Przejęcia spółek tel.535-867-180

Przejęcia spółek tel.535-867-180 Pomoc  Prawna www.serman.pl   Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy albo kupimy korporację, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią korporacji, spółki które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, pozwoleń, patentów, zamówień albo ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w korporacji/korporacji ) Spółka, korporacji ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna tylko dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm . FINANSOWANIE DLA Spółek I Firm Propozycja dofinansowania skierowana jest wyłącznie do Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) z ograniczoną odpowiedzialnością lub innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka może mieć zadłużenie lecz nie ma możliwość być w trakcie likwidacji . Spółka otrzymuje środki finansowe przez marketing udziałów poprzez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości aby nadal sprawowali realną kontrole nad firmą .

Szczegóły strony www.serman.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.serman.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • konserwacja nieruchomości »

  Co to jest tronix.waw.pl? Tronix.waw.pl to firma, która prowadzi swoją działalność na rynku już od 1991 roku. Tronix.waw.pl absorbuje się doradztwem jak również ekspertyzami technicznymi w dziedzinie gospodarki cieplnej, automatyki, opomiarowania, wentylacji jak również urządzeń sanitarnych. W ofercie firmy tronix.waw.pl możemy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 07 2012
 • windykacja »

  Sama porada przynosi pewien wydatek pieniężny. Jakkolwiek adwokaci muszą na czymś zarabiać. Jeżeli umawiamy się z adwokatem na spotkanie – już jesteśmy w stanie być pewni, iż takie spotkanie będzie nas kosztować. Chyba, że stajemy się konsumentami danej osoby. Wtedy wynagrodzenie pobierane jest po rozprawie. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 09 2012
 • Likwidujemy zadłużone spółki tel.502-847-587 »

  Nasza propozycja tel. 502-847-587 www. dyskonto. com  jest skierowana do wszystkichspółek kapitałowych , a oprócz tegospółek cywilnych,  jawnych,  komandytowychoraz dodatkowo t/z wpisów do ewidencji które zróżnych powodów zmagają się z problemamiinwestycyjnymi. O ile macie Państwo dosyć borykania się z problemamimajątkowymi fi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 04 2014
 • Historyjka Filologij »

  Użytkowanej dosięga w pewnym sensie wysoko w przeszłość. Jej zwiastunem jest bo publikowany aż do tej pory na polskim Fakultecie Wizytacja Glottodydaktyczny, pismo naukowe powołane do mieszkania w 1978 roku spośród propozycyj profesora jezyk angielski (założyciela Instytutu Lingwistyki Użytkowanej na Uniwersytecie Warszawskim, p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 06 2014
 • Przejmę zadłużoną spółkę tel.502-847-587 »

  HEXA-CORP www. hexa-corp. pl ma w swojej ofercie usługi oraz doradztwo w zakresieprawa gospodarczego. Spółki kupimy / sprzedamy (nawet zadłużone) Umarzamy długi firm-spółek do 70% istniejącego zadłużenia Likwidacje spółek i wykreślenia z KRS Zarząd Kryzysowy dla spółek z o. o i S. A Świadczymy usługi przejęcia spółek z o. o, akc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 17 08 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych tel.607-657-448. »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com html Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania , a ponadto w dodatku utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 08 2014
 • Przestępstwa gospodarcze kodeks karny »

  Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w książkach nie są wiedząteoretyczną, lecz jest to wiedza praktyczna. www. frydberg. pl Prawie 24 lata funkcjonowałem w tak zwanym obrocie gospodarczym. Wiele z opisanych metod sam stosowałem, bez względu na to czy byłem właścicielem firmy, czy równieżprzygotowy ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 08 2014
 • Dam koszty VAT sprzedam faktury VAT Tel.517-816-668 »

  Dam Koszty 517-781-668 http://dam-koszty.100pka.pl cypr@mail.com Wszystkim przedsiębiorcom oferujemy skuteczną minimalizację podatku od towarów i usług (VAT) , a ponadto podatku dochodowego (PIT albo CIT). dam koszty, sprzedam koszty, dam faktury, sprzedam faktury, kupię faktury, dam koszty VAT,sprzedam koszty VAT, dam faktury V ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 09 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych Płock tel.607-657-448 »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania oraz dodatkowo co więcej utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podcza ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 12 2014
 • Fundusze europejskie »

  Warto wiedzieć, iż obecnie nasze członkostwo w Unii Europejskiej daje nam olbrzymie możliwości. Dzięki temu wiele osób, które posiadają własną działalność gospodarczą mogą starać się o unijne dotacje. Jest to często bardzo pomocne, zwłaszcza, jeżeli dopiero zaczynamy naszą działalność. Aby otrzymać odpowiednią dotację, powinniśm ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 09 2015
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122