Profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników służby BHP

Profesjonalne szkolenia bhp dla pracodawców i pracowników służby BHP Pracodawco!
Tnij koszty w swojej firmie!
Zmniejsz wydatki na BHP
Prowadzimy szkolenia takie jak:
- Szkolenie BHP dla pracodawcy i osób kierujących pracownikami (80 zł)
Okresowe szkolenie BHP dla kadry kierowniczej adresowane jest dla osób kierującymi pracownikami. Szkolenie zawiera wiadomości z zakresu nadzoru i kontroli nad przestrzeganiem prawa pracy przez pracodawców, organizacji i metodyki szkolenia w zakresie BHP.

- Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP (450 zł)
Szkolenie BHP dla pracodawcy wykonującego zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracodawcom którzy zatrudniają nie więcej niż 20 pracowników. Szkolenie ważne jest 5 lat.

- Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP (450 zł)
Szkolenie BHP dla pracowników wykonujących zadania służby BHP. Szkolenie tą przysługuję pracownikom zakładu który zatrudnia nie więcej niż 100 osób. Pracodawca powierza przeszkolonym pracownikom zadania behapowca jako zadanie dodatkowe. Szkolenie ważne jest przez 5 lat.

Szczegóły strony psbhp.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę psbhp.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 66 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 43

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenie BHP - Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON Warszawa »

  Od ponad 15 lat przygotowujemy szkolenia BHP dopasowane do potrzeb wielu grupy zawodowych. Uczestnicy naszych szkoleń wielokrotnie podkreślają ich wysoką skuteczność przygotowania i prowadzenia sesji. Zapewnienie bezpieczeństwa i higieny pracy to obowiązek każdego pracodawcy regulowany przez Konstytucję RP oraz Kodeks Pracy. Pra ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 08 2012
 • Kurs sep »

  Co to jest kurs-sep.pl? Kurs-sep.pl to firma, która absorbuje się prowadzeniem szkoleń na uprawnienia elektryczne. Są to tak zwane kursy sep. Kursy te polecane są dla osób, które absorbują się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci, które wytwarzają, przetwarzają, przesyłają i zużywają energię elektryczną. Stowarzyszenie Inży ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 09 2012
 • Szkoła rysowania »

  Zajęcia wyrachowane - dla kandydatów na architekturę PW i mających już wcześniejsze wiedzę praktyczną z naszego albo innego przewodnika. Architektura to zaawansowany kierunek dający wiele sposobności w późniejszym znalezieniu dobrej, dobrze płatnej pracy.Szkoła rysunku DOMIN - Uczymy od 14 lat i czerpiemy z tego wielką satysfakc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Kursy masażu »

  Ludzie prowadzący siedzący tryb życia, pracujący za biurkiem czy za kierownicą samochodu, w ogromnej liczbie przypadków skarżą się na bóle pleców. Niestety wpływ na to posiada kilka czynników, w tym nienajlepiej dobrany fotel, niewyprofilowany, niewygodna pozycja dla kręgosłupa oraz praca ciągła, bez przerw i ćwiczeń rozciągając ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 12 2012
 • archiCel- szkoła rysunku architektonicznego »

  Nasze początki sięgają 1999 roku, wtedy to narodziła się myśl zorganizowania kursu rysunku na terenie Częstochowy. Zajęcia prowadziliśmy do 2005 r. Ze względów technicznych ( wyjazd Krzysztofa Janiszewskiego do Dublina, gdzie pracował jako architekt) zajęcia zostały przerwane. Jednak po kilku latach jesteśmy z powrotem i działam ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 02 2013
 • kurs excel Wrocław »

  Przedsiębiorstwo BO COnsulting zajmuje się prowadzeniem kursów z zakresu programów firmy Microsoft. W pakiecie szkoleniowym znajdą Państwo naukę obsługi programu WOrd, KSięga PiR oraz inne szkolenia, z którymi można się zapoznać na naszej stronie www. Zajmujemy się dodatkowo doradztwem gospodarczym, wprowadzaniem programów takic ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 04 2013
 • Darmowy kurs angielskiego »

  fastlearn.pl to strona na której można znaleźć dużo informacji, na temat skutecznej nauki języka angielskiego. Można zobaczyć wiele ciekawych sposobów nauki, które łączą mnóstwo różnorodnych gier i zabaw z nauką języka obcego. Mnóstwo różnych osób szuka optymalnych rozwiązań, które pozwolą im sprawnie i bez mniejszego problemu n ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 05 2013
 • Tłumacz Kraków »

  Nasze biuro tłumaczeń oferuje najwyższej jakości przekłady pisemne, uwierzytelnione bądź medyczne. Wiemy, że nasza renoma zależna jest od naszych wspólników, stąd naszymi partnerami są wyłącznie tłumacze mający właściwe umiejętności do tłumaczenia tekstów urzędowych. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób, które potrzeb ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 06 2013
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Audyt bezpieczeństwa jest zlecany coraz w zdecydowanej większości przypadków poprzez rozlicznych właścicieli konkretnych placówek. Powodem takiego popytu na ten rodzaj usługi jest w szczególności groźba ogromnie wysokich stawek cenowych, które są należne do uiszczenia wówczas, kiedy kontrola wykaże, że w naszym zakładzie produkc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 10 2013
 • Paweł Frelik, Trener mentalny, Psycholog sportu, Coach, »

  Nauczę Cię wielu technik i ćwiczeń, które pomogą właśnie Tobie lub Twojej drużynie w osiągnięciu i utrzymaniu optymalnego stanu umysłu podczas treningów oraz meczów. Nazywam się Paweł Frelik i jestem Trener mentalny, Psycholog sportu, Coach, Trener mentalny piłkarzy. Podstawą mojej filozofii pracy jest zaszczepienie Tobie lub dr ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 09 2015
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122