Oprogramowanie do zarządzania firmą

Oprogramowanie do zarządzania firmą Program dla przedsiębiorstw Comarch CDN Optima to oprogramowanie do zarządzania firmą. Dzięki swej modułowej budowie program do administrowania Comarch CDN Optima daje możliwość nabywcy samoistne podjęcie decyzji o doborze użytecznych dla niego efektywności. Zapewnia to także możliwość zaktualizowania oprogramowania wraz z postępem przedsiębiorstwa. By łatwiej i bardziej klarownie zapoznać się z programem, elementy Comarch CDN OPTIMA połączone zostały z uwagi na zasięg wykorzystywania na: Księgowość, Handel i usługi oraz Zarządzanie. Każda z nich komponuje się z elementów gwarantujących unikalne funkcje, dzięki którym ulepszysz swoją pracę.

Szczegóły strony optima-katowice.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę optima-katowice.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria notarialna Kraków »

  Akty notarialne oraz wszelkiego rodzaju dokumenty musza być podpisywane przy obecności notariusza mają pełną moc prawna. Przy owego typu pomocy natomiast raczej pośrednictwie przy podpisywaniu umów liczyć zdołamy na pełne bezpieczeństwo przy podpisywaniu umów. Notariusz to osoba, jaka zagwarantuje, ze nasza transakcja będzie w 1 ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 11 2012
 • Przejęcia spółek tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 www.bcgi.eu Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm/działalności jednoosobow ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 01 2013
 • informacje o quadach »

  Jak już przedtem wspomniałam w poprzednich artykułach, quady trafiły do Polski z początkiem lat 90- a to wszystko za sprawą osób, które wracały ze Stanów Zjednoczonych, gdzie ten sport jest bardzo rozpowszechniony i bardzo popularny. Pierwszą firmą, która oficjalnie zajęła się sprzedażą tych pojazdów, była firma- Suzuki. A wszys ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 03 2013
 • Na temat quadów »

  Kolejną grupą wyróżnioną przez producentów są quady terenowe, zwane przeciwnie przeprawowymi. To teraz w tej grupie duża część tych pojazdów ma napęd na wszystkie cztery koła (4x4), są także takie modele, gdzie istnieje możliwość wyłączenia przedniego napędu. Ten typ użyty jest do jazdy w niełatwym terenie-bagna, bajora, błota, ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 06 2013
 • producent bielizny »

  Prowadzenie działalności gospodarczej to stała gonitwa za konkurencją, za innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, ostatecznie - to także pogoń za klientem. Jak w tym wyścigu nie pozostać na końcu, a nawet mu przewodzić bielizna sklep internetowy? Trzeba inwestować w nowatorskie rozwiązania techniczne i w promocje oraz mark ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 07 2013
 • Szkolenia Prince2 »

  Warsztaty to dziś bardzo ważny aspekt rozwoju każdej poważnej spółki, w końcu o jakości poszczególnych usług i towarów w głównej mierze decyduje zatrudniana kadra pracowników. Dzięki szkoleniom podnosimy ich kwalifikacje, co z czasem przekłada się na lepsze wyniki finansowe. PRINCE2(R) to najbardziej znana metodyka administrowan ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 08 2013
 • Druk wielkoformatowy »

  Posiadasz korporację? Chcesz być zauważony przez osoby trzecie? Nasza firma Print Depot posiada wieloletnie wiedzę praktyczną w branży poligraficznej, dzięki czemu nasza praca wykonywana jest szybko, sprawnie i precyzyjnie. Swoje podejście do kontrahenta pozwala nam realizować zadania na satysfakcjonującym kontrahentów poziomie. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 19 10 2013
 • Studio fotograficzne do wynajęcia Kielce »

  Firma Rajmund Piasta to branża usług fotograficznych  w obrębie kielc i na terenie wojewódźtwa świętrokrzyskiego.  Indywidualne usługi oferujemy do osób fizycznych, niemniej jednak także do firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek). W ogromnej liczbie przypadków opracowujemy usługi fotograficzne jako podwykonaw ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 28 01 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych Kościan tel.607-657-448 »

  Tel. 607-657-448  www. med-egdi. com Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania oraz dodatkowo a przy tym utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www. med-egdi. com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 12 2014
 • Przeglądy techniczny urządzeń medycznych Zamość tel.607-657-448 »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania, a dodatkowo przy tym utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podczas p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 01 2015
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122