Szkola-ratownictwa.pl

Szkola-ratownictwa.pl Działalność szkoleniową Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu podjęło w 1975 roku. Większość ludzi pracujących i współpracujących dziś z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego na terenie powiatu poznańskiego zostało przeszkolonych w chwili obecnej w Pogotowiu Ratunkowym w Poznaniu. .
Naszym posłaniem  jest upowszechnianie edukacji teoretycznej oraz kwalifikacji praktycznych ratowania życia. Organizujemy kursy dla ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy oraz dla ludzi nie posiadających wykształcenia medycznego pragnących nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Szkolimy instytucje państwowe, spółki swoje, szkoły, przedszkola, mężczyźni i kobiety indywidualne.
Posiadamy wszelkie niezbędne zaświadczenia i certyfikaty potrzebne do prowadzenia działalności szkoleniowej w tym decyzję Wojewody Wielkopolskiego o zatwierdzonym programie przewodnika w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP).
Sprawdź naszą ofertę - kurs pierwszej pomocy Poznań działalność szkoleniową pogotowie ratunkowe w poznaniu podjęło w 1975 roku. większość ludzi pracujących i współpracujących dziś z systemem państwowego ratownictwa medycznego na terenie powiatu poznańskiego zostało przeszkolonych w chwili obecnej w pogotowiu ratunkowym w poznaniu.

Szczegóły strony szkola-ratownictwa.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szkola-ratownictwa.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • kraków karykatury »

  Dzieła ręcznie wykonane nadal są powszechną ozdobą nie jednego domu, dlatego też malunek może być dobrym pomysłem na upominek. Na witrynie internetowej karykatury-portrety.pl można odnaleźć Pracownię Karykatury-portrety Art, która w swojej propozycji usług ma karykatury w kwocie już od 40 złotych a także portrety, które kosztują ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 05 2013
 • Księga haccp »

  Zajmujemy się na terenie Całej Polski opracowaniem dokumentacji haccp dla lokali gastronomicznych,zakładów przetwórstwa,hurtowni,sklepów,niewielkich i dużych gastronomii,pensjonatów,hoteli,przedszkoli,szkół,piekarni i stołówek zakładowych,kawiarni,lodziarni i wszystkich punktów które posiadają wymaganie od sanepidu na wdrożenie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 05 2013
 • Krytyczne limity Haccp »

  Haccp (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) to system zarządzania jakością produktów spożywczych. Umożliwia przewidywanie zagrożeń, ocenę ryzyka, pomaga zlikwidować produkty nie spełniające standardów jakościowych. Opracowanie dokumentacji Haccp dla sklepów spożywczych daje gwarancję bezpieczeństwa wykonywanej ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 07 2013
 • Haccp w restauracji Jelenia Góra »

  Księga haccp, Ghp i Gmp. Potrzebujesz szybko i solidnie wykonanego systemu HACCP! Haccp to system analizy krytycznych punktów sprawdzeniu, służących rozpoznaniu możliwych zagrożeń a następnie zrobieniu metod ich zapobiegania Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 09 2013
 • Krytyczne limity Haccp »

  Haccp (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) to system zarządzania jakością produktów spożywczych. Pozwala przewidywanie zagrożeń, ocenę ryzyka, pomaga zlikwidować produkty nie spełniające norm jakościowych. Opracowanie dokumentacji Haccp dla sklepów spożywczych daje gwarancję bezpieczeństwa wykonywanej pracy i ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 09 2013
 • Krytyczne limity Haccp »

  Haccp (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli) to system zarządzania jakością produktów spożywczych. Pozwala przewidywanie zagrożeń, ocenę ryzyka, pomaga zlikwidować produkty nie spełniające norm jakościowych. Opracowanie dokumentacji Haccp dla sklepów spożywczych daje gwarancję bezpieczeństwa wykonywanej pracy i ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 12 2013
 • Księga haccp i wdrożenie haccp »

  Księga haccp, Ghp i Gmp. Potrzebujesz prędko i solidnie wykonanego systemu HACCP! Haccp to system analizy krytycznych punktów testom, służących rozpoznaniu możliwych zagrożeń a następnie zrealizowaniu metod ich zapobiegania  Nasza firma para się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu HAC ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 08 2014
 • Techbook - księgarnia techniczna »

  Techbook.pl to serwis, który polecamy serdecznie każdemu, kto chce zorientować się, jak współczesne wygląda rynek książek technicznych. Książki techniczne, które można tam kupić, mogą zostać podzielone na kilka kategorii. Po pierwsze można tam bez trudu kupić książki, które są pisane przez profesjonalistów i skierowane do profes ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 09 2014
 • Obsługa informatyczna firm. Łódź »

  Sprawne funkcjonowanie każdej spółki, to podstawa jej sukcesu. Niezależnie od tego w jakiej branży dana firma pracuje, liczy się oprogramowanie, które jest w stanie usprawnić prowadzoną działalność. Liczy się też fachowa obsługa informatyczna firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw. Łódź to jedno z miast, w którym stawi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 01 2015
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Maminsynki, darmozjady, a ponadto nieroby, takie hasła padają w globalnej sieci Internet, aż huczy. Prawda jest taka, że niestety to nie jest takie intuicyjne jakby się wydawało, niektórzy w rzeczywistości nie mogą normalnie ułożyć sobie życia, gdyż państwo na to nie umożliwia. Śmieszne są statyki, które sugerują, że 43 % przesi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 06 2015
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122