Simed Produkty dla Mamy i Dziecka

Simed Produkty dla Mamy i Dziecka  
Jesteśmy spółką, która od ponad 20 lat jest czołowym producentem laktatorów i wspiera Rodziców i Dzieci. Najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych produktów, które trafiają do rąk Nabywców i pomagają im sprostać wyzwaniom dnia zwykłego. Nasza oferta obejmuje laktatory, pojemniki na mleko, wkładki laktacyjne, niemniej jednak również pieluchy wielorazowe. Wszelkie towary przygotowane są z bezpiecznych dla malucha oraz dodatkowo środowiska materiałów. Naszym głównym zadaniem jest pomaganie rodzicom i oferowanie towarów potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka. Zwyczajne rozwiązania, ergonomia, łatwość obsługi - to charakteryzuje markę Simed. Wszelkie produkty posiadają niezbędne badania i atesty kompatybilne z dyrektywami Unii Europejskiej, a ich skuteczność została potwierdzona testami na oddziałach położniczych Instytutu Matki i Dziecka.
Zapraszamy!
Jesteśmy spółką, która od ponad 20 lat jest czołowym producentem laktatorów i wspiera Rodziców i Dzieci. Najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych produktów, które trafiają do rąk Nabywców i pomagają im sprostać wyzwaniom dnia zwykłego. Nasza propozycja obejmuje laktatory, pojemniki na mleko, wkładki laktacyjne, niemniej jednak również pieluchy wielorazowe. Wszelkie produkty przygotowane są z bezpiecznych dla malucha oraz dodatkowo środowiska materiałów. Naszym kluczowym misją jest pomaganie rodzicom i oferowanie towarów potrzebnych do prawidłowego rozwoju dziecka. Proste rozwiązania, ergonomia, prostota obsługi - to charakteryzuje markę Simed. Wszystkie towary posiadają niezbędne badania i atesty zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej, a ich skuteczność została potwierdzona testami na oddziałach położniczych Instytutu Matki i Dziecka.
Zapraszamy!
 

Szczegóły strony dlamlodejmamy.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę dlamlodejmamy.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia Językowe Dla Firm Warszawa, Kursy »

  Aby utrzymać się współcześnie na rynku, trzeba inwestować w szkolenie kadr w najróżniejszym obszarze. Ostatnio bardzo wielkim braniem cieszą się urządzane często szkolenia językowe dla firm. Ciężko by ekipa warsztatu mającego znajomości biznesowe z krajami z całego świata miała na każdym kroku korzystać z pomocy lingwistów, bowi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 08 2012
 • Interenetowa baza szkoleń »

  Na naukę nigdy nie jest za późno. Jak mówi stare powiedzenie człowiek uczy się całe życie. Uczymy się od pierwszych lat przedszkolnych, uczymy się w szkole, liceum, na studiach wyższych  .W dzisiejszym prędko zmieniającej się rzeczywistości, zmiana zawodu, tytułu naukowego staje się codziennością  . Dlatego by prawie każdy mógł ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 08 2012
 • Studia WSZKIPZ pracownik socjalny »

  Pracownik socjalny to fach, który ma pomagać potrzebującym w obcowaniu w społeczeństwie. Zawód ten wymaga wielkich zdolności interpersonalnych jak również stosownego wykształcenia. Pracownik socjalny musi skończyćwłaściwe studia, w trakcie których otrzyma wiedzę w obszarze psychologii, socjologii, prawa jak także polityki społec ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 08 2012
 • ZZL - wspomóż własny potencjał firmy, którym są pracownicy. »

  Ważne jest poprawne zarządzanie zasobami ludzkimi, ponieważ to kapitał ludzki jest dużym potencjałem firmy. Poprawna obsada stanowisk pracowniczych decyduje o powodzeniu korporacji.Większe firmy mają oddzielny dział w własnej strukturze organizacyjnej, w ogromnej liczbie przypadkówtak zwany dział HR.  Dział ten, zajmuje się cało ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 03 2013
 • Malowanki dla dzieci »

  Pokoloruj to strona z malowankami we flashu, która została stworzona specjalnie dla naszych szkrabów. Zapewniamy świetną zabawę i miło spędzony czas przed komputerem na wiele godzin. Dziecko może nie tylko malować pędzlem, ale także wypełniać, stemplować, rysować innymi wirtualnymi narzędziami: pisakiem, wałkiem do farby czy kre ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 04 2013
 • Pisanie prac magisterskich »

  Pisanie Prac magisterskich Nie masz czasu na pisanie prac, lub nie wiesz w jaki badania masz to sprawić? Nasza biznes PisaniePrac. Ze względu na to, iż każda praca pisana jest na zamówienie zyskuje papier wartościowy niepowtarzalności tudzież posiada indywidualny charakter. Pisanie prac w języku obcym jest co chwila bardziej pop ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 06 2013
 • Zaawansowane kultury z przeszłości »

  Intrygujące emocje, których można wypróbować spostrzegając znaleziska zakazanej archeologii są nie do zestawienia z żadnymi pozostałymi emocjami. Zaawansowane kultury z przeszłości to materiał nagminnie podnoszący ciśnienie u milionów obywateli. Jeżeli pragniesz się przekonać czy odcisk buta w utah to naukowy dokument na owo, iż ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 02 2014
 • Szkoły jazdy Gdańsk Opinie »

  Szkoły jazdy Bydgoszcz OpiniePrezentujemy Państwu katalog stron internetowych. W naszej witrynie odszukają Państwo odnośniki do stron internetowych praktycznie ze wszystkich dziedzin umieszczone w nowoczesny, klarowny sposób. Nasz katalog stron internetowych to fachowy katalog wizytówek umieszczanych przez naszych internautów i ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 04 2014
 • Dobre gimnazjum w Warszawie »

  Dobre gimnazjum warszawa - Gimnazjum Nr 9 im. Sandro Pertiniego - to szkoła mieszcząca się na Mokotowie, plasuje się w czołówce punktacji warszawskich szkół. Na wspólny sukces pracuje nie tylko grono pedagogiczne, tylko również uczniowie i pozostali pracownicy szkoły. Atmosfera panująca w szkole sprzyja progresowi oraz skuteczne ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 06 2016
 • Wszystko o najlepszych przedszkolach na terenie Olkusza. »

  Jest to bardzo poważna decyzja i tak faktycznie należy się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Kto nie zdążyalbo się nie załapie do państwowej placówki musi starać się zdobyć do niepublicznego przedszkola. Tak realnie niepubliczne Przedszkole Olkusz jest o wiele, wiele lepsze, ale, w czym? Podejście opiekunkę jest całkie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 09 2016
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122