Przejęcia spółek tel.535-867-180

Przejęcia spółek tel.535-867-180 Pomoc  Prawna www.serman.pl   Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm i firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw Zainwestujemy albo kupimy korporację, firmę jednoosobową ZAINWESTUJEMY Mamy Umowy z Inwestorami którzy zainwestują lub Kupią korporacji, spółki które mają majątek w postaci (maszyn, urządzeń, podpisanych kontraktów, zawartych umów, pozwoleń, patentów, zamówień albo ma potencjał który ma możliwość po dofinansowaniu przerobić sytuacje w korporacji/korporacji ) Spółka, korporacji ma możliwość być zadłużona lecz nie ma możliwość być w trakcie upadłości . ODDŁUŻENIA PRZEDSIĘBIORSTW - I UMARZANIE ISTNIEJĄCEGO ZADŁUŻENIA Jeśli Twoja Firma-Spółka posiada zaległości płatnicze jesteśmy w stanie umorzyć zaległe płatności wobec dostawców, pracowników, kontrahentów, kooperantów itd. do 70 % łącznych zaległości w przeciągu do 3 miesięcy - propozycja jest dostępna tylko dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm . FINANSOWANIE DLA Spółek I Firm Propozycja dofinansowania skierowana jest wyłącznie do Firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) z ograniczoną odpowiedzialnością lub innych podmiotów które przekształcą się w sp z o.o . Spółka może mieć zadłużenie lecz nie ma możliwość być w trakcie likwidacji . Spółka otrzymuje środki finansowe przez marketing udziałów poprzez Udziałowca/Udziałowców lecz w takiej ilości aby nadal sprawowali realną kontrole nad firmą .

Szczegóły strony www.serman.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.serman.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Firmy telemarketingowe »

  Gorąco zapraszamy na naszą stronę internetową: www.infolinia24h.com.pl Jesteśmy firmą zapewniającą olbrzymi zakres usługi z branży call center. Zajmujemy się fachową obsługą kontrahentów telefonicznych oraz innymi czynnościami z zakresu szeroko rozumianego telemarketingu. Osiągnięte przez nas doświadczenie i profesjonalizm, jaki ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 08 2012
 • Bhp Jezierski, Bhp Kraków »

  W ostatnich dziesięciu latach sporo się zmieniło w unormowaniach dotyczących bezpieczeństwa w pracy. W dzisiejszych czasach na czołowym miejscu stawia się dobro zatrudnionego, co jest niezwykle optymistycznym trendem. W czasie aktualnych unormowań rośnie rola podmiotów, jakie przeprowadzają szkolenia bhp. Jezierski to firma, jak ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 10 2012
 • Wakacje w górach »

  Wakacje w górach – może organizowałeś dawniej tego rodzaju rozrywkę? Jeżeli dziś dumasz o tym pierwszy raz, to w tej chwili podejmij najlepszą decyzję - że zrealizujesz tą ideę! Ile okazji na wspaniałe wypady już przegapiłeś, ponieważ nie zająłeś się sprawą jak powinieneś. Niech tym razem będzie lepiej, przecież to Twoje życie. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 01 2013
 • Zarabianie w sieci »

  Wizytówka w sieci jest niezbędna w biznesie, w szczególności, jeżeli już firma, preferuje sprawiać złudzenie specjalistycznej. Strony internetowe WWW bezpłatnie dostarczają wielu informacji o zakładzie produkcyjnym (z czego nie wszyscy zdają sobie sprawę) i wpływają na pierwsze złudzenie,  dlatego także warto zainwestować w krea ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 09 2013
 • Spółkę zadłużoną kupię tel.502-847-587 »

    Nasza propozycja Tel. 502-847-587 www. dyskonto. com jest skierowana do wszystkichfirm/spółek/korporacji kapitałowych , a oprócz tegospółek cywilnych,  jawnych, komandytowych, a dodatkowo t/z wpisów do ewidencji które zróżnych powodów zmagają się z problemamifinansowymi. Jeżeli macie Państwo dosyć borykania się z problemamifi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 05 2014
 • http://waterhouse.by »

  Strona Internetowa waterhouse.by prezentuje multum kompleksowych filtrów dla kontrahentów prywatnych i też dla wodociągów. Najważniejszym z udostępnianych na jej rynku towarów zapewne są filtry do wody pitnej, umożliwiające,  zmiękczanie wody w firmowym stiopniu zaawansowania, tak aby nadawała się ona do smażenia.My Internauci p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 06 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych Bochnia tel.607-657-448 »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania, a dodatkowo prócz tego utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podczas ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 11 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych Legnica tel.607-657-448. »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com html Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania , a dodatkowo dodatkowo utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Po ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 01 2015
 • Steigner uszczelki do kabiny prysznicowej oraz Staigner płyty prysznicowe »

  Jeśli poszukujecie uszczelek do swojego domu, to trafiliście w dziesiątkę. Jesteśmy producentami i sprzedawcami wszelkiego rodzaju uszczelek. Z naszych wysokojakościowych produktów czy też produktów o promocyjnych cenach skorzystała już ogromna liczba osób remontujących dom, a przede wszystkim instalatorzy. Duże zadowolenie nasz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 02 2016
 • Ozonowanie Gdańsk tepienie24.pl »

  Nasza firma para się tępieniem owadów i szkodników w całej Polsce. Jesteśmy częścią elitarnej grupy pest-control działającej na terenie całego państwie.Mamy szeroki zakres usług. Zajmujemy się dezynfekcją czyli zwalczaniem grzybów, pleśni, wirusów i bakterii. Jest to nasza flagowa usługa. Przy tym trudnimy się deratyzacją, gdyż ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 03 2017
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122