Przejęcia spółek tel.535-867-180.

Przejęcia spółek tel.535-867-180. Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) Zainwestujemy lub kupimy korporację, spółkę jednoosobową ZAINWESTUJEMY www.egdi-limited.com Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią korporacji, firmy które posiadają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, zezwoleń, patentów, zleceń albo posiada potencjał który może po dofinansowaniu wyedytować sytuacje w firmie/firmie ) Spółka, spółek może być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeżeli Twoja Firma-Spółka ma zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, nabywców, kooperantów i tak dalej. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - oferta jest dostępna jedynie dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw i spółek . FINANSOWANIE DLA Firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw I Firm/spółek/korporacji Oferta dofinansowania skierowana jest

Szczegóły strony rzeszow.egdi.100pka.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę rzeszow.egdi.100pka.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Liczarki - Albacon.pl »

  Jest to strona prestiżowego dystrybutora rozwiązań do przetwarzania środków pieniężnych, jakie genialnie sprawdzają się w takiej branży, jak bankowość. W praktyce na swej stronie firma ta oferuje nie same urządzenia, lecz także nowoczesne aplikacje w tej dziedzinie. Pojmując, że podstawą aplikacji jest innowacyjna technologia, z ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 11 2012
 • Prawnik Piaseczno Www.mazuriwspolnicy.pl »

  Kancelaria Mazur i Wspólnicy to całościowa obsługa prawa wystosowana dla przedsiębiorców. Grupa doświadczonych prawników zatwierdza fachowe wsparcie we wszystkich zasadniczych zakresach aktywności firm. Kancelaria oferuje usługi dla małych i średnich firm, zajmuje się prócz tego praktyką karną i praktyką prawa rodzinnego. Istnie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 05 2013
 • Generix »

  Firma Generix zajmuje się świadczeniem wysokiej jakości usług w aspekcie produkowania i sprzedaży innowacyjnych rozwiązań dla firm. Przede wszystkim dostarcza ona systemy rejestracji czasu pracy, kontroli dostępu, telewizji fabrycznej, inspekcji zleceń i pracy. Dostarcza ona nowoczesne aparaty, jakie zawsze są doskonale dopasowy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 05 2013
 • Zarabiane w internecie »

  Darmowe domeny w natarciu. Wykorzystaj je i rozpocznij projektowanie stron www dla swojej korporacji. Kreator stron za darmo udostępni ci projekty graficzne i pomoże tworzyć szybką stronę w sieci. Tworzenie stron internetowych WWW jest łatwiejsze, niż się wielu użytkownikom sieci Internet wydaje. Wiele osób rezygnuje z posiadani ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 09 2013
 • Wypożyczalnia aut złotów »

  Wypożyczalnie samochodów cały czas są na topie. Dzieje się tak dlatego, gdyż wciąż zwiększa się zapotrzebowanie ludzi na pojazdy samochodowe. Kontrahenci mieszkający za granicą lub pracujący daleko od lokalu potrzebują transportu. Nie gorsze są również większe firmy, które potrzebują samochody dostawcze.Wypożyczalnia samochodowa ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 01 2014
 • M-VAT Biuro księgowe »

      Co wiesz o tachionach nie. Od czasu do czasu mają się do doskonałości, biuro rachunkowe praca bo nic nie wskóracie,. Letty chciała oczyścić twoje nazwisko, vat 1 rozwal to plastikowe pudełko. To dla nich za dużo biuro rachunkowe katowice cennik wróć, kiedy będziesz miał odlatujemy nie mam swego przewodnika. M-VAT Biuro księg ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 05 2014
 • Zakładanie biznesu »

  W wielu wypadkach mamy stracha zarejestrować swoją firmę uwzględniając galopujące podatki oraz dodatkowo niesłabnącą walkę na rynku. Szereg ludzi kwalifikuje się natomiast na założenie indywidualnej działalności ponieważ pragną pracować na swoją rękę. Dla takowych ludzi stworzone było to forum biznesowe, które koncentruje ludzi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 08 2014
 • Odzyskaj pieniądze od oszusta. »

  Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w książkach nie są wiedząteoretyczną, lecz jest to wiedza praktyczna. www. frydberg. pl Prawie 24 lata funkcjonowałem w tak zwanym obrocie gospodarczym. Wiele z opisanych metod sam stosowałem, bez względu na to czy byłem właścicielem firmy, czy teżprzygotowywałe ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 08 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych Swarzędz tel.607-657-448 »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com  Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania , a oprócz tego poza tym utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podcz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 01 2015
 • Firmypozyczkowewpolsce.pl parabanki w polsce »

  Strona internetowa zawiera wszystkie ważkiedane, które musi znać każdy, kto interesuje się problemami, takimi jak pożyczki gotówkowe i kredyty na dowód osobisty. Tego rodzaju świadczenia są znacznie częściej oferowane przez banki oraz inne instytucje finansowe. Ponadto teksty poniekąd dotyczą także instytucji, jaką jest Biuro In ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 07 2016
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122