Dobre gimnazjum w Warszawie

Dobre gimnazjum w Warszawie Dobre gimnazjum warszawa - Gimnazjum Nr 9 im. Sandro Pertiniego - to szkoła mieszcząca się na Mokotowie, plasuje się w czołówce punktacji warszawskich szkół. Na wspólny sukces pracuje nie tylko grono pedagogiczne, tylko również uczniowie i pozostali pracownicy szkoły. Atmosfera panująca w szkole sprzyja progresowi oraz skutecznej nauce, dookoła budynku znajdziemy dużo terenów zielonych, co powoduje, że przebywanie w nim staje się jeszcze bardziej przyjazne,a przede wszystkim pozytywne dla naszego zdrowia. Wysoko wykwalifikowana grupa nauczycielska uczy młodzież sprawności myślenia, jak również umacnia ich w spełnianiu jednostkowych planów oraz idei.  Gimnazjum Nr 9 im. Sandro Pertiniego to szkoła słynąca z domowego jedzenia na stołówce, oraz wyjątkowej atmosfery, której mogą pozazdrościć inni uczniowie, jak również nauczyciele. Szkoła bierze udział w rozmaitych inicjatywach proekologicznych: uczniowie sadzą drzewa, biorą udział w rajdach rowerowych, nauczyciele przygotowują różnorodne referatyna tematy, które związane są z ekologią i dbaniem o ekologię. Dzięki szeroko rozwiniętej edukacji społecznej, szkoła ma możliwość poszczycić się tytułem szkoły bez nałogów. Dobre gimnazjum Warszawa to aktywność umysłowa, jak i fizyczna - uczniowie wraz z nauczycielami biorą udział w rozmaitych zawodach sportowych i osiągają znakomite wyniki. Ponadto w szkole organizuje się wiele sekcji sportowych, które są niecodzienne, dzięki czemu uczniowie mogą spróbować sił w odmiennych dyscyplinach sportowych. Szkoła posiada także innowacyjne i profesjonalne boisko do gry w piłkę nożną, posiadające właściwe wymiary, pełne oświetlenie, trybuny, oraz szatnie. Na terenie całej szkoły znajduje się sieć Wi-Fi, z której uczniowie mogą korzystać, szkoła ma również w planach zakup specjalistycznego oprogramowania do nauki języków oraz grafiki komputerowej.

Szczegóły strony zs59.waw.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę zs59.waw.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia WSZKIPZ pracownik socjalny »

  Pracownik socjalny to fach, który ma pomagać potrzebującym w obcowaniu w społeczeństwie. Zawód ten wymaga wielkich zdolności interpersonalnych jak również stosownego wykształcenia. Pracownik socjalny musi skończyćwłaściwe studia, w trakcie których otrzyma wiedzę w obszarze psychologii, socjologii, prawa jak także polityki społec ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 08 2012
 • ZZL - wspomóż własny potencjał firmy, którym są pracownicy. »

  Ważne jest poprawne zarządzanie zasobami ludzkimi, ponieważ to kapitał ludzki jest dużym potencjałem firmy. Poprawna obsada stanowisk pracowniczych decyduje o powodzeniu korporacji.Większe firmy mają oddzielny dział w własnej strukturze organizacyjnej, w ogromnej liczbie przypadkówtak zwany dział HR.  Dział ten, zajmuje się cało ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 03 2013
 • Kolorowe kredki »

  Gry online dla najmłodszych dzieci przedstawiają się kolosalną sławą. Strona internetowa „Kolorowe kredki” to strona mieszczącą gry online dla najmłodszych dzieci. Dzieci kształcą się za pośrednictwem przyjemności. Odkryjemy tam również gry dla 3 latka online.Dzieci dostrzegają świat razem z Jeżykiem – istotnym bohaterem program ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 04 2013
 • Dołącz list motywacyjny, a podniesiesz szanse na pracę. »

  Rynek zatrudnienia w Polsce jak również na świecie jest w złej kondycji. Wiele osób czeka na zatrudnienie, na wolny etat w korporacji. Bezrobocie sięga 15%, poprzez co każdy szanuje swoją pracę, gdyż jej utrata ma możliwość się okazać wielką klęską, gdyż znalezienie kolejnej jest bardzo nieproste. Na 1 stanowisko w firmie, gdzie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 06 2013
 • Ludzie mieszkający na wsi nie nie kłopoczą się listem motywacyjnym. »

  Wieś jest spokojnym miejscem, gdzie jest czyste powietrze, niewiele ludzi. Tak uważają wszyscy z miasta, którzy nie mają pojęcia, iż Ci mieszkający na wsi mają bardzo dużo zajęć. Praca jest codziennie, gdyż trzeba wyplewić grządkę, wysprzątać duże domy, zadbać o wygląd wokół lokalu. Nie muszą myśleć czy napisać list motywacyjny. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 07 2013
 • praca maturalna »

  Nasz portal jako jeden z kilku na polskim rynku sprzedaje prezentacje maturalne wybitnej jakości. Jedynie u nas dostaniesz w pełni dopracowane opracowania niedostępne na stronach konkurencji. Przeważająca część prac oferowanych na rynku pochodzi ze skupu od uczniów, są niesprawdzone, ściagnięte z internetu i zazwyczaj się powtar ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 09 2013
 • Prawnicy »

  O zostaniu prawnikiem marzy wielu młodych ludzi. Niestety wyłącznie wąskiemu ich gronu udaje się zrealizować marzenia. Tytuł prawnika uzyskuje się po ukończeniu wyższych studiów prawniczych jak również pozwala to na udzielanie porad prawnych, przygotowywanie pism procesowych i wielu dokumentów, z którymi tzw. szary obywatel mógł ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 06 2014
 • Książki|Języki obce|nauka »

  O tym jak ważna jest biegła znajomość choć jednego języka obcego nikogo już nie należy przekonywać.Teraz każda matka czy ojciec dokładają wielu starań aby ich dzieci biegle władały chociażby językiem angielskim. żeby nauka była możliwa jak również przyjemna potrzebnesą odpowiednie ksiązki najlepiej takie które w przystępny sposó ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 07 2014
 • pożyczka olsztyn »

  pożyczka olsztyn - Starasz się zaciągnąć natychmiastowy kredyt? Strona pozyczkaolsztyn. pl pomaga pozyskać dopasowany szybki kredyt czy pożyczkę spośród propozycji sprawdzonych instytucji inwestycyjnych i banków. Naszym celem jest pośredniczenie wśród pożyczkobiorcą, a instytucjami majątkowymi, tak ażeby w najlepszym stopniu sko ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 01 2015
 • Simed Produkty dla Mamy i Dziecka »

   Jesteśmy spółką, która od ponad 20 lat jest czołowym producentem laktatorów i wspiera Rodziców i Dzieci. Najważniejsza jest dla nas jakość oferowanych produktów, które trafiają do rąk Nabywców i pomagają im sprostać wyzwaniom dnia zwykłego. Nasza oferta obejmuje laktatory, pojemniki na mleko, wkładki laktacyjne, niemniej jednak ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 06 2016
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122