążące się z tym ograniczenie akcji kredytowej spowolniły tę aktywność. Ceny w związku z tym zaczęły spadać, a developerzy zaczęli stosować różnego rodzaju upusty, aby znaleźć nabywców na swoją ofertę. I mają nadzieję, że szybko to się zmieni.

Szczegóły strony www.domy22.keed.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.domy22.keed.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Noclegi na podhalu »

  Znaną stolicą polskich Tatr od wielu już lat pozostaje Zakopane. właśnie do tej miesjcowosci każdego roku przyjeżdża dużo turystów. I to co ciekawe, odwiedzają oni chętnie to miasto tak latem, jak i zimą. Największe powody do zadowolenia mają z tego właściciele pensjonatów i hotel, które się tu znajdują. Aby jeszcze bardziej umo ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 06 2013
 • Blog o warszawskich mieszkaniach »

  Jak można wyczytać ze statystyk, w Warszawie można zarobić dużo pieniędzy, ale i życie należy też do najdroższych. Ta zależność odnosi się również do miejsc w hotelach, czy kwaterach do wynajęcia. Jednak nie każdego stać, na płacenie wysokich cen za wynajęcie noclegów. Zauważyło to wiele osób i zbudowali oni tanie hostele, w któ ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 07 2013
 • Blog o mieszkaniach »

  W dzisiejszych czasach rynek nieruchomości jest przepełniony różnorodnymi ofertami, co pozwala nam na wybierania w nim i dobór odpowiedniej nieruchomości dla własnych potrzeb. Na szczęście ma to też wpływ na konkurencję, ponieważ oferty różnią się od siebie cenami. Dzięki tej różnorodnej ofercie na rynku nieruchomości każdy z na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 07 2013
 • Działki budowlane na mazowszu »

  Ile to razy młode małżeństwa rozmawiają o wybudowaniu dla swojej rodziny własnego domu. Wielokrotnie, jest to spełnienie ich marzeń. Ale każdy zdaje sobie sprawę, iż jest to duże wyzwanie, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i pod względem finansowym. Jednak jak się mówi, dla chcącego nie ma nic trudnego. Pierwszym etapem b ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 07 2013
 • Jak założyć sklep internetowy »

  Założenie sklepu internetowego wcale nie musi wiązać się z wielkimi wydatkami na tworzenie strony od zera. Nie musimy również zatrudniać sztabu specjalistów: informatyków, programistów i grafików. Dla ludzi nie mających wielkich funduszy na start ani wiedzy specjalistycznej jest idealne rozwiązanie, tanie i zapewniające pomoc te ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 12 2013
 • Modele RC modele spalninowe »

  sporo osób patrzy z politowaniem na dorosłych, którzy spędzają długie wieczory przed PlayStation. Pojawiają się głosy, że są na to zbyt dojrzali. Że to nie dla nich. Że mogliby zająć się czymś bardziej pożytecznym. Jeszcze więcej zdań krytyki na pewno słyszą ci, którzy zajmują się modelarstwo RC. Bo wszak dojrzałemu mężczyźnie n ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 11 2013
 • Alkoholowo - kolorowo »

  W naszym państwie obowiązuje kultura picia. Jednakże kulturalne picie to coś zupełnie innego. Czy da się imprezować równocześnie pijąc i zachowując dobre imię? Z pewnością, że tak. Prawdą jest, że kiedy jesteś na studiach, fraza, kulturalne picie" nie istnieje w twoim słowniku. Jednakże nadchodzą czasy kiedy idąc na imprez ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 12 2013
 • Modele RC modelarstwo »

  dużo moich znajomych zerka z politowaniem na ludzi, którzy spędzają piątkowe wieczory przed Xboxem. Słyszę głosy, że są na to za bardzo posunięci w wieku. Że to nie dla nich. Że powinni zająć się czymś po prostu pożytecznym. Dużo więcej głosów krytyki na pewno słyszą ci, którzy zajmują się modelarstwo RC. Bo przecież dorosłemu p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 12 2013
 • Modele RC modelarstwo »

  Wiele ludzi spogląda z lekceważąco na ludzi, którzy spędzają długie wieczory przed PlayStation. Słyszę głosy, że są na to zbyt dojrzali. Że tak nie należy. Że powinni zająć się czymś chociaż trochę pożytecznym. Jeszcze więcej zdań krytyki zapewne słyszą znajomi, którzy zajmują się modelarstwo RC. Bo wszak 25+ przedstawicielowi t ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 01 2014
 • Modele RC modelarstwo RC »

  Wiele osób patrzy z lekką odrazą na tych, którzy spędzają piątkowe wieczory przed konsolą. Słyszę głosy, że są na to za bardzo posunięci w wieku. Że nie wypada. Że powinni zająć się czymś bardziej pożytecznym. Jeszcze więcej głosów krytyki na pewno słyszą znajomi, którzy zajmują się modelarstwo RC. Bo wszakże dorosłemu mężczyźni ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 01 2014
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122