Dobre gimnazjum w Warszawie

Dobre gimnazjum w Warszawie Dobre gimnazjum warszawa - Gimnazjum Nr 9 im. Sandro Pertiniego - to szkoła mieszcząca się na Mokotowie, plasuje się w czołówce punktacji warszawskich szkół. Na wspólny sukces pracuje nie tylko grono pedagogiczne, tylko również uczniowie i pozostali pracownicy szkoły. Atmosfera panująca w szkole sprzyja progresowi oraz skutecznej nauce, dookoła budynku znajdziemy dużo terenów zielonych, co powoduje, że przebywanie w nim staje się jeszcze bardziej przyjazne,a przede wszystkim pozytywne dla naszego zdrowia. Wysoko wykwalifikowana grupa nauczycielska uczy młodzież sprawności myślenia, jak również umacnia ich w spełnianiu jednostkowych planów oraz idei.  Gimnazjum Nr 9 im. Sandro Pertiniego to szkoła słynąca z domowego jedzenia na stołówce, oraz wyjątkowej atmosfery, której mogą pozazdrościć inni uczniowie, jak również nauczyciele. Szkoła bierze udział w rozmaitych inicjatywach proekologicznych: uczniowie sadzą drzewa, biorą udział w rajdach rowerowych, nauczyciele przygotowują różnorodne referatyna tematy, które związane są z ekologią i dbaniem o ekologię. Dzięki szeroko rozwiniętej edukacji społecznej, szkoła ma możliwość poszczycić się tytułem szkoły bez nałogów. Dobre gimnazjum Warszawa to aktywność umysłowa, jak i fizyczna - uczniowie wraz z nauczycielami biorą udział w rozmaitych zawodach sportowych i osiągają znakomite wyniki. Ponadto w szkole organizuje się wiele sekcji sportowych, które są niecodzienne, dzięki czemu uczniowie mogą spróbować sił w odmiennych dyscyplinach sportowych. Szkoła posiada także innowacyjne i profesjonalne boisko do gry w piłkę nożną, posiadające właściwe wymiary, pełne oświetlenie, trybuny, oraz szatnie. Na terenie całej szkoły znajduje się sieć Wi-Fi, z której uczniowie mogą korzystać, szkoła ma również w planach zakup specjalistycznego oprogramowania do nauki języków oraz grafiki komputerowej.

Szczegóły strony zs59.waw.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę zs59.waw.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wiesz już jak właściwa rozmowa kwalifikacyjna pomoże zdobyć odpowiednią pracę? »

  Praca jest bardzo ważnym elementem życia każdego człowieka. Dzięki niej, możemy rozwijać prywatne kwalifikacji, wierzyć, iż jesteśmy przydatni i potrafimy coś zrobić dla ogółu. Kiedy praca u człowieka jest na pierwszym miejscu, zapominamy jednak o rodzinie i bliskich. Nasze marzenia mogą zrobić z nas maszyny, tylko do zarabiania ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 06 2013
 • Dołącz list motywacyjny, a podniesiesz szanse na pracę. »

  Rynek zatrudnienia w Polsce jak również na świecie jest w złej kondycji. Wiele osób czeka na zatrudnienie, na wolny etat w korporacji. Bezrobocie sięga 15%, poprzez co każdy szanuje swoją pracę, gdyż jej utrata ma możliwość się okazać wielką klęską, gdyż znalezienie kolejnej jest bardzo nieproste. Na 1 stanowisko w firmie, gdzie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 06 2013
 • Rozmowa kwalifikacyjna - poradnik »

  Na ogół rozmowa kwalifikacyjna przebiega podobnie do określonego scenariusza, w którym można domyśleć się rodzaju i kolejność zagadnień używanych przez pracodawcę i dlatego powinno się do niej dobrze przygotować. Dla działu HR rozmowa kwalifikacyjna jest dobrym sposobem na poznanie kandydatów do pracy. W czasie rozmowy kwalifika ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 09 2013
 • uzdrawianie na odległość »

  Medycyna niekonwencjonalna znajduje dziś coraz większe rzesze zwolenników. Prawdopodobnie ze względu na to, że pojawia się coraz więcej chorób, wobec których współczesna nauka jest bezsilna. Ponadto istnieją niewyjaśnione stany ducha określane mianem opętania. Dlatego profesje jak jasnowidz, egzorcysta, bioenergoterapeuta, są co ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 11 2013
 • Nauka języków obcych »

  Sposoby na dość szybkie nauczenie się języka obcego. Jeżeli już chcesz szybko  nauczyć się języka obcego, powinieneś zastosować wszelkie opisane poniżej sposoby. Trzeba na pewno na początku zaznaczyć, że nie da się opanować całego systemu językowego, obcego w stosunku do tego, w którym się wychowaliśmy, jednak istnieją sposoby ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 05 2014
 • Prawnicy »

  O zostaniu prawnikiem marzy wielu młodych ludzi. Niestety wyłącznie wąskiemu ich gronu udaje się zrealizować marzenia. Tytuł prawnika uzyskuje się po ukończeniu wyższych studiów prawniczych jak również pozwala to na udzielanie porad prawnych, przygotowywanie pism procesowych i wielu dokumentów, z którymi tzw. szary obywatel mógł ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 06 2014
 • Książki|Języki obce|nauka »

  O tym jak ważna jest biegła znajomość choć jednego języka obcego nikogo już nie należy przekonywać.Teraz każda matka czy ojciec dokładają wielu starań aby ich dzieci biegle władały chociażby językiem angielskim. żeby nauka była możliwa jak również przyjemna potrzebnesą odpowiednie ksiązki najlepiej takie które w przystępny sposó ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 07 2014
 • Norweski tłumacz »

  Potrzebujesz przetłumaczenia dokumentu norwerskiego na polski? Jeżeli tak, to świetnie, ponieważ wykonaliśmy dla Ciebie specjalny słownik norwesko polski. Dzięki niemu nie będziesz musiał poświęcając własny czas tłumaczyć poszczególnych słów i zwrotów. Nasz słownik gwarantuje Ci tłumaczenie całego tekstu. A dodatkowo zapewniamy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 12 2014
 • Simed Produkty dla Mamy i Dziecka »

   Jesteśmy spółką, która od ponad 20 lat jest czołowym producentem laktatorów i wspiera Rodziców i Dzieci. Najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych produktów, które trafiają do rąk Nabywców i pomagają im sprostać wyzwaniom dnia zwykłego. Nasza oferta obejmuje laktatory, pojemniki na mleko, wkładki laktacyjne, niemniej jednak ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 06 2016
 • Tłumaczenia językowe »

  Ostatnimi czasy, niepospolitą popularnością cieszą się samemu zakładane marki. Niestety, nie w każdej sytuacji rzeczywistość, jest tak optymistyczna jak nasze rojenia na jej temat. Warto ze 100% pewnością przesiać taki gatunek biznesu (spółki, działalności) w którego dosadnie, nie będziemy wymuszeni lokować nadmiernie dużej iloś ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 08 2016
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122