Akademia PAREDO - Kurs tatuażu, makijażu permanentnego, grafiki

Akademia PAREDO - Kurs tatuażu, makijażu permanentnego, grafiki Akademia PAREDO oferuje specjalistyczne i wyspecjalizowane warsztaty z zakresu tatuażu i rysunku, piercingu oraz dodatkowo makijażu permanentnego. Jesteśmy spółką wpisaną do rejestru instytucji szkoleniowych, co daje kursantom sposobność uzyskania refundacji kosztów z urzędów pracy w całym kraju. Gwarantujemy wysoki poziom szkolenia, prowadzonego poprzez doświadczoną i idealnie przygotowaną kadrę. Nasze kursy organizowane są poprzez cały rok - w każdym miesiącu oferujemy dogodne terminy dla kursantów z całej Polski. Świadectwem ukończenia szkolenia jest licencja, a oprócz tego dyplom.
Ukończenie szkolenia w akademii Paredo daje kursantom możliwość uzyskania potrzebnych umiejętności i przygotowuje do pracy w zawodzie, jest też okazją do doskonalenia swoich umiejętności dla ludzi posiadających już doświadczenie w sztuce tatuażu, piercingu albo w makijażu permanentnym.
Poznaj naszą propozycję: kurs makijażu permanentnegokurs piercingu, kurs tatuowania akademia paredo oferuje specjalistyczne i wyspecjalizowane warsztaty z zakresu tatuażu i rysunku, piercingu oraz dodatkowo makijażu permanentnego.

Szczegóły strony www.paredo.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.paredo.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ogłoszenia tłumaczy »

  Tłumaczenia. Na bodajże nie jest tak, iż nic bardziej błędnego tłumacze odpowiadają za tę sytuację. Na widać nie jest tak, iż wręcz przeciwnie tłumacze odpowiadają w środku tę sytuację. Tłumaczenia z angielskiego to ktoś przyciągający się przekładem tekstów pisanych azaliż wypowiedzi z. W 1936 roku w związku spośród pracą męża w ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 05 2013
 • Prace magisterskie »

  Ludzie w poprzek ów rozwój stają się spośród dnia na dzień co chwila bardziej leniwi. Jednakże, z reguły nigdy nie bez wątpienia gdy zaś jaka instytucja przeprowadzi konkurs na prace magisterskie. Prace magisterskie owo nie ale wręcz prawidłowo dobrana oprawa ale także odpowiednie tłoczenie. Sam artykuł nie wystarcza aby skutecz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 06 2013
 • Dołącz list motywacyjny, a podniesiesz szanse na pracę. »

  Rynek zatrudnienia w Polsce jak również na świecie jest w złej kondycji. Wiele osób czeka na zatrudnienie, na wolny etat w korporacji. Bezrobocie sięga 15%, poprzez co każdy szanuje swoją pracę, gdyż jej utrata ma możliwość się okazać wielką klęską, gdyż znalezienie kolejnej jest bardzo nieproste. Na 1 stanowisko w firmie, gdzie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 06 2013
 • Rozmowa kwalifikacyjna - poradnik »

  Na ogół rozmowa kwalifikacyjna przebiega podobnie do określonego scenariusza, w którym można domyśleć się rodzaju i kolejność zagadnień używanych przez pracodawcę i dlatego powinno się do niej dobrze przygotować. Dla działu HR rozmowa kwalifikacyjna jest dobrym sposobem na poznanie kandydatów do pracy. W czasie rozmowy kwalifika ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 09 2013
 • Nauka języków obcych »

  Sposoby na dość szybkie nauczenie się języka obcego. Jeżeli już chcesz szybko  nauczyć się języka obcego, powinieneś zastosować wszelkie opisane poniżej sposoby. Trzeba na pewno na początku zaznaczyć, że nie da się opanować całego systemu językowego, obcego w stosunku do tego, w którym się wychowaliśmy, jednak istnieją sposoby ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 05 2014
 • Księgarnie »

  Rynek wydawniczy od paru lat nie jest w najlepszej formie. Nie zważając na okresy tzw. żniw które przecież dotyczą każdej branży księgarnie zwłaszcza te stacjonarne przeżywają kryzys. Trochę dużo lepiej kształtuje się rynek książek przeznaczony dla najmłodszych czytelników. Może być on zresztą dość dość znaczny a także ciekawy. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 06 2014
 • Obfite opady deszczu »

  Nie da się ukryć, że prawie każdy z nas z niecierpliwością wyczekuje na prywatne upragnione wakacje z familią, na których mógłby odpocząć po bardzo pracowitym roku. Polscy obywatele doceniają swój czas wolny od pracy, bo nie w ogromnej liczbie przypadków go posiadają, a ponadto nie w każdej sytuacji mogą z niego korzystać wówcza ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 07 2014
 • Śląsk »

  Jesteś rodzicem? A może wkrótce nim zostaniesz? Rodzicielstwo to ciężki orzech do zgryzienia, który wymaga przede wszystkim profesjonalnego podejścia w dziedzinie nie tylko samego wychowania, niemniej jednak również zaprojektowania dorastającym latoroślom jak najlepszych warunków do prawidłowego jak również niczym niezaburzonego ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 08 2014
 • Wszystko o najlepszych przedszkolach na terenie Olkusza. »

  Jest to bardzo poważna decyzja i tak faktycznie należy się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Kto nie zdążyalbo się nie załapie do państwowej placówki musi starać się zdobyć do niepublicznego przedszkola. Tak realnie niepubliczne Przedszkole Olkusz jest o wiele, wiele lepsze, ale, w czym? Podejście opiekunkę jest całkie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 09 2016
 • sennik24.net.pl »

  Nasz sennik internetowy zawiera najczęściej wyszukiwane znaczenia snów w internecie. Jeśli przyśnił Ci się sen, którego nie znasz znaczenia wyszukaj go w naszej bazie snów i poznaj jego znaczenie. Pomimo powszechnego uznania, iż sny mogą przepowiedzieć przyszłość (np. ujrzenie trumny z nieboszczykiem - śmiertelny wypadek, wienie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 04 2017
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122