Usługi porządkowe Podkategoria: Usługi porządkowe

 • Sprzątanie biur Kielce »

  Politechniczna Spółdzielnia Pracy świadczy usługi dla firm i różnych instytucji. Wychodząc naprzeciw obecnemu zapotrzebowaniu właścicieli mieszkań i przedsiębiorców, są w naszej spółdzielni profesjonalne ekipy, które pracują podzieleni w obszarze swoich obowiązków. Do wykonywania zabiegów zmierzających do uporządkowania terenów ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 03 2013
 • Sprzątanie biur Warszawa »

  Firma Al-Mat sp. z o.o. od wielu lat zajmuj się czyszczeniem biur i mieszkań, na terenie całej Warszawy i okolic. Naszym najistotniejszy atutem jest wieloletnie biegłość w branży. Na dodatek korzystamy najwyższej jakości specyfików czyszczących, współdziałających z współczesnym, markowym instrumentmi czyszczącym. Podejmujemy się ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 03 2013
 • Pranie dywanów Ostrów Wlkp. »

  Potrzebujesz wyprać dywan? Chcesz wyczyścić wykładzinę? Mach ochotę wyprać tapicerkę w samochodzie? Wszystko to możesz zrobić w naszej pralni ECOmobi. http://pranie-tapicerki-ostrow-wielkopolski.pl/ Działamy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i okolic do 30km. Pierzemy dywany metodą suchej piany. Tapicerkę samochodową metodą eks ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 08 2014
 • Sprzątanie firm i biur w Katowicach »

  Usługi porządkowe, sprzątanie, zarządzanie nieruchomościami - firma Metropolia Service. Specjalizujemy się w zakresie świadczenia usług outsourcingowych dla przedsiębiorstw głównie na obszarze Katowic i Śląska. Podstawowy obszar naszego działania to usługi porządkowe, sprzątanie firm, budynków, pranie dywanów oraz wykładzin a ta ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 08 2013
 • Zrób porządki w mieszkaniu błyskawicznie i z klasą »

  Domowepiękno.pl to niepowtarzalna strona dla nowoczesnych gospodyń domowych, które w błyskawiczny i łatwy sposób pragną sobie poradzić z czyszczeniem i porządkami. Nasi specjaliści podpowiadają także, w jaki sposób nakryć stół i podać konkretne potrawy oraz napoje. Na Domowepiękno.pl znajdziesz więc zwięzłe, rzeczowe wskazówki o ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 08 2013
 • Dlaporzadku.pl - witryna o porządkowaniu wnętrz »

  Nie masz pomysłu na to jak wyczyścić daną powierzchnię bądź wnętrze? Chcesz, aby twój dom lśnił, ale nie chcesz się zmęczyć? Przywiązujesz wagę do nowoczesnych rozwiązań? Koniecznie wejdź na witrynę dlaporzadku.pl. Jedynie tu znajdziesz porady, rankingi oraz zestawy produktowe, które umożliwią ci kompleksowo zadbać o swoje miesz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 09 2013
 • Pranie wykładzin Clean All »

  Podczas gdy na zewnątrz zimno i dodatkowo ciemnawo, o ślady na dywanie nietrudno. Jak migiem oraz skutecznie doprowadzać do porządku wykładzinę? Rozeznaj!Primo: na ślady reaguj migiem - oczyszczanie dywanów natychmiastowoCo więc poczynić, jeśli na dywanie bądź powierzchni sofy ukażą się plamy? Priorytetową oraz najefektywniejszą ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 03 2013
 • pranie dywanów Opole, czyszczenie mebli tapicerowanych Opole »

  Traktujemy swoich klientów indywidualnie, dlatego dla każdego z Państwa przygotujemy specjalną ofertę cenową po wcześniejszym zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, a także po obejrzeniu obiektu w którym będzie świadczona dana usługa. Usługi, które wykonujemy dla Państw to między innymi: pranie dywanów Opole, czyszczenie mebli ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 02 2016
 • Sprzątanie Lublin Łęczna »

  CleanService - zajmujemy sie profesjonalnym czyszczeniem biur mieszkan.Wykonujemy drobne uslugi prania dywanow,czyszczenie tapicerki samochodowej i meblowej.Oferujemy takze dbalosc o czystosc w Twojej firmie,zapewniajac Ci przy tym spokoj o wizerunek Twojej firmy.Dojezdzamy do naszych klientow i nie pobieramy za to zadnych oplat ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 03 2014
 • Sprzątanie Grodzisk Mazowiecki »

  Przedsiębiorstwo TipTop oferuje swoim nabywcom całościowe realizacje z zakresu czyszczenia zarówno lokali jak również lokali. Do głównych świadczeń możemy zakwalifikować Pranie, Mycie,, a dodatkowo mycie wszelkiego typu podłogi. Realizacje zrobione są na obszarze wszelkiego kraju, w dzień i w nocy. Do najistotniejszych zalet tej ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 10 2014

Usługi porządkowe - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122