Blog o skrawaniu

Blog o skrawaniu W ostatnich kilkunastu latach nastąpił tak duży rozwój technologiczny, że niełatwo jest nam sobie wyobrazić, jak żyliśmy bez komputerów, Internetu i telefonu komórkowego. W tym czasie rozwój trafił nie tylko pod strzechy swoich domów, niemniej jednak przede wszystkim na hale produkcyjne, gdzie obsługiwane ręcznie maszyny i urządzenia były wyparte poprzez przyszłościowe narzędzia numeryczne sterowane komputerowo. Jedną z dziedzin, która została w dużej mierze komputeryzowana jest obróbka skrawaniem znajdująca użycie głównie w przemyśle metalowym i drzewnym. O tym, jak zmieniła się ta gałąź przemysłu pod wpływem postępu technologicznego i wdrożenia do produkcji przyszłościowych narzędzi numerycznych mówi nowatorski blog CNC. W głównej mierze skierowany on jest do fachowców z zakresu obróbka skrawaniem, którzy chcą pogłębić swoja edukację. Jego lektura nie tylko wpływa na pogłębienie wiedzy teoretycznej z zakresu nowinek technologicznych, ale jednocześnie może stanowić wartościowy poradnik frezera bądź tokarza. Właściwie każdy z nich ma możliwość porównać metody prywatnej pracy ze światowymi i narzędziami używanymi poprzez nowoczesnych ślusarzy. W szczególności ważne są dane o parametrach narzędzi sterowanych komputerowo, które w dużym stopniu zwiększają precyzję obróbki materiałowej. Ich użycie wpływa na zwiększenie wydajności obróbki z jednoczesnym zmniejszeniem czasu pracy i końcowych cen obróbki materiałowej. Blog jest źródłem danych o klasycznej obróbce, która z powodzeniem ma możliwość być cały czas stosowana w przydomowych warsztatach.

Szczegóły strony frezercnc.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę frezercnc.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 16

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • http://www.polskicoworking.pl »

  Nasz serwis to miejsce w sieci gdzie mówimy o coworkingu. Z czym się je coworking? Jest to stosunkowo młoda moda polegająca na wspólnej pracy ludzi z różnych firm i kilku branż. To szansa do wymiany wiedzy, do wspólnej pomocy i odskoczenia od nudnego etatu w firmie. Coworking kierowany jest dla tego komu do szczęścia wymagany je ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 07 2012
 • Muzyka rock »

  Znajdź fenomenalny świat zabawnej rockowej muzyki. Z rocksong.pl jest to bez wątpienia wykonalne. Zachęcamy na nowatorski pociągający model mający na celu upowszechnianie muzyki rockowej. Chcemy popierać dobre polskie kapele jak na przykład hey, coma czy dżem. W tym miejscu odkryjesz świetne galerie zdjęć z koncertów wymienionyc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 08 2012
 • Tajfuny »

  Cały czas dowiadujemy się o trąbach powietrznych które niszczą wszystko w Stanach Zjednoczonych. Wydaje się, iż Polska jest krajem, gdzie takie zjawiska pogodowe nie mają prawa się zdarzyć. Huragany to niezwykle rzadkie widma w naszym kraju. Nic bardziej mylnego, są państwa w których częstotliwość huraganów jest większa, lecz to ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 03 2013
 • Nieruchomości Śląsk, Mieszkania Katowice »

  Nie wszyscy urlopowicze posiadają dużą ilość gotówki i nie liczą się z pieniędzmi, kiedy wybierają się na swój urlop czy wycieczkę. Duża część z nich, chce zwiedzać nie ponosząc ogromnych wydatków, z tego powodu w różny sposób starają się zaoszczędzić swoje pieniądze. Jedną z możliwości jest znalezienie taniego miejsca noclegowe ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 07 2013
 • Blog o mieszkaniach »

  Wiadomo, że morze, plaże, piękne widoki, ściągają co roku turystów, którzy właśnie w takich warunkach pragną spędzić swoje wakacje. A muszą oni mieć do tego odpowiednio przygotowane warunki, czyli zaplecze noclegowe i gastronomiczne. Stale więc rośnie liczba inwestycji, powiązanych z rozwojem tej infrastruktury. Powstają więc ap ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 07 2013
 • Urlop »

  Duża konkurencja, jaka panuje pomiędzy poszczególnymi właścicielami miejsc noclegowych sprawia, że hotele w różne sposób walczą o klienta. Bo przecież nie po to budowali oni swoje punkty, aby pokoje świeciły pustkami i nie zarabiały pieniędzy. Dlatego hotele zachęcają ewentualnych mieszkańców na wiele sposobów. Jedne bardzo obni ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 08 2013
 • Modele RC modelarstwo »

  sporo osób patrzy z lekką odrazą na dorosłych, którzy spędzają długie wieczory przed PlayStation. Można usłyszeć głosy, że są na to za bardzo posunięci w wieku. Że to nie dla nich. Że winni zająć się czymś po prostu pożytecznym. Jeszcze więcej słów krytyki podobno słyszą znajomi, którzy wieczorami przesiadują nad modelarstwo RC. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 09 2013
 • Modele RC modelarstwo »

  sporo ludzi zerka z lekceważąco na tych, którzy spędzają długie wieczory przed konsolą. Pojawiają się głosy, że są na to za starzy. Że tak nie należy. Że winni zająć się czymś chociaż trochę pożytecznym. Sporo więcej słów krytyki na pewno słyszą ci, którzy parają się modelarstwo RC. Bo przecież dojrzałemu facetowi nie wypada baw ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 01 2014
 • Modele RC modelarstwo RC »

  Wiele osób patrzy z lekką odrazą na tych, którzy spędzają piątkowe wieczory przed konsolą. Słyszę głosy, że są na to za bardzo posunięci w wieku. Że nie wypada. Że powinni zająć się czymś bardziej pożytecznym. Jeszcze więcej głosów krytyki na pewno słyszą znajomi, którzy zajmują się modelarstwo RC. Bo wszakże dorosłemu mężczyźni ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 01 2014
 • Moja Życiowa Historia »

  Witamy serdecznie na naszej stronie. Strona Moja Życiowa Historia powstała z myślą o tych wszystkich którzy czują potrzebę podzielenia się swoimi przeżyciami, doświadczeniami czy problemami z szerokim gronem odbiorców.Nasza strona pozwala umieszczać swoje opowieści w odpowiednich działach zupełnie za darmo.Na stronie tej znajdzi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 02 2015
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122