Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180

Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 Kupujemy weksle i wierzytelności - długi, Windykacja, Pomoc  Prawna. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/spółek/korporacji Zainwestujemy albo kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią korporacji, spółki które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, certyfikatów, patentów, zamówień lub posiada potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu zmodyfikować sytuacje w spółce/korporacji ) Spółka, spółek ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów i tym podobne. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna jedynie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw . FINANSOWANIE DLA

Szczegóły strony egdi-ostroleka.wizytowka.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę egdi-ostroleka.wizytowka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Złom złota i srebra »

  Produkty skonstruowane ze srebra lub złota niesłychanie często ulegają nadszarpnięciom, których nie da się naprawić. Wtedy bardzo często leżą dość długo w domu, i wiele osób zastanawia się, co z nimi zrobić. Są one nazywane złomem, i dziś bez kłopotu można taki złom sprzedać. Poza zakładami jubilerskimi bez problemu współcześnie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 09 2012
 • Druk cyfrowy warszawa »

  Druki cyfrowe mogą być zarówno różnych rozmiarów, jak i typów. Dzięki temu klienci mają ogromny wybór a firmy drukarskie pracę. Druk cyfrowy warszawa jest obecnie bardzo popularny ponieważ jest to najwyższa technologia. Jakość druku widać bardzo wyraźnie a poza tym są ciemniejsze kolory oraz duże napisy. Do najbardziej znanych t ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 01 2013
 • Wynajem autokarów warszawa »

  Nie da się utrzymać się przy życiu szkoły bez wspomnień z wycieczek szkolnych. Zwłaszcza te ze szkoły podstawowej, które dość nie są w istocie odległe, nie chodzi o zwiedzanie dalekich miejsc, natomiast o dostrzeganie piękna regionu. W związku z tym pustka dziwnego, że faktycznie popularne są przewozy autokarowe Warszawa. Ucznio ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 01 2013
 • sprzedaż apartamentów w Zakopanem »

  Cztery kąty to z pewnością to o czym marzy każdy, kto się pragnie usamodzielnić a także pójść na swoje. Są obszerne metody jego nabycia. Idzie je nabyć czy też też dzierżawić. Obecnie co piąty Polak mieszka w bloku zbudowanym z wielkiej płyty. Pomimo tego, że mamy o blokach ujemne zdanie, to z zapałem kupujemy w nich mieszkania. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 04 2013
 • Strony internetowe »

  Skuteczny sprzedaż w sieci? Wykorzystaj strony internetowe oraz bezpłatne domeny i pozwól się wyszukać swoim przyszłym kontrahentom. Kreator stron internetowych pozwala na kreacja stron za darmo i spowoduje, że twoja wizytówka w sieci będzie się prezentowała estetycznie i specjalistycznie. Zarabianie w sieci Internet możesz rozp ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 05 2013
 • Domy Warszawa »

  Biura zajmujące się doradztwem w sprzedaży, kupowaniu czy wynajmowaniu nieruchomości warszawa, znajdują się chyba w każdym mieście. Ale zdecydowanie najwięcej, ma swoją siedzibę w stolicy naszego kraju to jest w Warszawie.Jednak to właśnie w tym mieście, wymiany właścicieli jeżeli chodzi o nieruchomości są największe, więc na ty ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 06 2013
 • Blog o nieruchomościach »

  Kiedy jedziemy drogami, oglądamy sporo domów. Są one wielkie albo skromne. Zależy to od wielkości ludzi, którzy w nim mieszkają. gdy familia jest duża potrzebuje ona dużo pomieszczeń aby mieszkaniec czuł się komfortowo. Oczywiście wiąże się to z większymi kosztami podczas inwestycji. Przez to duża grupa osób stawia na domy niewi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 07 2013
 • Przejmę zadłużoną spółkę tel.502-847-587 »

  HEXA-CORP www.hexa-corp.pl ma w swojej ofercie usługi oraz doradztwo w zakresieprawa gospodarczego. Spółki kupimy / sprzedamy (nawet zadłużone) Umarzamy długi firm-spółek do 70% istniejącego zadłużenia Likwidacje spółek i wykreślenia z KRS Zarząd Kryzysowy dla spółek z o.o i S.A Świadczymy usługi przejęcia spółek z o. o, akcyjny ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 08 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych Bochnia tel.607-657-448 »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania, a dodatkowo prócz tego utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podczas ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 11 2014
 • Co sprawia, że Włochy to wspaniały kierunek urlopowy? »

  No co jak co, ale wakacje we Włoszech to niemalże zawsze wspaniała przygoda. Urokliwy kraj, świetna pogoda, smaczna kuchnia, na dodatek urlop na choćby Sycylii czy w Rimini najzwyczajniej w świecie umilają nam ludzie. Wiadomo, iż nie ma narodów perfekcyjnych, generalnie ludzie nie są idealni, lecz włoski luz powoduje, że człowie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 11 2016
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122