Marketing Podkategoria: Marketing

 • Profesjonalne pozycjonowanie stron »

  ERGIE MEDIA jako innowacyjna firma świadcząca usługi reklamowe ma w swojej spisie produktów/usług produkcje klipów reklamowych jak i serwis komputerów (Poznań). Przygotowujemy zaawansowane filmy, dysponujemy profesjonalne zaplecze sprzętowe, niezbędne do realizacji każdego projektu. Wszystko co tworzymy, realizujemy z myślą o kl ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 05 2014
 • Astra Pack - wysokiej jakości torby reklamowe »

  Obecnie torby papierowe nie narzekają na brak popularności. Swoje zastosowanie znajdują w sklepach, marketach, a nawet w gastronomii. Są nie tylko modnym dodatkiem, ale także bardzo efektywnym nośnikiem reklamowym. Specjalnością naszej firmy są wysokiej klasy torby reklamowe Warszawa. W ofercie posiadamy również maszyny pakujące ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 08 2012
 • aromamarketing »

  Każdy z nas potrzebuje w toalecie czy w pomieszczeniu w którym się pali odświeżacz powietrza by zneutralizować zapachy. Każdy z nas już słyszał o  czy również marketingu zapachowym. Jest to idealna forma reklamy w dzisiejszych czasach, która dociera do większego grona odbiorców i dzięki temu możemy zapewnić sobie miły i przyjemn ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 06 2013
 • Green Parrot - agencja interaktywna - Social Media Marketing »

  Współcześnie, kiedy konkurencja nie śpi, a zaistnienie na rynku jest wprost proporcjonalne do wkładu włożonego w promowanie firmy, tradycyjna reklama nie wystarcza. Jeśli dążysz do tego by odnieść sukces, musisz wziąć pod uwagę nowe media i nowe metody marketingowe. Specjalnością naszej firmy jest szeroko rozumiany social media ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 27 08 2012
 • Odpowiednie pozycjonowanie stron Poznań »

  Firma ERGIE MEDIA to innowacyjna agencja interaktywna, świadcząca w swojej działalności usługi reklamowe dla firm/spółek/korporacji i instytucji na obszarze całego kraju. Głównym obszarem działalności jest pozycjonowanie stron internetowych (Poznań), czyli podniesienie widoczności serwisy www w wyszukiwarce Google. Stosujemy jed ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 07 2014
 • Global Office - materiały biurowe »

  Odpowiednie wyposażenie biura w wysokiej klasy artykuły biurowe i materiały biurowe jest rzeczą nader ważną. Nie tylko wpływa na dobre funkcjonowanie biura, ale także podnosi wygodę i efektywność pracy. Proponowane przez nas artykuły biurowe oraz materiały biurowe to ogromnie bogata paleta towarów, dzięki czemu każdy z Państwa d ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 08 2012
 • Stainer Consulting - Tajemniczy Klient »

  Firma doradcza Stainer Consulting proponuje przeprowadzenie badań "Tajemniczy Klient". Poprzez wyważoną kompilację znanych nam strategii rynkowych oraz posiadanej przez nas wysokiej wrażliwości etycznej, stajemy się wartościowym partnerem w prowadzeniu biznesu, którego usługi daleko wychodzą w tzw. wartości dodane. Dzi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 01 2013
 • Jak założyć fanpage na Facebooku? Zapraszamy na kurs Facebooka. »

  Jak określić pojęcie Facebook? Jest to serwis społecznościowy, który skupia ludzi w celu utrzymywania kontaktów przez Internet, transferu treści, obrazów i innych plików. Obecnie ma szersze znaczenie. Facebook dal sposobność budowy nie tylko profili osobistych, niemniej jednak też kont korporacyjnych, tzw. fanpage.Coraz więcej p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 07 2013
 • Question Mark - biuro badań społecznych - fokusowniaJaracza 45, 90-249 Łódź »

  Głęboka percepcja, dedykacja oraz jednostkowe nastawienie do każdego naszego Klienta - to główne atuty biura badań społecznych Question Mark. Nabyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam poznać Państwa potrzeby, a to z kolei pozwoliło wyjść tym potrzebom naprzeciw. Naszą specjalizację stanowią badania rynku, badania opinii publ ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 07 2012
 • Systemy billingowe »

  Nasza firma trudni się planowaniem i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w Internecie dla instytucji i firm. Zajmujemy się między innymi budowaniem witryn WWW i stosowaniem na nich systemów CMS, sklepów online, planujemy kampanie marketingowe, edytujemy prezentacje multimedialne, systemy billingowe, projekty w technologii flash. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 11 2012
 • Katalog Stron - VEGI.pl »

  Poszukiwanie witryn w sieci.Wyszukanie danej witryny w internecie może być skomplikowane, jeśli nie mamy jej dokładnego adresu. Natomiast z pomocą katalogów stron mamy możliwość odnaleźć to czego poszukujemy.Odnosi się to szczególnie ludzi interesujących się konkretnymi usługami w sieci www.Taki katalog internetowy zawiera rozma ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 11 2012
 • Dobre kalendarze reklamowe »

  Interaktywna agencja reklamowa 365 kalendarzy, to profesjonalna organizacja świadcząca spersonalizowane usługi również dla kontrahenta indywidualnego jak również dla korporacji. Za pośrednictwem kilkuletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie dorównać każdemu zobowiązaniu, wyprodukować je w taki sposób, aby przyciągnęło spojrzeni ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 09 2014
 • Lead Media - Agencja Marketingu Efektywnego »

  Lead Media Sp. z o.o. to agencja reklamowa skupiająca się na efektywnych kanałach komunikacji z użyciem nowych technologii. Oferujemy naszym klientom optymalne rozwiązania marketingowe prowadzące do realizacji celów klienta. Tworzymy nowy wymiar komunikacji, będący odpowiedzią na wyzwania współczesnego marketingu.Nasz zespół pos ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 01 2015
 • firma 8image.pl »

   Firma 8 Image trudni się szeroko pojętym tworzeniem filmów oraz spotów reklamowych. Chociaż biuro firmy mieści się w Szczecinie, tomimo wszystko zlecenia przyjmowane są z całej Polski. Dlatego wchodząc na stronę internetowąspółki www. 8image. pl z powodzeniem można wyszukaćszeroki zakres propozycji.Nie posiada dla nas rzeczy ni ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 04 2016

Marketing - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122