Profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników służby BHP

Profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników służby BHP Pracodawco!
Tnij koszty w swojej firmie!
Zmniejsz wydatki na BHP
Prowadzimy szkolenia takie jak:
- Szkolenie BHP dla pracodawcy i osób kierujących pracownikami (80 zł)
Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej adresowane jest dla osób kierującymi pracownikami. Szkolenie zawiera wiadomości z zakresu nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy przez pracodawców, organizacji i metodyki szkolenia w zakresie BHP.

- Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP (450 zł)
Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracodawcom którzy zatrudniają nie więcej niż 20 pracowników. Szkolenie ważne jest 5 lat.

- Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP (450 zł)
Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracownikom zakładu który zatrudnia nie więcej niż 100 osób. Pracodawca powierza przeszkolonym pracownikom zadania behapowca jako zadanie dodatkowe. Szkolenie ważne jest przez 5 lat.

Szczegóły strony psbhp.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę psbhp.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • System antykorupcyjny »

  Zarządzanie jakością - IWNiSE - systemy zarządzania jakością, szkolenia iso Warszawa. Nadzór inwestorski - inżynier kontraktu, kierownik projektu, inwestor zastępczy i inspektor nadzoru. Audyty u dostawców, kwalifikacja dostawców wyrobów i usług. System przeciwdziałania korupcji - zapobieganie korupcji, bezpieczeństwo informacji ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 10 2010
 • Kurs na prawo jazdy Gdynia »

  Jeśli jesteś niestarą, dynamiczną kobietą, jaka ma wykształcenie i talenty, które wykorzystujesz w pracy, a do pełni szczęścia brak ci prawa jazdy, musisz wybrać się na kurs prawo jazdy Gdynia. Pojawiły się już specjalne szkoły, jakie proponują nie jedynie zorganizowanie kursu, ale również praktyczne przygotowywanie do poruszani ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 09 2012
 • Kurs sep »

  Co to jest kurs-sep.pl? Kurs-sep.pl to firma, która absorbuje się prowadzeniem szkoleń na uprawnienia elektryczne. Są to tak zwane kursy sep. Kursy te polecane są dla osób, które absorbują się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci, które wytwarzają, przetwarzają, przesyłają i zużywają energię elektryczną. Stowarzyszenie Inży ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 09 2012
 • Ubrania robocze »

  Właściwie każdy zawód posiada własną określoną specyfikę i charakteryzuje się bezdyskusyjnymi zasadami. Są one spowodowane przede wszystkim dbałością o bezpieczeństwo pracowników, a oprócz tego komfort wykonywania poprzez nich działań, za które są odpowiedzialni. Dlatego również chłopcy i dziewczęta zajmujące się przede wszystki ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 09 2013
 • Blog poświęcony nauka jazdy Łódź »

  Jesteś zainteresowany tematem nauka jazdy Świetnie na naszym blogu odnajdziesz wiadomości na ten temat. Chciał byś wiedzieć jak wygląda nowy egzamin teoretyczny na prawo jazdy kategorii B i jaka jest jego zdawalność i trudność. Na naszym portalu uzyskasz takie informacje. Odwiedź naszego strone który, jest poświęcony tematyce au ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 01 2014
 • szkolenia medycyna estetyczna Warszawa »

  Edukacja ma szansę przyczynić się do awansu w społeczeństwie - w tej chwili szefowie respektują sobie jeżeli pracownik jest wysoce wyszkolony i potrafi korzystać ze pozyskanej wiedzy w pracy. Szkoły policealne NOVA to nie wyłącznie lekcje teorii, każda nowa definicja jest wspomagana przykładami na zajęciach praktycznych. Edukacj ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 01 2014
 • Zakup profesjonalnych ubrań BHP »

  Zakładając swoje studio, niezależnie z jego sposobu tudzież liczby umieszczanych w nim pracowników, potrzebne jest wręczenie osobom zajmowanym korzystnych warunków do wygodnej oraz co najistotniejsze - bezpiecznej pracy. Wśród czynników, jakie o powyższych cechach przesądzają znajduje się między innymi zakup profesjonalnych ubra ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 01 2014
 • Zarządzanie ryzykiem »

  Ośrodek ćwiczebny Simptest zajmuje się Kursami i naradami w obrębie opracowywania i wdrażania: Systemy Zarządzania Jakością zgodnych z Międzynarodowymi Normami serii ISO 9000; Bezpieczeństwo Informacji zgodne z normą ISO 27001:2005, System Zarządzanie Ryzykiem i/lub Ciągłością Działania;Systemów Zarządzania Środowiskowego zgodny ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 04 2014
 • Doradztwo i szkolenia poprzedzające audyt »

  W swojej ofercie posiadamy duży wybór szkoleń (zarówno otwartych jak i zamkniętych) od jednodniowych po trzydniowe. Szkolenia realizowane są w wielkich miastach (Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź) jak i w najpiękniejszych polskich kurortach.Nasi konsultanci i eksperci, są wybitnymi fachowcami w swojej dziedzinie, łącząc specjalist ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 06 2014
 • Systemy Zarządzania ISO »

  Systematyczne kształcenie pracowników to inwestowanie w zasoby ludzkie, a to najlepszy krok, który może przedsięwziąć przedsiębiorstwo, jeżeli tylko pragnie się rozwijać. W sposób profesjonalny przeprowadzone szkolenia ISO mogą w dużym stopniu poprawić system ISO w zakładzie pracy. Podczas szkoleń poznaje się nie tylko i wyłączn ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 09 2014
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122