Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180

Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/spółek/korporacji Zainwestujemy albo kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią korporacji, spółki które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, certyfikatów, patentów, zamówień lub posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu zmodyfikować sytuacje w spółce/korporacji ) Spółka, spółek ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów i tym podobne. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw . FINANSOWANIE DLA

Szczegóły strony egdi-ostroleka.wizytowka.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę egdi-ostroleka.wizytowka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 19 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • pozycjonowanie strony www »

  Pozycjonowanie WWW, to w dzisiejszych czasach coraz bardziej powszechnie używana definicja. Dla wybitnych specjalistów z branży, reklamy, taka sytuacja odbywająca się może być, za pomocą coraz to rosnącej chwytliwości całościowo dostępnej nierealistycznej sieci. Pozycjonowanie, to nowy dział reklamy, który posiada za misję, umie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 07 2012
 • Fm 200 »

  Jeśli szukasz wiadomości na temat instalacji pożarowych, gaszenie gazem lub instalacji przeciwpożarowych zapraszamy do naszego serwisu bobson.waw.pl gdzie wyszukasz najpotrzebniejsze wiadomości. Nasza firma oferuje serwis instalacji a także utrzymanie ich w stałej gotowości do działania. W czasie awarii szybko zareagujemy i usun ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 08 2012
 • Sukienki wieczorowe »

  Przede wszystkim musisz zdawać sobie sprawę, że sukienki wieczorowe wcale nie muszą być kosztowne. Można się zastanowić, aby odnaleźć stosownej w Internecie, na przykład na wyprzedażach. Z innej strony, selekcja jest na tyle obszerny, że każda z nas wyszuka coś śmiałego, co będzie harmonizowało do naszej indywidualności i będzie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 09 2012
 • Kancelaria notarialna Kraków »

  Akty notarialne oraz wszelkiego rodzaju dokumenty musza być podpisywane przy obecności notariusza mają pełną moc prawna. Przy owego typu pomocy natomiast raczej pośrednictwie przy podpisywaniu umów liczyć zdołamy na pełne bezpieczeństwo przy podpisywaniu umów. Notariusz to osoba, jaka zagwarantuje, ze nasza transakcja będzie w 1 ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 11 2012
 • Tani nocleg Kraków »

  Jak zachować ma się wynajmujący w sytuacji, gdy czas wynajmu apartamentu kończy siędobiega końca? Podstawowym krokiem powinno być stworzenie protokołu przekazania pomieszczenia. Dokument ten w konkretny i jednoznaczny sposób musi opisywać wszystkie elementy wynajmowanego apartamentu, oraz precyzować stan liczników. Dokument ten ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 11 2012
 • Waste water treatment plant »

  Polski świat zaczyna w coraz większym stopniu kroczyć na ekologiczne rozwiązania dotyczące pracy tudzież funkcjonowania człowieka. Spośród tego też powodu raz za razem częściej możemy spotkać się spośród tym, iż przeznacza się co chwila więcej pieniędzy na owo, żeby mogły burzyć się takie punkty podczas gdy biologiczna oczyszcza ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 01 2013
 • kolektory słoneczne łódź »

  Alfabet SUN ENERGY Zgrupowanie założona na mocy mgr inż. Annę Czerniak także mgr Reputacja Niedziułko powstała z myślą o kompleksowym zaspokojeniu Państwa potrzeb. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania dotyczące wykorzystania ENERGII SŁONECZNEJ w Państwa bezpośrednim otoczeniu.Współpracując z nami możecie Państwo spodziewać się: ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 07 2013
 • Wizytówka firmy »

  Kreator stron www to łatwe w obsłudze narzędzie, które pozwala zaistnieć w sieci. Dzięki niemu możliwe jest stworzenie strony www w zaledwie wiele godzin, nawet bez znajomości zagadnień zarządzania domenami i języków programowania. Kreator stron za darmo udostępnia kilka wzorów i szablonów witryny, dzięki czemu płacenie za krea ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 09 2013
 • torebki damskie »

  Torebka dla każdej kobiety jest nieodzowną częscia jej stroju. To ona niejednokrotnie podkresla nie tylko wygląd, ale również charakter. Nasz sklep internetowy www.tunia.pl powstał z myślą o kobietach, które cenią sobie piękne i oryginalne dodatki. W naszej ofercie znajdziecie Panie torebki damskie wykonane z najwyższą starannoś ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 05 2014
 • Szycie zasłon »

  Firany,  zasłony Szyjemy Upinamy Modelujemy www. krakmoda. pl O ile marzą Państwo o urozmaiceniu wygląduwłasnych okien, o tchnięciu w nie nowego i świeżego spojrzenia - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy kompleksowe usługi dekoracji okien, poprzezzaprojektowanie, szycie i modelowanie firan! Używamy materiałó ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 09 2014
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122