Języki obce Podkategoria: Języki obce

 • Blog językowy wszystko o angielskim »

  Zapraszam wszystkich na „Blog językowy wszystko o angielskim” który możesz znaleźć pod adresem http://blogjezykowy.waw.pl . Na blogu znajdzies porady odnośnie posługiwania się językiem angielskim oraz ciekawostki. Tematy bloga to na przykład: Ciekawe wyrażenia – package, 10 najpopularniejszych błędów, Although, though, Despite v ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 01 2013
 • Nauka języka angielskiego Warszawa »

  Przewodnim zadaniem szkoły Akces Benefit jest wydajne nauczanie języków obcych. Polecane kursy angielskiego Warszawa są oparte o innowacyjne metody. Jedną z fundamentalnych metod nauczania jest metoda bezpośrednia oraz metoda Colina Rose. Jest to nowoczesna metoda oparta na najnowszych eksperymentach. Są one związane z funkcjono ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 08 2012
 • Hanna Szulczwska tłumacz przysięgły »

  Nasze biuro tłumaczeń oprócz opcji takich jak tłumacz przysięgły posiada również możliwość zarówno zorganizowania jak i poprowadzenia szkolenia w twoim przedsiębiorstwie. Angielski dla firm o opcja tania szybka a co najważniejsze również skuteczna. Dajemy ogromne możliwości rozwoju nie tylko pracowników, ale również kadry zarząd ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 03 2013
 • Efekt Lingua »

  Gdy przebywasz na pomorzu zachodnim i potrzebujesz zlecić tłumaczenia, Szczecin pozwoli Ci na rozwiązanie tego problemu. Efekt Lingua to zaufane biuro tłumaczeń. Szczecin to nie jego siedziba, bowiem jest nią Kraków, ale to nie stanowi problemu w wypadku oferowania usług na odległość. Efekt Lingua umożliwia szybkie tłumaczenia d ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 08 2012
 • języki obce »

  Portal promujący języki świata, zaprasza w osobiste progi! Jeśli selekcjonujesz się na urlop, wakacje- zasięgnij języka i sprawdź co może Cię czekać w obcych krainach. Prawie każdy coś w innym języku potrafi powiedzieć. Dosłownie jeśli już nie pamiętamy nic z tego, czego się nauczyliśmy w szkole, to oczywiste słowa, zwroty pozos ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 11 2012
 • Kursy językowe za granicą »

  Nasz ośrodek językowy od kilkunastu lat proponuje szkolenia językowe w kraju i za granicą. W naszych ofertach znajdziesz kursy ogólne jak również specjalne min. kurs angielskiego w anglii oraz wiele innych szkoleń o różnej tematyce. Długoletnie doświadczenie oraz najwyższy poziom kursów wraz z doborowym zespołem lektorów to zale ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 09 2012
 • Witamy na stronie Mentes Szkoły Językowej Bielsko-Biała »

  Szkola Jezykowa MENTES w Bielsku-Bialej Nauka angielskiego, hiszpanskiego, niemieckiego, rosyjskiego, japonskiego, francuskiego od poziomu początkującego po zaawansowany. Kursy są skierowane dla Dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Oferujemy zajęcia indywidualne ale równiez zajęcia grupowe. Jesteśmy nowo-powstałą Szkołą Języko ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 07 2012
 • Angielski Świdnica »

  Szkoła Perfect And Practical na ternie Świdnicy działa już od 6 lat. Przestronne sale szkoleniowe, sprawdzone metody nauczania, doświadczona i zgrana kadra lektorska - to tylko niektóre z zalet naszej szkoły. Przyjemna atmosfera, estetyczne otoczenie i pomocna kadra lektorska gwarantują mile i efektywnie spędzony czas.Zapraszamy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 11 2014
 • Tłumaczenia hiszpański »

  Zespół tłumaczy z kancelarii Supertłumacz to grono wyjątkowych fachowców. Jeżeli chodzi o hiszpański tłumaczenia są bardziej profesjonalne, gdy dysponuje się wiedzą o kulturze Hiszpanii. Niektóre dwuznaczności językowe wyłącznie wtedy właściwie się wychwytuje. Każdy tłumacz hiszpański potrafiący - z biura tłumaczeń hiszpańskiego ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 01 2013
 • polski dla cudzoziemców wrocław »

  Nie jest to łatwe dla obcokrajowców, szczególnie na początku ich pobytu w Polsce, ze względu na ograniczenia językowe. Z nauczycielem zawsze łatwiej.Naszym studentom pomagamy:zrobić zakupy (również specjalistyczne),umówić się na wizytę do lekarza lub fryzjera, złożyć reklamację w sklepie, przygotować i przetłumaczyć przemówienia ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Kursy językowe dla firm - Bakałarz »

  Gwarantujemy kompleksową organizację szkoleń językowych rozpoczynając od pierwszego spotkania z reprezentantem firmy, aż po raport końcowy i spotkanie opisujące szkolenie. BAKAŁARZ uczy zgodnie ze standardami wymaganymi przez UE i stosuje skalę ocen uznawaną w całej Unii. Tłumaczenia pisemne akt, listów, regulaminów firmowych z ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 08 2012
 • Diverslingva - szkoła języków obcych we Wrocławiu »

  Szkoła językowa Diverslingva prowadzi szkolenia i kursy językowe w centrum Wrocławia. Proponujemy kursy angielskiego - Legal English - angielski dla prawników, przygotowanie do egzaminu ILEC lub Toles, kurs Business English - angielski w biznesie i finansach,przygotowanie do BEC, kurs angielskiego ogólnego na poziomie początkują ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 03 2014
 • Francuski Warszawa »

  Język francuski jest językiem miłości i poezji, również prozy życia – jego opanowanie może być pomocne albowiem na rynku pracy. W jaki sposób nauczyć się go nie licząc szkoły? Najlepszym wyjściem są korepetycje. Francuski Warszawa to duże miasto, w którym jest wiele szkół językowych, które w swej ofercie mają język francuski. Wa ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 08 2012
 • Angielski na własną rękę »

  Serwis na temat samodzielnej nauki angielskiego. Na stronie dowiesz się jak samodzielnie nauczyć się języka angielskiego. Metody które pomogą Tobie osiągnąć lepsze efekty niż te które uzyskałbyś chodząc na bardzo drogi kurs językowy. Oprócz technik nauki języka znajdziesz też strony pomagające w samodzielnej nauce angielskiego. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 07 2014
 • język angielski szczecin »

  Zapraszamy firmy, studentów oraz dzieci do naszej szkoły języków obcych. Skutecznie uczymy języka angielskiego oraz niemieckiego. Przygotowujemy również do egzaminów językowych. Zajęcia odbywają się na Prawobrzeżu Szczecina – blisko Ciebie!Ucząc się z nami poznajesz wybrany przez Ciebie język od podstaw: uczysz się wymowy, czyta ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Kurs angielskiego online »

  Lekcje angielskiego online z udziałem austriackich wykładowców to wszystko co musisz mieć aby zyskać dodatkowe kwalifikacje niezbędne we współczesnym biurze. Zamiast zastanawiać się na skuteczną metodą nauki zdaj się na nas i pozwól nam na zaplanowanie twojego zindywidualizowanego procesu nauczania. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 03 2016
 • Niemiecki warszawa »

  Od 10 lat uczymy języków obcych i świadczymy usługi tj. niemiecki warszawa na rzecz przedsiębiorstw i klientów spersonalizowanych. Zaufało nam kilka instytucji osobistych i publicznych. Warsztaty gruntownie dopasowane do wymagań spółki. Kursy cykliczne, kursy tematyczne, języki fachowe. od 10 lat uczymy języków obcych i świadczy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 11 2014
 • Native speaker angielski Warszawa »

  Prezentowana tu szkoła językowa Warszawa bez wątpienia może być doskonałą propozycją dla każdego, kto tylko zainteresowany jest takim właśnie kształceniem na faktycznie wysokim poziomie. Spotkamy się tutaj przede wszystkim z zajęciami które prowadzi native speaker, w związku z czym będziemy mieli gwarancję co do tego, że przynio ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 04 2015
 • Educo - oferta nauki języków obcych »

  Szanowni Państwo!Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Bezpłatnie sprawdzimy poziom znajomości języka, a wykwalifikowani nauczyciele przygotują dla Państwa indywidualną ścieżkę nauki. Na zajęciach wykożystywane są n ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 11 04 2014

Języki obce - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122