Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Angielski Sosnowiec »

  Szkoła Języków Obcych KOLIBER funkcjonuje od 2009, natomiast jako firma lokalna w Sosnowcu od roku 2012. Rezydencja szkoły umieszczona jest w trafnym punkcie w Sosnowiecu-Pogoń, blisko postoju autobusowego i jest łatwo przystępna z drogi szybkiego ruchu S86. Wzdłuż szkoły egzystują mieszkania w blokach, galerie handlowe i placów ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 10 2014
 • Ubioru »

  Szkoła projektowania ubioru, fotografii, teatralna i szkoła projektowania mody - KSA - Szkoły policealne Kraków. Uczelnia artystyczna zaprasza. Szkoła projektowania ubioru, projektowanie mody, projektowanie ubioru. Szkolenie VM, Visual merchandising, projektowanie ubioru, kursy i warsztaty fotograficzne, warsztaty aktorskie. Szk ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 11 2010
 • gimnazja Katowicach »

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją edukacyjną naszego prywatnego liceum w Katowicach. W naszym szkoła gimnazjalna w Katowicach istnieje możliwość wyboru pomiędzy międzynarodową maturą a maturą polską, edukujemy młodzież i pełnoletnich już od kilkunastu lat ciągle ciesząc się wysoką zdawalnością sprawdzianów państwowych p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 08 2013
 • Nurkowanie Elblag Balticdive »

  Kursy nurkowania na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym kursy rekreacyjne od dwunastego roku zycia, doszkalające, specjalistyczne oraz techniczne według standardów IANTD.Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. Szkolenia pol ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 02 2013
 • Nauka języka Szczecin »

  Szkoła językowa - SITA Szczecin Nasza szkoła języków obcych specjalizuje się w przekazywaniu wiedzy w sposób przystępny i rozbudowany. Języki tak popularne jak brytyjski wymagają indywidualnego podejścia oraz dodatkowo złożonego programu nauki. Dostosowujemy naszą propozycję do sytuacji teraz bieżącej na rynku pracy oraz dodatko ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 08 2012
 • Angielski Legnica »

  Angielski jest dzisiaj językiem międzynarodowym. Daje on większe możliwości zdobycia lepszej pracy. Dlatego warto podjąć wysiłki żeby się go nauczyć.W naszej szkole - mającej siedzibę w Legnicy - stawiamy na wysoki poziom nauczania. Stosujemy różne metody nauki.Mamy mocno rozbudowaną ofertę kursów angielskiego. Prowadzimy kursy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 09 2010
 • studia Katowice »

  Jesteśmy jedną z prywatnych wyższych szkół na śląsku. Nasza uczelnia cieszy się ogromną wziętością pośród młodzieży. Mamy niesłychanie ciekawe także bardzo popularne kierunki edukacyjne a wśród nich studia bhp, filologia angielska, filologia rosyjska, kulturoznawstwo oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Nasi wykładowcy posiadają ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 07 2013
 • zamówienia publiczne doradca »

  Fachowo trudnimy się szkoleniami z nakresu zamówień publicznych. Nasza jednostka doradza w osiągnięciu najlepszych celów i wyników zamówień publicznych. Na naszej stronie znajduje się kompleksowa oferta doradcza, która proponujemy naszym nabywcom. Zapraszamy do zapoznania się z nasza witryną jeśli jesteś interesujący się profesj ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 07 2013
 • Nauka studiowanie »

  Techniki nauczania to moja wielka pasja. Już od najmłodszych lat interesowało mnie edukowanie, a również wszystko inne co jest z edukacją powiązane. Uwielbiam spędzać czas na poznawaniu różnych dziedzin wiedzy lub też wśród naukowców ludzi. Interesuje mnie wyposażenie oraz rozwiązania edukacyjne wykorzystywane w dzisiejszej nauc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 02 2016
 • Praca magisterska celny wybór . »

  Nieomalże każdy student przyjmuje, że praca magisterska to poważne wyzwanie. W zupełności niepotrzebnie. De facto tworzenie pracy to sprawdzian naszego zorganizowania i zdolności wykorzystywania osiągalnych źródeł. Jeżeli skrupulatnie przygotujesz plan pracy, a póżniej zgromadzisz potrzebne materiały, samo stworzenie pracy nie p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 04 2013
 • Wybór internautów prace doktorskie. »

  Prace licencjackie są zwieńczeniem trzyletnich studiów licencjackich. Po tych wyżej wymienionych finalizacji dostajemy stopień licencjata, który pozwala nam rozpoczęcie studiów kończących studia magisterskie, których to skończenie z kolei pozwala nam na podjęcie studiów doktoranckich i napisanie pracy doktorskiej. Podobnie jak o ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 07 2013
 • Wybieramy prace magisterskie. »

  Wielu z nas zastanawia się czy też edukacja przygotują człowieka do realizowania zawodu czy też czy też prace magisterskie usprawnią start naszej drogi do sukcesu zawodowego. Młody człowiek ma niezwykle utrudnione wejście do świata wielkich pieniędzy oraz tym samym udanego startu w dorosłość. Oczywiście prace licencjackie mają c ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 04 2013
 • Nauka rosyjskiego w Warszawie »

  Prywatna szkoła językowa Warszawa wpisana do ewidencji niepublicznych placówek oświatowych prowadzonego przez Kuratorium Oświaty w Warszawie z delegaturą w Warszawie.  Centrum Nauczania Języków obcych CNJ wychodzi na przeciw zarówno tym, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim, jak i tym pragnącym osią ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 09 2013
 • Żłobek Wrocław »

  Przeglądasz kolejne żłobki Wrocław, ale znów żaden z nich nie spełnia Twoich wymagań? W takim razie powinieneś zajrzeć na tą stronę internetową, gdyż znajdziesz tutaj informacje o najlepszym żłobku we Wrocławiu. Nasza placówka to miejsce, w którym każdy maluch czuje się dobrze. Specjalnie dla Państwa na naszej witrynie przygotow ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 07 2014
 • Angielski Kielce »

  Zapraszamy na warsztaty albo korepetycje angielski Kielce i okolica, realizowane osobiście oraz dodatkowo według wymagań kursantów. Pomagamy uczniom szkół głównych, gimnazjów i szkół średnich, a też osobom dorosłym. Prowadzimy zajęcia w niewielkich grupach, co sprzyja szybkiej i efektywnej nauce. Zatrudniamy wykwalifikowanych le ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 12 2014
 • Rozwój edukacji »

  Techniki nauczania to coś czemu poświęcam cały swój wolny czas. Od dziecka interesowało mnie edukowanie, a również wszystko inne co jest z edukacją powiązane. Lubię przebywać na poznawaniu różnych dziedzin wiedzy lub też wśród studentów ludzi. Interesuje mnie wyposażenie oraz rozwiązania edukacyjne wykorzystywane we współczesnyc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 03 2015
 • Serwis Makita Szczecin »

  Makita to wytwórca bardzo dobrze znany, z wyrobów profesjonalnych elektronarzędzi a także silników elektrycznych. Pokaźna wiedzę praktyczną na rynku, duża widza i wykwalifikowany zespół. Producent, który zyskał uznanie głównie pomiędzy swoich kontrahentów, ale i nie tylko. Makita to międzynarodowych zasięg. Producent, który znan ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 10 2014
 • Prace magisterskie tylko tu. »

  Kryzys to świadomość, jakie nierzadko pojawia się w dyskusjach czy też działaniach mających za zadanie sprawdzenie, czy gospodarka danego kraju rośnie we odpowiednim kierunku czy także należy rozpocząć określone działania żeby zapobiec pogłębieniu się załamania albo też jak wcale nie dopuścić w dalszym ciągu żeby kryzys pojawił ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 09 2013
 • ECE Vat zmiany »

  Przedsiębiorstwo eceszkolenia.pl zajmuje się organizacją szkoleń dla pracowników działów księgowo – kadrowych. Są to zarówno szkolenia dla pracowników zaawansowanych jak także ciekawe kursy dla osób, które dopiero rozpoczynają pracę w tych działach. Firma eceszkolenia.pl przeprowadza też szkolenia dla jednostek samorządu terytor ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 04 2013
 • Nauka Pływania Katowice Tychy »

  Szkoła pływania ukierunkowana jest na zajęciach polegających na oswajaniu z wodą, intensywnej nauce pływania oraz doskonalenia pływania dzieci, młodzieży i dorosłych. Pływanie już od wczesnych lat zapewnia najlepszą profilaktykę w skrzywieniach kręgosłupa, znakomicie wzmacnia wszystkie mięśnie organizmu oraz odporność. Podczas z ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 09 2014
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Szkoły - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122