Profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników służby BHP

Profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników służby BHP Pracodawco!
Tnij koszty w swojej firmie!
Zmniejsz wydatki na BHP
Prowadzimy szkolenia takie jak:
- Szkolenie BHP dla pracodawcy i osób kierujących pracownikami (80 zł)
Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej adresowane jest dla osób kierującymi pracownikami. Szkolenie zawiera wiadomości z zakresu nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy przez pracodawców, organizacji i metodyki szkolenia w zakresie BHP.

- Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP (450 zł)
Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracodawcom którzy zatrudniają nie więcej niż 20 pracowników. Szkolenie ważne jest 5 lat.

- Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP (450 zł)
Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracownikom zakładu który zatrudnia nie więcej niż 100 osób. Pracodawca powierza przeszkolonym pracownikom zadania behapowca jako zadanie dodatkowe. Szkolenie ważne jest przez 5 lat.

Szczegóły strony psbhp.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę psbhp.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 73 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System antykorupcyjny »

  Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. Audyty u dostawców, kwalifikacja dostawców wyrobów i usług. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 10 2010
 • Edukacja »

  Serwis edu.gao.pl powstał specjalnie dla wszystkich zainteresowanych tematyką edukacji w Polsce, począwszy od etapu przedszkolnego poprzez gimnazja, technikum aż do szkół wyższych. W serwisie postaramy się poruszać tematy związane z każdym z etapów nauczania w Polsce. Edukacja, szkolnictwo, przedszkola ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Kursy szkolenia BHP »

  Rozwój zawodowy odnosi się do umiejętności i wiedzy osiągnięcia zarówno dla osobistego rozwoju jak i awansu zawodowego. Rozwój zawodowy obejmuje wszystkie rodzaje możliwości kształcenia, począwszy od formalnych kursów, konferencji i nieformalnych możliwości znajdujących się w praktykach zawodowych. Istnieją różne podejścia do ro ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • assessment centre »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z obszernej oferty spółki szkoleniowej FLOW UP. Jesteśmy firmą o znacznym spektrum funkcjonowania, obejmujemy między innymi: kursy wewnętrzne na rzecz pracowników, zacząwszy od kadry zarządzającej, przez kierowników, a na pracownikach szeregowych skończywszy. Oferujemy doradztwo personalne; ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 02 2013
 • Darmowy kurs angielskiego »

  fastlearn.pl to strona na której można znaleźć dużo informacji, na temat skutecznej nauki języka angielskiego. Można zobaczyć wiele ciekawych sposobów nauki, które łączą mnóstwo różnorodnych gier i zabaw z nauką języka obcego. Mnóstwo różnych osób szuka optymalnych rozwiązań, które pozwolą im sprawnie i bez mniejszego problemu n ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 05 2013
 • Szkoła językowa »

  8 lutego 2011 ruszyła I Edycja Projektu ”Otwarta Europa”, w której wzięło uczestnictwo plus minus 200 osób, publika rozwijali swoje umiejętności z języka angielskiego natomiast niemieckiego na poziomie podstawowym i średnio-zaawansowanym w budynku Pomorskiej Szkoły Psychologii tudzież Informatyki blisko Al. Wojska Polskiego 121. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 08 2013
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Audyt bezpieczeństwa jest zlecany coraz w zdecydowanej większości przypadków poprzez rozlicznych właścicieli konkretnych placówek. Powodem takiego popytu na ten rodzaj usługi jest w szczególności groźba ogromnie wysokich stawek cenowych, które są należne do uiszczenia wówczas, kiedy kontrola wykaże, że w naszym zakładzie produkc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 10 2013
 • Ekspertyzy dot. bezpieczeństwa »

  Przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń BHP wiąże się z koniecznością zatrudnienia specjalistów, którzy będą w stanie zająć się realizacją wykładów na najwyższym poziomie. W związku z tym, wybór właściwego eksperta, który zajmie się tego rodzaju misją nie ma możliwość być przypadkowy. Po pierwsze, konieczne jest tu skoncentrowan ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 11 2013
 • Odzież i dodatki robocze »

  Na zbycie systematycznie powstają jeszcze to nowsze firmy, które specjalizują się w powierzchni dystrybucji doskonałej klasy asortymentu BHP. Ubrania, odzież tudzież dodatki robocze są potrzebne do tego, aby wykonywać wszelkie cele w pomoc w sumy bezpieczny. Dzięki temu nie ma problemu z ewentualnymi urazami, jakie nadane są na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 12 2013
 • rozwój pracowników »

  Prowadzisz firmę i wykonujesz to co kochasz? Jednak nie jesteś całkiem usatysfakcjonowany z rezultatów, które osiągają Twoi pracownicy? Nie w każdej sytuacji jest to wina Twoich towarów - czasem przyczyną jest brak odpowiedniej wiedzy a także umiejętności Twoich podopiecznych, którzy mimo dużych starań, nie są w stanie sprzedać ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 06 2014
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122