Urządzenia pralnicze Podkategoria: Urządzenia pralnicze

1 · 2 · następna strona »
 • Pompy trójśrubowe »

  Pompy trójśrubowe znajdują zaaplikowanie w systemach:smarowania maszyn - pompy Allweiler, podgrzewania olejów napędowych, opałowych oraz zasilania tymi olejami systemów siłowni lądowych i okrętowych - pompy Kral,transportu olejów w rafineriach, portach i stacjach paliw, na statkach - pompy Leistritz,filtrowania i chłodzenia ukła ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 08 2013
 • Wirowe pompy odśrodkowe »

  Tradycyjna pompa wirowa odśrodkowa składa się z następujących elementów:wirnik, wał, kierownica, dławica kadłub z komorą zbiorczą.Wirniki są zwykle odlewane z żeliwa razem z łopatkami, dla większych prędkości obwodowych - ze staliwa, z brązu lub stopów lekkich. W pompach niskiego ciśnienia stosuje się zazwyczaj jedynie komorę sp ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 09 2012
 • Varisco »

  Niezależnie od długości czasu pracy Pompy zębate posiadają stałe charakterystyki pracy. Dzięki doskonałej charakterystyce wolumetrycznej, pompy olejowe zapewniają niskie zużycie energii . Mając na uwadze na automatyczną regulację łopatek charakterystyka pracy pompy pozostaje stała w długim okresie czasu.pompy zębate to prosta i ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 06 2013
 • Magnetyczne pompy wirowe »

  Coraz popularniejsze są zatapialne pompy wirowe, jednostopniowe z wirnikiem jednostrumieniowym, zamkniętym, osadzonym bezpośrednio na wale silnika elektrycznego i kierownicą odśrodkową. Wylot z kadłuba tłocznego znajduje się w osi pionowej a wlot rozmieszczony jest wokół obwodu, pomiędzy silnikiem a pompą. Wokół silnika, w niekt ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 03 2013
 • Flygt »

  Oczyszczalnia ta działa w oparciu o sposób osadu czynnego, zastosowano reaktor biologiczny stylu BIOBLOK PS 500 szeroko rozpowszechniony pod koniec lat 80-tych. Reaktor biologiczny działa popawnie, gwarantuje to między innymi wykorzystywany macerator. Na dzień dzisiejszy dopływająca ilość ścieków oraz dodatkowo ich ładunek w poł ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 05 2013
 • Pompy dla aplikacji przemysłowych »

  Pompy przemysłowe są rozległą grupą urządzeń stosowanych w różnych dziedzinach gospodarki. Omawiane pojęcie jest bardzo szerokie i mieści w sobie zarówno pompy dozujące o małych wydajnościach, jak również pompy bardzo duże, o wydajnościach rzędu kilkuset m3 na godzinę, jak i również pompy do biogazowni. Mając na uwadze różnorodn ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 03 2015
 • Badania próbek »

  Zapewniające permanentną kontrolę na linii produkcyjnej w przemyśle spozywczym i farmacji, zawory próbkujące z kurkiem kulistym umożliwiają pobieranie próbek naprawdę reprezentatywnych dla procesu produkcji, na małej przestrzeni, wyznaczonej przez użytkownika i przy zapewnieniu zupełnego bezpieczeństwa dla operatora, zakładu i ś ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 04 2013
 • E - Promo - program do wagi »

  E-PROMO. - nasza specjalność to różnorodne urządzenia mierzące ciężar: magazynowe, elektroniczne, mechaniczne, automatyczne, waga najazdowa, samochodowa, hakowa. Chętnie podejmiemy współpracę, i zachęcamy do przetestowania naszej oferty, obejmującej wcześniej wymienione wagi. Nasza oferta zawiera tylko i wyłącznie wagi najwyższe ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 08 2012
 • Pompy Hydroster »

  Pompy trójśrubowe znajdują zastosowanie w systemach:smarowania maszyn - pompy Allweiler, podgrzewania olejów napędowych, opałowych oraz zasilania tymi olejami systemów siłowni lądowych i okrętowych - pompy Kral,transportu olejów w rafineriach, portach i stacjach paliw, na statkach - pompy Leistritz,filtrowania i chłodzenia układ ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 07 2014
 • Pompy Seepex »

  Jednym z wiodących producentów pomp ślimakowych na świecie jest firma Seepex. Od 1972 roku trwają ciągłe prace nad konstrukcją i technologią produkcji tych pomp. Wynikiem tych prac jest wiele nowych unikalnych i opatentowanych rozwiązań, zwłaszcza tzw. geometrii ślimaka "6L", TRICAM i SMART STATOR TECHNOLOGY.Warunkiem ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 10 2014
 • Przemysłowe pompy próżniowe »

  Pompy wytwarzające próżnię można podzielić w zależności od tego, co dzieje się z gazem, który pompują:pompy wyporowe (objętościowe) - gaz jest manipulowany za pomocą powtarzalnych ruchów części mechanicznych zsynchronizowanych z pracą zaworów tak, że gaz jest przemieszczany z wlotu do wylotu w małych porcjach, ulegając także kom ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 08 2013
 • Pompy dla biogazowni »

  Pompy przemysłowe ogólnie możemy podzielić na dwie bardzo istotne grupy:wirowe, zwane inaczej przepływowymi,wyporowe - czyli tzw. objętościowe. Istnieje kilka kryteriów, według których możemy sklasyfikować pompy przemysłowe wyporowe. Fundamentem tej klasyfikacji jest konstrukcja omawianych pomp.Pierwszym kryterium jest podział p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 11 2013
 • Pompy Kral »

  Praca Pompy wrzecionowej zapewnia stałą wydajność, cichobieżną pracę bez drgań i dużą zdolność zasysania medium. Ze względu na uproszczenie konstrukcji i bezawaryjność oraz dodatkowo dzięki stosowanym przez Hydroster uszczelnieniom typu John Crane pompy wrzecionowe pracują bezawaryjnie przy temperaturach pompowanych medium do 15 ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 06 2014
 • Pompy oenologiczne »

  Pompa tłokowa ma bardzo dobre możliwości samozasysania do około 9,3 m poniżej poziomu pompy. Wyposażona jest w regulowany wyłącznik ciśnieniowy, który powoduje samoczynne wyłączenie pompy przy zadanym ciśnieniu roboczym. Maksymalne ciśnienie pracy wynosi 3,pięć bar. W odróżnieniu do pomp śrubowych (mono) czy wirowych pompy tłoko ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 06 2014
 • Pompy śrubowe »

  Maszyny pompujące śrubowe perfekcyjnie zasysają i tłoczą ciecze o różnorakich gęstościach i konsystencjach. Pompowane ciecze nie są poddawane działaniu sił odśrodkowych czy pulsacyjnych dzięki temu maszyny pompujące śrubowe z powodzeniem tłoczą bardzo delikatnie dosłownie najbardziej czułe media. Warunkiem właściwej pracy pompy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 06 2014
 • Pompy przemysłowe, uszczelnienia węże teflonowe i stalowe »

  Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży węży przemysłowych pneumatycznych i hydraulicznych oraz pomp przemysłowych. W naszej ofercie posiadamy pompy membranowe, pompy zębate, pompy śrubowe, pompy wirowe, pompy krzywkowe produkcji Tapflo, Varisco, Johnson, Tuthill, Caffini, CDR, PCM, Rotan, Allweiler, Netzsch, Seepex. Dostarczam ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 05 2013
 • Pompy dla aplikacji przemysłowych »

  Pompy przemysłowe są szeroką grupą urządzeń stosowanych w różnorakich dziedzinach gospodarki. Omawiane pojęcie jest bardzo szerokie i mieści w sobie zarówno pompy dozujące o nieznacznych wydajnościach, jak również pompy bardzo duże, o wydajnościach rzędu kilkuset m3 na godzinę, jak i również pompy do biogazowni. Zwracając uwagę ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 03 2016
 • Urząd celny ul. Ustronna Łódź »

  Jeżeli mają Państwo działalność gospodarczą związaną z importem różnorakich produktów, to mają Państwo na głowie sporo formalności celnych. Są to między innymi procedury tranzytu T1, agencja celna Św. Teresy Łódź czy rejestracja kart PDR. Częstokroć przedsiębiorstwo ginie w gąszczu regulacji, a przedsiębiorca traci czas. Z tej p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 04 2016
 • Pompy do wina »

  Pompy tłokowe Ragazzini są kreowane z analizują o zastosowaniu ich do pompowania wina, wódki, octu, soku, miąższu owocowego, oleju, mediów lepkich zawierających wtrącenia stałe tj. fasola czy pocięta papryka. Przy przetłaczaniu cieczy łatwopalnych (wódka, spirytus) pompa wyposażona jest w silnik z instalacją przeciwwybuchową.Pom ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 04 2013
 • Pompy Lutz »

  ZASADA DZIAŁANIA POMP BECZKOWYCH Oś silnika jest połączona z rotorem rury znajdującym się na samym dole pompy. Ciecz jest przez rotor wtłaczana wewnętrzną częścią rury do jej wylotu poniżej mocowania silnika.   RURY Pompa GRÜN PUMPEN beczkowa posiada rury, które mają zdejmowaną dolną część. Rury są dostępne w następujących wyk ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 05 2013
1 · 2 · następna strona »

Urządzenia pralnicze - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122