Prawo jazdy Podkategoria: Prawo jazdy

 • Kurs nauki jazdy Łódź »

  Ośrodek szkolenia kierowców Delta zaprasza na rewelacyjne kursy jazdy kategorii A, A1 oraz B. Mamy w w pełni profesjonalny placyk manewrowy, ponadprzeciętnie wyposażoną salę do wykładów a także wiele samochodów i motorów. O ile nie lubisz ryzyka - przejdź kurs na prawo jazdy w naszym ośrodku szkolenia kierowców. Tutaj możesz być ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 09 2010
 • Karta na motorower Warszawa »

  Jeśli nie masz dokumentu prawa jazdy, a żyjesz w stolicy to bez zastanowienia przyjdź do nas na kurs prawa jazdy w Warszawie. Ośrodek szkolenia kierowców JAR ma wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany personel, co gwarantuje, iż po takim kursie nauki jazdy egzamin państwowy prawa jazdy w Warszawie to zwyczajna formalność. Ni ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 09 2010
 • Prawo jazdy w Anglii »

  W związku z ciągle wzrastającym zainteresowaniem na prawa jazdy UK, powstało dużo firm szkoleniowych. Firmy te organizują szkolenie na wszystkie kategorie i działalność doradczą oraz wsparcie umożliwiające szybkie otrzymanie dokumentu. Wiele z tych szkół jest prowadzonych przez polaków i ich działalność również jest ukierunkowan ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 11 2012
 • Poznań OSK »

  Obecnie prawko jest raczej niezbędne. Z pewnością niemal w każdym gospodarstwie domowym przynajmniej jedna osoba je posiada. Okazuje się jednak, że zdanie egzaminu nie należy do rzeczy najprostszych. Z początku musimy ukończyć kurs teoretyczny i również praktyczny. Dzięki niemu nabędziemy wiedzę o zasadach ruchu drogowego. Naucz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 10 2012
 • Nauka jazdy Kraków »

  Oficjalna strona firmy zajmującej się szkoleniami przyszłych kierowców przed ich egzaminami na uprawnienia do jazdy samochodem. Firma organizuje również kursy dla przyszłych egzaminatorów nauki jazdy. Dzięki usługom tej firmy można w przyszłości spróbować własnych sił podczas egzaminu na instruktora, a nawet osobę egzaminującą. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 11 11 2010
 • Testy na prawo jazdy UK »

  Strona www szkoły jazdy planującej kursy dla rodaków przebywających w UK. Kurs jak i egzamin jest w języku polskim bez dodatkowych opłat. Chcemy szkolić w możliwie najbardziej efektywny sposób dostosowany do oczekiwań kontrahentów, rozdajemy szczegółowe materiały testowe. Posiadamy nowoczesne pojazdy o bieżących badaniach techni ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 09 2012
 • Nauka jazdy Kraków »

  Szkoła nauki jazdy Codex mieści się w Krakowie na ul. Meissnera 32. Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii A1, A2, A i B.Aby rozpocząć kurs nauki jazdy trzeba utworzyć w Starostwie Powiatowym, zgodnym z miejscem zameldowania, Profil Kandydata na Kierowcę PKK. Więcej o PKK na naszej stronie głównej OSK Codex. Z profilem PKK mo ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 08 2013
 • Prawo jazdy ARTOM. »

  Kursy na prawo jazdy kategorii A, B, C, C+E w Gdańsku. Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTOM Gdańsk Przymorze Zaspa Orunia Oruni ZREMB w klubie Maciuś I. Bezstresowa nauka. Głównym celem naszego ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie uczestnika kursu do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nasi instruktorzy ze stoickim spokojem wy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 09 2010
 • Prawo jazdy Gdańsk »

  Odwiedź naszą stronę. Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, toyota yaris III; jak na egzaminie.W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 08 2013
 • Szkoła Jazdy Słoneczna »

  Szkoła Jazdy Słoneczna zaprasza na jazdy dodatkowe oraz szkolenie podstawowe w zakresie prawa jazdy kategorii B. Na zajęciach praktycznych poruszamy bardzo ważne aspekty z przepisów ruchu drogowego. Przedstawiamy co może się wydarzyć z jazdą powyżej dopuszczalnej prędkości. Na zajęciach praktycznych uczymy kultury na drodze wobe ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 11 2012
 • Kurs na prawo jazdy Łódź »

  Jeśli chcesz uzyskać prawo jazdy Łódź szybko, bez większego stresu a dodatkowo chcesz się czuć pewnie za kierownicą to zapisz się na kurs prawa jazdy Łódź. Auto szkoła LUNA została stworzona przez instruktora z długim doświadczeniem zawodowym w szkoleniu. Naszym priorytetem jest rzetelne i profesjonalne przeprowadzanie kursów na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 08 2012
 • Nauka jazdy Gorlice »

  Szkoła nauki jazdy L-ka zaprasza na warsztaty kluczowe i doszkalajace w zakresie kierowania pojazdami silnikowymi. Warsztaty przeprowadzane są na pojazdach identycznych do tych z jakimi przyjdzie się spotkać na późniejszym egzamini epaństwowym. Nasza szkoła nauki jazdy posiada także wyposażenie pozwalające jak najlepiej przygoto ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 08 2012
 • prawo jazdy Leszno »

  Jak prawidłowo wyselekcjonować szkołę jazdy? Najpierw powinno się przeczytać na stronach www o ofertach każdej ze szkół. Należy też spytać starszych znajomych co myślą o danej szkole. Dlatego że akuratnie wybrana szkoła jest nadzwyczaj znacząca w czasie kursów. Nasz prowadzący ma obowiązek być niezmiernie cierpliwy i wyrozumiały ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 09 2012
 • Prawo jazdy UK »

  Prawo jazdy na wyspach można otrzymać łatwiej niż w Polsce. Na terenie wysp jest obecnie wiele szkół nauki jazdy, zajmujących się działalnością zarówno szkoleniową jak i organizacyjną ukierunkowanych na osoby polskiego pochodzenia. Szkoły te dysponują znakomitymi polskojęzycznymi materiałami szkoleniowymi i wszelkiego rodzaju te ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 10 2012
 • Ośrodek szkolenia kierowców Skarżysko »

  Nasza firma uczy bezpiecznej jazdy potencjalnych użytkowników szos.Zapewniamy najlepszą kadrę instruktorów, dzięki którym uczestnicy szkoleń bez problemu zdają końcowe egzaminy uprawniające do kierowania pojazdów. Uczestnicy kursu mają do swojej dyspozycji pomoce edukacyjne, place manewrowe oraz samochody. Terminy szkoleń i form ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 03 2013
 • OSK Jacek nauka jazdy Tychy »

  Ośrodek szkoli na pojazdach takich samych jak na egzaminie państwowym. Od roku 2012 Ośrodek dysponuje również pojazdem z automatyczną skrzynią biegów. Teoria wykładana jest przez doświadczonego prowadzącego w przestronnych pomieszczeniach dydaktycznych, zapewniających wygodę dla kursantów. W ciągu kilku ostatnich lat, przez OSK ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 02 2015
 • Z naszą witryną bez problemu zdasz testy na aplikacje! »

  Każdy prawnik wie, że testy na aplikację radcowską są bardzo trudne. Z tego powodu potrzebne są różne metody nauczania. Świeżo powstały portal Ipso-Iuro umożliwia naukę do testów do aplikacji adwokackiej 2012 ze swojego komputera. Na stronie udostępnione są przykładowe testy prawnicze na kilku poziomach trudności. Bazują one na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 08 2012

Prawo jazdy - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122