Szkola-ratownictwa.pl

Szkola-ratownictwa.pl Działalność szkoleniową Pogotowie Ratunkowe w Poznaniu podjęło w 1975 roku. Większość ludzi pracujących i współpracujących dziś z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego na terenie powiatu poznańskiego zostało przeszkolonych w chwili obecnej w Pogotowiu Ratunkowym w Poznaniu. .
Naszym posłaniem  jest upowszechnianie edukacji teoretycznej oraz kwalifikacji praktycznych ratowania życia. Organizujemy kursy dla ratowników medycznych, pielęgniarek i lekarzy oraz dla ludzi nie posiadających wykształcenia medycznego pragnących nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy. Szkolimy instytucje państwowe, spółki swoje, szkoły, przedszkola, mężczyźni i kobiety indywidualne.
Posiadamy wszelkie niezbędne zaświadczenia i certyfikaty potrzebne do prowadzenia działalności szkoleniowej w tym decyzję Wojewody Wielkopolskiego o zatwierdzonym programie przewodnika w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy (KPP).
Sprawdź naszą ofertę - kurs pierwszej pomocy Poznań działalność szkoleniową pogotowie ratunkowe w poznaniu podjęło w 1975 roku. większość ludzi pracujących i współpracujących dziś z systemem państwowego ratownictwa medycznego na terenie powiatu poznańskiego zostało przeszkolonych w chwili obecnej w pogotowiu ratunkowym w poznaniu.

Szczegóły strony szkola-ratownictwa.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę szkola-ratownictwa.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Haccp w restauracji »

  Jeżeli już SANEPID WYMAGAŁ OD CIEBIE WPROWADZENIE SYSTEMU HACCP, MY GO ZA CIEBIE ZROBIMY. ! ! Nasza firma para się opracowaniem dokumentacji ds. HACCP tak zwane Księgi HACCP, dostosowane do zakresu działalności i użyteczności danego obiektu. tel. 506046300   jeżeli już sanepid wymagał od ciebie wprowadzenie systemu haccp, my go ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 06 2013
 • Haccp w cukierni »

  Jeżeli już SANEPID WYMAGAŁ OD CIEBIE WPROWADZENIE SYSTEMU HACCP, MY GO ZA CIEBIE ZROBIMY.!! Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji ds. HACCP tak zwane Księgi HACCP, dostosowane do zakresu działalności i funkcjonalności danego obiektu. tel. 506046300 Dokumentacja HACCP zgodna z zaleceniami ustawy o bezpieczeństwie żywn ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 07 2013
 • szkolenia menedżerskie Zachodniopomorskie »

  Akademia Rozwoju i Wizerunku Osobistego (ARIWO) wychodzi naprzeciw potrzebie  wkroczenia na drogę świadomego i zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy firmą szkoleniową i doradczą. Stosując różne formy nauki, rozwijamy kompetencje społeczne ludzi oraz zespołów, ważne przy realizacji celów życiowych i biznesowych.  Inspirujemy osoby pry ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 07 2013
 • Księga haccp »

  Trudnimy się na terenie Całej Polski opracowaniem dokumentacji haccp dla lokali gastronomicznych,zakładów przetwórstwa,hurtowni,sklepów,nieznacznych i dużych gastronomii,pensjonatów,hoteli,przedszkoli,szkół,piekarni i stołówek zakładowych,kawiarni,lodziarni i wszystkich punktów które posiadają wymaganie od sanepidu na wdrożenie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 07 2013
 • analiza zagrożeń, »

  Na Dokumentacje Haccp zrealizowane przeze mnie udzielamy zapewnień, to oznacza w razie gdyby sanepid miał zastrzeżenia odnośnie naszego opracowania Haccp, my robimy stosowne poprawki już na nasz koszt. Posiadamy także księgi haccp wzorcowe w atrakcyjnych cenach. Działamy na terenie całej Polski. Tel. 506046300 Jeżeli SANEPID WYM ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 07 2013
 • Haccp w restauracji Jelenia Góra »

  Księga haccp, Ghp i Gmp. Potrzebujesz szybko i solidnie wykonanego systemu HACCP! Haccp to system analizy krytycznych punktów sprawdzeniu, służących rozpoznaniu możliwych zagrożeń a następnie zrobieniu metod ich zapobiegania Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 09 2013
 • Opracowanie dokumentacji Haccp »

  SANEPID WYMAGA OD CIEBIE WDROŻENIA SYSTEMU HACCP, MY GO ZA CIEBIE ZROBIMY. Nasza firma para się opracowaniem dokumentacji ds. HACCP tak zwane Księgi HACCP, dla takich obiektów jak np. sklepy spożywcze, mała i duża gastronomia, restauracje, hotele, mieszkania wczasowe, pensjonaty, stołówki, jadłodajnie, kawiarnie, bary, piekarnie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 09 2013
 • Haccp dla pensjonatu »

  Księga haccp, Ghp i Gmp. Potrzebujesz szybko i solidnie wykonanego systemu HACCP! Haccp to system analizy krytycznych punktów kontroli, służących rozpoznaniu możliwych zagrożeń a następnie przygotowaniu metod ich zapobiegania Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji HACCP w skład, której wchodzą usługi wdrażania systemu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 09 2013
 • Księga haccp Zabrze »

  Trudnimy się na terenie Całej Polski opracowaniem dokumentacji haccp dla lokali gastronomicznych,zakładów przetwórstwa,hurtowni,sklepów,nieznacznych i dużych gastronomii,pensjonatów,hoteli,przedszkoli,szkół,piekarni i stołówek zakładowych,kawiarni,lodziarni i wszystkich punktów które posiadają wymaganie od sanepidu na wdrożenie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 10 2013
 • Sprzęt jeździecki »

  Wygoda i bezpieczeństwo podczas jazdy konnej zależą nie tylko od końskiego rzędu, lecz również od samego stroju jeźdźca. Dlatego jego wybór jest tak ważny i nie powinien być bagatelizowany. Jest to w równej mierze kwestia dobrego wyglądu i wygody, co bezpieczeństwa. Najważniejszą kwestią jest zakup dobrej jakości nakrycia głowy. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 04 2014
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122