Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180.

Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180. Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc, Pomoc  Prawna. Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla spółek i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy lub kupimy korporację, korporację jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Posiadamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują albo Kupią spółki, korporacji które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, licencji, patentów, zamówień lub ma potencjał który może po dofinansowaniu skonwertować sytuacje w firmie/spółce ) Spółka, firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być podczas upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli już Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, klientów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna wyłącznie dla korporacji i spółek . FINANSOWANIE DLA

Szczegóły strony egdi-gdansk.wizytowka.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę egdi-gdansk.wizytowka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tanie kredyty »

  Leasing samochodowy jest oferowany firmom mającym różny okres prowadzenia działalności gospodarczej. Kredyt dla zadłużonych polega na otrzymaniu kredytu na rzecz spłaty zaciągniętych już zobowiązań, choć zwykle na jednej się nie kończy. Tanie kredyty, mające małe oprocentowanie w skali roku przyznaje się stałym klientom bądź pod ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 07 2012
 • Blog o podatkach i kasach fiskalnych wszystko łatwo i przyjemnie »

  W okresie letnim kiedy wszyscy są na wakacjach,nikt nie potrzebuje narazie zakupowania kas fiskalnych.Wszyscy teraz odpoczywają, nie myśli się wtedy o otworzeniu jakiejś działalności gospodarczej. A najlepszym czasem na rozmyślania jest właśnie czas kiedy jesteśmy na wczasach. Można wtedy w spokoju pomyśleć nad tym jaką kasę fis ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 08 2012
 • Szukasz kapitału inwestycyjnego? »

  Wyszukanie odpowiedniej oferty finansowej jest często uciążliwym zadaniem szczególnie dla tych osób które nie są na czasie z ciągle płynnym rynkiem finansowym. Teraz Ty i Twoja firma możecie wykorzystać pomoc Unii Europejskiej a w szczególności jednego z jej programów: JEREMIE. JEREMIE (ang. Joint European Resources for Micro-to ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 05 2013
 • Koparki Atlas »

  W ostaniach latach można było odnotować trend narastający w wykorzystywaniu różnego typu koparek w budownictwie drogowym, rolnictwie, na budowach, w obszarach górzystych, na obszarach o stromych zboczach, na podmokłym obszarze, gdzie stosowanie konwencjonalnych maszyn byłoby mało sprawne. W górnictwie odkrywkowym dużym wzięciem ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 06 2013
 • Strony internetowe »

  Zarabianie w Internecie stoi przed tobą otworem. Bezpłatna strona jest jak wizytówka w sieci - umożliwi ludzie rozkręcić własny zakład produkcyjny i uzyskać klientów. Przekonaj się, że zaprojektowanie stron jest bardzo proste. Bezpłatne domeny i kreator stron internetowych WWW pomogą wszyscy ludzie utworzyć własną, profesjonalną ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 06 2013
 • Amortyzująca tektura »

  O ile masz zamiar przewozić wartościowe, a dodatkowo podatne na zniszczenia rzeczy, powinieneś postarać się, aby zostały one stosownie chronione. W celu tym wykorzystuje się przede wszystkim odpowiednie opakowania posiadające specjalne zabezpieczenia. Jednym z takich czynników może być przykładowo tektura falista. Stosuje się ją ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 07 2013
 • Sklep z firanami »

  Firany,  zasłony Szyjemy Upinamy Modelujemy www.krakmoda.pl O ile marzą Państwo o urozmaiceniu wygląduosobistych okien, o tchnięciu w nie nowego i świeżego spojrzenia - zapraszamydo zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy kompleksowe usługidekoracji okien, poprzezwytwarzanie, szycie i modelowanie firan!Używamy materiałów i tkan ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 11 2014
 • doradca finansowy Poznań Malyga »

  Doświadczony doradca kredytowy Przemysław Małyga gwarantuje kompleksową obsługę firm i osób prywatnych w zakresie pozyskiwania pożyczek hipotecznych. Doradca kredytowy pomoże przejrzeć oferty poszczególnych instytucji finansowych, wybierze najciekawszą ofertę i będzie popierał w uzyskaniu kredytu na cele mieszkaniowe. Wszyscy kl ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 11 2014
 • Hodowla alpak Cygnus »

  Hodowla Cygnus stała się jedną z większych hodowli alpak w Polsce. Położona jest na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w gminie Poczesna w bliskim sąsiedztwie trasy DK1. Stado alpak zostało wyselekcjonowane z wiodących światowych hodowli w Europie Zachodniej oraz Nowej Zelandii. Hodowla ciągle się rozwija w ramach naszego programu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 12 2014
 • fototapety dla dzieci »

  fototapety na scianę doskonale pasują do różnego rodzaju pomieszczenia, począwszy od mieszkania, poprzez restauracje, hotele, sale gimnastyczne, gabinety lekarskie. Stanowią doskonałą alternatywę dla farb. Stwarzają poczucie ciepła i estetyki. Wyprodukowane w najnowszej ekologicznej technologii Latex Printing są bez zapachu i w ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 03 2015
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122