Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników służby BHP »

  Pracodawco!Tnij koszty w swojej firmie!Zmniejsz wydatki na BHP Prowadzimy szkolenia takie jak:- Szkolenie BHP dla pracodawcy i osób kierujących pracownikami (80 zł)Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej adresowane jest dla osób kierującymi pracownikami. Szkolenie zawiera wiadomości z zakresu nadzoru i kontroli nad przestr ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 09 2010
 • Szkolenia »

  Szkolenia telekomunikacyjne i informatyczne prowadzone przez Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Szkolenia obejmują wszystkie kluczowe technologie sieciowe począwszy od radiowych na światłowodowych kończąc. Obejmują zarówno sieci w warstwie dostępowej jak i szkieletowej, w tym w warstwie fizyczne ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 04 2011
 • Zapisz się na kursy wizażu. Teraz jedyne 899zł za 80h lekcyjnych! »

  Długie zimowe wieczory, a oprócz tego samotność to w tym momencie to, czego prawie każdy chciałby uniknąć. W znaczącej liczbie sytuacji nie posiadamy zielonego pojęcia, jak to należy zrobić, do kogo zwrócić się o pomoc. Należy na to spojrzeć z nieco innej perspektywy. Bycie ze sobą sam na sam ma także niemało plusów. Głównie wów ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 07 2012
 • System antykorupcyjny »

  Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. Audyty u dostawców, kwalifikacja dostawców wyrobów i usług. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 10 2010
 • uwodzenie »

  Nie istotne czy poszukujesz dziewczyny na całe życie, czy zaliczasz się do grona uwodzicieli, którzy chcą mieć inną co noc, polecam Ci nasz serwis Uwodziciel.pl. Są tu bowiem rady zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych...a realne opisy z akcji pozwolą Wam wyciągnąć wiele wniosków, przez co nie będziesz musiał uczyć się ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 02 2013
 • Odzież BHP w laboratoriach »

  Gwarancją zapewnienia dużego bezpieczeństwa pracownikom zatrudnionym w rozmaitych przedsiębiorstwach, w jakich można mówić o trudnych warunkach praktyce stanowi przede wszystkim kompleksowe zaopatrzenie w perspektywie specjalistycznej odzieży ochronnej. Jest ostatnie wyboru pożądany często w fabrykach typu wysokiej jakości przed ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2013
 • Wdrażanie OHSAS 18001 Warszawa »

  W chwili gdy pojawił się kapitalizm, a ponadto rozwinął do pewnego stopnia, klienci zaczęli mieć coraz większe wymagania co do towarów, które kupują w sklepach stacjonarnych. Spółki zaczęły ze sobą rywalizować oferując coraz to ciekawsze oferty, a dodatkowo doskonalsze produkty, natomiast kontrahent nie mógł dobitnie określić, k ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 05 2014
 • Zakup profesjonalnych ubrań BHP »

  Zakładając swoje studio, niezależnie z jego sposobu tudzież liczby umieszczanych w nim pracowników, potrzebne jest wręczenie osobom zajmowanym korzystnych warunków do wygodnej oraz co najistotniejsze - bezpiecznej pracy. Wśród czynników, jakie o powyższych cechach przesądzają znajduje się między innymi zakup profesjonalnych ubra ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 01 2014
 • Szkoła językowa »

  8 lutego 2011 ruszyła I Edycja Projektu ”Otwarta Europa”, w której wzięło uczestnictwo plus minus 200 osób, publika rozwijali swoje umiejętności z języka angielskiego natomiast niemieckiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym w budynku Pomorskiej Szkoły Psychologii tudzież Informatyki blisko Al. Wojska Polskiego 121. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 08 2013
 • archiCel- szkoła rysunku architektonicznego »

  Nasze początki sięgają 1999 roku, wtedy to narodziła się myśl zorganizowania kursu rysunku na terenie Częstochowy. Zajęcia prowadziliśmy do 2005 r. Ze względów technicznych ( wyjazd Krzysztofa Janiszewskiego do Dublina, gdzie pracował jako architekt) zajęcia zostały przerwane. Jednak po kilku latach jesteśmy z powrotem i działam ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 02 2013
 • Tłumacz Kraków »

  Nasze biuro tłumaczeń oferuje najwyższej jakości przekłady pisemne, uwierzytelnione bądź medyczne. Wiemy, że nasza renoma zależna jest od naszych wspólników, stąd naszymi partnerami są wyłącznie tłumacze mający właściwe umiejętności do tłumaczenia tekstów urzędowych. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które potrzeb ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 06 2013
 • Program do nauki angielskiego »

  Aktualnie w większości ogłoszeń o pracę wśród wymagań stawianych kandydatom jest znajomość języka obcego. Z reguły tym wymaganym językiem jest angielski. Z czego to wynika? W dużej mierze z dołączenia Polski do Unii Europejskiej i tym samym otwarcia granic. Nasze kontakty z Wielką Brytanią jako krajem unijnym są coraz szersze, c ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 07 2012
 • Ubrania robocze »

  Właściwie każdy zawód posiada własną określoną specyfikę i charakteryzuje się bezdyskusyjnymi zasadami. Są one spowodowane przede wszystkim dbałością o bezpieczeństwo pracowników, a oprócz tego komfort wykonywania poprzez nich działań, za które są odpowiedzialni. Dlatego również chłopcy i dziewczęta zajmujące się przede wszystki ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 09 2013
 • Darmowy kurs angielskiego »

  fastlearn.pl to strona na której można znaleźć dużo informacji, na temat skutecznej nauki języka angielskiego. Można zobaczyć wiele ciekawych sposobów nauki, które łączą mnóstwo różnorodnych gier i zabaw z nauką języka obcego. Mnóstwo różnych osób szuka optymalnych rozwiązań, które pozwolą im sprawnie i bez mniejszego problemu n ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 05 2013
 • Coaching menedżerski w Krakowie, Małopolska »

  Zadaniem profesjonalnego coacha jest stworzenie specyficznej relacji między nim a osobą, z którą pracuje. Podczas pracy osoba ta musi znaleźć w sobie energię, chęć do funkcjonowania i pasję. Wynikiem jaki posiada dać coaching menedżerski powinno być odnalezienie odwagi i kwalifikacji do pokonywania problemów. Właśnie taką relacj ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 10 2013
 • six sigma belt »

  Firma www.luqam.com zaprasza na szkolenia z tematyki 5s na produkcji. Jeśli więc poszukujesz informacji na tematy takie jak: analiza przepływu, audit optymalizacyjny, dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego, szkolenie excel Kraków, wdrażanie systemów zarządzania jakością, szkolenie koszty jakości, szkolenie ts oraz 5s, green belt ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 04 2013
 • Szkoła języków obcych w Krakowie »

  Południowa uczelnia języków obcych, gwarantująca specjalistyczne egzaminy języka angielskiego. W szkole proponowane są też np. wakacje językowe czy specjalne kursy nauki języka. Większość oferty jest przeznaczona do dzieci, dorosłych oraz przedsiębiorstw. Jest to bez wątpienia doskonała szkoła językowa Kraków, gdzie można się uc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 07 2012
 • Kursy maturalne Kraków »

  Sporo licealistów chce jak najlepiej zaliczyć egzamin maturalny. Skutkiem tego nieraz idą po wsparcie, czyli korepetycje. jedni potrzebują wsparcia w powtórzeniu materiału, inni pogonienia do uczenia się. Najpopularniejszymi przedmiotami są historia i geografia, a szczególnie chemia – ponieważ świetnie zdana staje się kartą wstę ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 08 2013
 • Tłumaczenia niemiecki warszawa »

  Od 10 lat uczymy języków obcych i świadczymy usługi tj. tłumaczenia niemiecki warszawa na rzecz przedsiębiorstw i klientów spersonalizowanych. Zaufało nam kilka instytucji osobistych i publicznych. Szkolenia gruntownie dopasowane do wymagań korporacji. Kursy cykliczne, warsztaty tematyczne, języki fachowe. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 10 2014
 • Szkolenia zarządzanie zespołem Małopolska »

  Nowe Trendy to firma szkoleniowa, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem i pracownikami. Dla nas kluczowa jest jakość i etyka biznesu. Specjalnie dla naszych klientów przeprowadzamy warsztaty dotyczące obsługi klienta oraz polepszenia efektywności pracowników. Jesteśmy zespołem specja ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 10 2012
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Szkolenia - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122