Ogrzewanie Podkategoria: Ogrzewanie

1 · 2 · następna strona »
 • Elektrownie wiatrowe »

  Ciepło ze Słońca, fotowoltaika, kolektory słoneczne - Pitern. Oferta na sprzedaż i montaż: wysokowydajne kolektory słoneczne Watt, systemy solarne, baterie słoneczne, fotowoltaika oraz systemy słoneczne i inne zaawansowane rozwiązania z zakresu ogrzewania słonecznego. Zasobniki CWU, bufory ciepła, grupy pompowe i systemy mocowan ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 12 2010
 • NOEL w kotłowni »

  Pojemnościowe wymienniki ciepła Noel to jednocześnie bufory, wymiennik ciepła, zbiornik akumulacyjny do kotłów na paliwa stałe, systemu solar, pomp ciepła, kominków z płaszczem wodnym oraz sprzęgło dające możliwość podłączenia kilku źródeł ciepła jednocześnie do zasilania wielu układów c.o. i c.w.u. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 09 2010
 • Kolektory słoneczne »

  Kolektor słoneczny, Wysokosprawne wytwarzanie energii - Relpal - Dystrybutor oferuje kolektory słoneczne, zasobnik, instalacje solarne. Preferencyjne kredyt, pożyczka Bank Ochrony Środowiska lub dotacje z Funduszy Unijnych. Energia słoneczna to potencjał energetyczny który dała nam natura. Montaż i sprzedaż instalacji solarnych ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 10 2010
 • Gruntowy wymiennik ciepła »

  Dla wielu z nas nowoczesność przynosi ciąg możliwości dopuszczających na w znacznym stopniu efektywniejsze, spokojniejsze i wygodne życie. Energooszczędne domy stają się już normalnością, a nie pustym stwierdzeniem. Systemy rekuperacji Biała Podlaska to jedna z inicjatyw mająca w zasadzie edytować nasz komfort przebywania w nowo ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 09 2013
 • Zdrowe ciepło ogrzewanie podczerwienią »

  Rewolucyjny, tani system ogrzewania podczerwienią. Ogrzewanie na podczerwień w technologii Heatflow - duże oszczędności energii. Ogrzewanie na podczerwień Heatflow jest ekonomicznie bardziej korzystne niż inne alternatywne formy ogrzewania. Technologia ogrzewania podczerwienią Heatflow.Ogrzewanie na podczerwień Heatflow jest eko ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 07 2013
 • biokominek narożny »

  Globmetal jest firmą, która sprzedaje swoje produkty, jakimi są biokominki. Poza tym oferuje usługi w zakresie obrabiania metali. Zakład mieści się w środkowej części Pomorza. W propozycji wyrobów są kominki nie wbudowane, do zabudowy a także małogabarytowe. Cały asortyment posiada wysoką jakość i jest niezwykle funkcjonalny . B ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 08 2012
 • Kolektory słoneczne »

  Korzyści korzystania z kolektorów słonecznych jest niezwykle opłacalne. Korzystając z kolektorów: możemy podgrzewać wodę użytkową w przypadku posiadania basenu jego ogrzanie nie będzie problemem, kolektory mogą wspomóc centralne ogrzewanie – co zaoszczędzi nam kosztów, kolektory słoneczne oprócz grzania mogą również chłodzić, ko ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Wentylacja hybrydowa »

  Wentylacja hybrydowa jest w stanie zapewnić duże oszczędności w zużyciu energii oraz w ogrzewaniu pomieszczeń. Na niniejszej stronie znajdziecie Państwo szereg ciekawych i przydatnych informacji o tym rodzaju wentylacji. Przedstawione zostały poszczególne elementy wentylacji hybrydowej oraz schematy jej działania. Zapraszamy wsz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 10 2010
 • Kolektory »

  Odnawialne źródła energii są to źródła których używanie nie jest związane z ich długoletnim deficytem, zasób tego typu energii odnawia się w krótkim czasie lub też jest nie wy czerpalny – jak np: wiatr czy tez słońca. Naturalnie tego typu energia jest dokładnym przeciwieństwem naturalnych .Nie należy jednak mylić jej z przyjazną ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Grzejniki łazienkowe - purmo i kermi - Egrzejniki.pl »

  Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego jak newralgiczne bywa odpowiednie ogrzanie mieszkania w sezonie grzewczym i jak wiele w tej materii zależy od niezawodnych i adekwatnie dobranych grzejników. Nasz internetowy sklep oferuje Państwu duży wybór grzejników zarówno pokojowych jak i łazienkowych uznanych i cenionych na rynku wytwór ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 07 2012
 • Tania energia »

  Eco dla Firm oferuje Państwu kolektory słoneczne,baterie sloneczne, solary, panele fotowoltaiczne oraz tanią ekologiczna energię. Jesteśmy dynamicznie i prężnie rozwijającą się firmą koncentrującą swoje działania wyłącznie w branży energetycznej na terenie całego kraju. Naszym sukcesem jest zaufanie naszych Klientów, które buduj ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 02 2013
 • kotły pleszew »

  DRAGON jest producentem i sprzedawcą kotłów centralnego ogrzewania. Wykorzystanie nowatorskich technologii gwarantuje dużą wydajność pieców. Mają one wszystkie potrzebne certyfikaty. W propozycji są kotły z podajnikiem retortowym i automatyczne. Spółka prowadzi handel detaliczny i masowy dodatkowo jest sprzedaż ratalna. Zagwaran ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 06 2013
 • Instalacje grzewcze Kraków »

  Solar słoneczny stworzony jest do zmiany energii promieniowania słonecznego na ciepło. Takie solary przeznaczone są przeważnie do podgrzewania wody basenowej, wspomagania ogrzewania albo studzenia pomieszczeń. Kolektory ale także inne pochodzenia białej energii jak np: pompy ciepła poleca spółka "Inowa" która mieści si ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 11 2012
 • Instalacje Grzewcze i Sanitarne Instal Greń »

  Firma Instal Greń od 1979 roku działa w branży instalacji grzewczych, sanitarnych i gazowych. Wykonujemy kompleksowe instalacje w nowych inwestycjach, renowacje i naprawy istniejących instalacji oraz podłącz urządzeń do istniejących instalacji. Oprócz tego od 1994 roku prowadzimy także działalność handlową. Posiadamy sklepy stac ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 04 2013
 • Pompa ciepła »

  W zależności od budowy Twojego domu, możesz wybrać różnorodne sposoby jego opalania.Biorąc pod uwagę grubość i formę izolacji cieplnej, możesz zdecydować się na ocieplanie kotłamina paliwo stałe bądź olej. O ile zależy Ci na redukcji kosztów energii elektrycznej, pomocne okażąsię w tym kolektory słoneczne i pompy ciepła. W przyp ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 10 2012
 • Kolektory słoneczne dofinansowanie »

  Kolektory słoneczne najpowszechniej wykorzystywane są do: podgrzewania wody użytkowej, podgrzewanie wody basenowej, wspomagania centralnego ogrzewania, chłodzenia budynków, ciepła technologicznego. Latem kolektory słoneczne mogą w 100 proc. pokrywać zapotrzebowanie na energię. Poza sezonem w celu uzyskania wymaganej temperatury ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • pompy ciepła wrocław »

   Firma Rodantech oferuje kolektory słoneczne, pompy ciepła, piece co. Siedziba firmy jest Wrocław. Pompa ciepła jest maszyną cieplną wymuszającą przepływ ciepła z obszaru o niższej temperaturze do obszaru o temperaturze wyższej. Pompa ciepła uzyskuje największe skuteczności energetyczne w połączeniu z ogrzewaniem niskotemperatur ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 11 2012
 • Elektrownie wiatrowe, turbiny wiatrowe »

  My Energy to polska firma, która od lat prowadzi działania w branży zaawansowanych rozwiązań energetycznych. Proponując profesjonalne elektrownie wiatrowe oferuje nie tylko gotowy produkt, ale także zaawansowane rozwiązanie i wysoką jakość poradnictwa technicznego. My Energy to również nowoczesne fotoogniwa, które firma dopasowu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 02 2015
 • Czym jest nagrzewnica powietrza? »

  Dobą metodą zaoszczędzeniem miejsca na danej powierzchni biurowej lub też usługowej jest okrojenie o urządzenia. Niewątpliwie jakieś zbędne sprzęty udałoby nam się znaleźć. Warto pomyśleć zatem o ich utylizacji. Przeważnie wiele przestrzeni zajmują niestety nieekonomiczne systemy grzewcze, jakie trzeba umieścić w danej przestrze ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 07 2014
 • Drewno kominkowe Łódź »

  W okresie zimowym potrzebujemy drewno opałowe oraz rozpałkę. Strona internetowa prezentuje niezwykle opłacalną ofertę spółki działającej od 2003 roku dla każdego, w szczególności zainteresowanym z rejonów: Rybnika, Zabrza, Gliwic oraz Rudy Śląskiej. Najlepszym dowodem wyśmienitej jakości drewna opałowego oraz rozpałki jest olbrz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 10 2014
1 · 2 · następna strona »

Ogrzewanie - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122