Koła transportowe

Koła transportowe Firma tbt.pl od samego początku własnego działania zajmuje się sprzedażą opon, kół i zestawów kołowych do urządzeń transportu wewnętrznego oraz wolnobieżnych maszyn i urządzeń przemysłowych. W sektorze tym posiadają przeszło 10-letnie doświadczenie. Swim kontrahentom zapewniają pełną obsługę serwisową opon do wózków widłowych. Ich dostawcy to: Trelleborg Wheel Systems – Belgium, Wicke, TVS Srichakra Ltd, Nexen Corporation i Global Rubber Industries (Ptv) Ltd. Strategiczny dostawca tbt.pl, to jest niemiecka firma Wicke jest jednym z pierwszych producentów kół i zestawów kołowych, który może poszczycić się cerfyfikatem ISO 14001. Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług tej firmy. Koła poliuretanowe

Szczegóły strony www.tbt.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.tbt.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fm 200 »

  Jeśli szukasz wiadomości na temat instalacji pożarowych, gaszenie gazem lub instalacji przeciwpożarowych zapraszamy do naszego serwisu bobson.waw.pl gdzie wyszukasz najpotrzebniejsze wiadomości. Nasza firma oferuje serwis instalacji a także utrzymanie ich w stałej gotowości do działania. W czasie awarii szybko zareagujemy i usun ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 08 2012
 • Wierzba energetyczna (Salix viminalis) »

  Wierzba energetyczna została wynaleziona kilkanaście pokoleń temu poprzez krzyżowanie oraz dodatkowo selekcję wielu odmian wierzby. W konsekwencji tychże prac powstała roślina charakteryzująca się wybitnie obszernym przyrostem masy, niebosiężną wartością opałową oraz nieznacznymi wymaganiami co do warunków podłoża. Zainteresuj s ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 01 2013
 • Przejęcia spółek tel.535-867-180. »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) i firm Zainwestujemy albo kupimy spółkę, ko ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 01 2013
 • Detektywi Warszawa »

  Nasza firma gwarantuje atrakcyjne usługi detektywa. Swoim klientom zapewniamy atrakcyjne podejście do przeprowadzanych spraw, uczciwość, czynności współmierne z zasadami etyki. Mamy długoletnie doświadczenie, które zdobyliśmy w trakcie realizowania usług w całym państwa. Zapewniamy doskonałej jakości usługi na terenie naszego kr ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 09 2013
 • Kupię zadłużoną spółkę Tel.502-847-587. »

  HEXA-CORP www.hexa-corp.pl ma w swojej ofercie usługi oraz doradztwo w zakresieprawa gospodarczego. Spółki kupimy / sprzedamy (nawet zadłużone) Umarzamy długi firm-spółek do 70% istniejącego zadłużenia Likwidacje spółek i wykreślenia z KRS Zarząd Kryzysowy dla spółek z o.o i S.A Świadczymy usługi przejęcia spółek z o. o, ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 08 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych tel.607-657-448. »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com html Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania , a oprócz tego a przy tym utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 09 2014
 • Przeglądy techniczne urządzeń medycznych 508-803-962 »

  Tel.(12)376-82-93  www.szmit.com/medyczny.html Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania oraz dodatkowo przy tym utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeń ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 09 2014
 • Przeglądy techniczny urządzeń medycznych tel.607-657-448 »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania oraz dodatkowo co więcej utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podcza ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 10 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych Opatów tel.607-657-448 »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania, a ponadto a przy tym utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podczas p ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 12 2014
 • Przedsiębiorczy naród »

  Przedsiębiorczy naródCo chwila gdzieś można poczytać o tym jacy Polacy są mało przedsiębiorczy, że na Zachodzie a zwłaszcza w USA to ktoś kto traci pracę to zakłada firmę zamiast iść na bezrobocie, czyli odwrotnie niż w PL. Że przedsiębiorcami zostają nawet dzieci i emeryci. Że podobno sam Blikle powiedział, że polski student od ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 11 05 2016
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122