Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • dotacje unijne w lublinie »

  MODUS Doradztwo Gospodarcze oferuje swoim klientom między innymi sporządzanie kompletnych wniosków o dotacje, tworzenie biznesplanów, harmonogramów zadaniowo - finansowych, studiów wykonalności, prowadzenie analiz i prognoz finansowo - ekonomicznych. Każdy, kto jest zainteresowany uzyskaniem wsparcia z Unii Europejskiej dla firm ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 08 2012
 • Kancelaria adwokacka - Trójmiasto »

  Czy zdarzyło ci się dawniej posiadać konflikt prawny z którym nie mogłeś sobie poradzić w pojedynkę bez zaczerpnięcia opinii prawniczej? Tego typu różnych nieprzyjemnych kłopotów w twoim życiu bywa całkiem sporo. Dobrze wtedy jednak zwrócić się o wsparcie zawodowców którzy najlepiej znają się na prawie. Prowadzona przeze mnie ka ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 07 2013
 • Kreowanie wizerunku »

  Doradztwo personalne - Agencja HR Executive - Poznań, ul. Strumykowa i Szelągowska. Pracujemy z podmiotami zagranicznymi i klientami z terenu całej Polski. Selekcja i rekrutacja pracowników, szkolenia pracowników, executive search, doradztwo personalne. Badanie kompetencji, rekrutacja i dobór kadr. Kreowanie wizerunku osobistego ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 11 2010
 • Pożyczka »

  Strona traktująca o wszelkiego rodzaju polisom, tak potrzebnym w dzisiejszych czasach. W naszym serwisie znajdą Państwo wszelkie informacje na temat pożyczek gotówkowych, pożyczek na dowód, szybkich pożyczek itd. Każdy może u nas także wykupić ubezpieczenia czy wyrobić kartę kredytową. Poza opisami produktów u nas można także zn ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 02 2011
 • Techniki zakupowe- zarządzanie dostawami »

  Negocjacje handlowe i zakupowe to przy dużym budżecie w spółce wyzwanie, do którego warto się przygotować, aby zyski były wymierne. Nasza firma organizuje szkolenia zakupowe, a dodatkowo świadczy usługi doradcze powiązane z zarządzaniem zakupami. Posiadając wieloletnie praktykę w branży, możemy zapewnić pełne pomoc, a dodatkowo ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 04 2013
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Masz kłopoty w relacjach ze swoim partnerem, czy w twojej firmie zaistniały jakieś zagadkowe trudności natury biznesowej? Nie bardzo się orientujesz do kogo skierować się po poradę prawną? Nie wahaj się skutkiem tego dłużej, a tylko zobacz co ma do zaoferowania w tej kwestii prawnik Gdańsk. Pod adresem adwokatnowakowska.pl, dost ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 26 10 2012
 • Adwokat Gdańsk »

  W chwilach, kiedy ludzie natrafiają wzrastającą falą samowoli socjalnej, pomoc adwokatgdansk.com.pl, jest jak w najwyższym stopniu wskazane. Doradzi w każdej sytuacji, a kiedy będzie trzeba, to podejmie się nawet najbardziej wieloaspektowych przypadków sądowych. O kim mówimy? W kancelarii Adwokat Gdańsk. Jej mottem życiowym, jes ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 06 04 2013
 • Adwokat Gdańsk »

  Jeżeli dopadnie Cię jakiś kłopot w życiu, kiedy będziesz musiał skorzystać z wstawiennictwa adwokata, to wtenczas niczym się nie niepokój, a tylko zaufaj sprawdzonym specjalistom. Gdy weźmiemy na tapetę specjalizację adwokacką, to w tej chwili najsolidniejszy w Trójmieście jest prawnik Gdańsk, który ma tam własną kancelarię. Oto ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 10 2012
 • Bydgoszcz »

  Marzysz by przenieść się do miejsca, które umożliwi Ci spędzenie wielu niezapomnianych chwil? Lubisz zwiedzać ciekawe obiekty, zachwycać się doskonałym jedzeniem we wspaniałych restauracjach i zapewniać sobie wspaniały odpoczynek? W takim razie idealnym miejscem dla Ciebie jest Bydgoszcz! Na stronie internetowej Bydgoszczy znajd ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 09 2012
 • Detektyw Wrocław, Głogów, Polkowice »

  Biuro detektywistyczne Piotra Kościelnego działa na rynku od 2006r. O wysokiej jakości usług i profesjonalizmie świadczy uznanie w środowisku licencjonowanych detektywów oraz przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów.Biuro działa na podstawie licencji nr 0000396 oraz koncesji MSWiA: RD-25/2008Współpra ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 12 2013
 • Odszkodowanie Londyn »

  Firma Quick Claim LTD funkcjonuje na rynku uzyskiwania odszkodowań z tytułu wypadku w pracy, samochodowego czy innego nieszczęśliwego zdarzenia. Dlaczego warto skorzystać z usług usługi doradców firmy Quick Claim LTD? Ponieważ doradztwo świadczone przez radców prawnych pracowników firmy zwiększa szanse na uzyskanie możliwie najw ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 02 10 2010
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Jeżeli już dojdzie do takiego przypadku, że będzie nam niezbędna pomoc ADWOKAT GDAŃSK, to nie można się załamywać, a jedynie na chłodno przemyśleć co będzie dla nas najlepsze w owej dotkliwej sytuacji. Ogrom osób albowiem, gubi w takich momentach zimną krew i decydują się oni na własną rękę walczyć o swoje racje. A nerwy jak wie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 08 2012
 • Wdrażanie ISO »

  W ukazanej niżej ofercie posiadamy wdrożenie ogromu systemów tqm dostosowanych tak naprawdę do potrzeb naszego Klienta. Co więcej umożliwiamy Państwu kompletną usługę wraz z dalszą kooperacją w zakresie certyfikacji wspomnianych systemów zarządzania. Usługi certyfikowania systemów zarządzania przeznaczone są w biznesie bez wzglę ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 07 2013
 • Prywatny detektyw »

  Firma Eye Spy jest licencjonowaną agencją detektywistyczną, która na prezentowanej stronie internetowej ukazuje propozycję. Nasza firma posiada wszelkie uprawnienia prawne i gwarantujemy, że wszystkie działania są prowadzone w zgodzie z normami prawnymi. Eye Spy to renomowana firma, w której pracują wyłącznie profesjonaliści z z ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 10 2012
 • Kancelaria Notarialna Katowice »

  Notariusz Marcin Onichimowski, jako osoba obdarzona zaufaniem publicznym, czuwa aby dokonywane czynności notarialne zabezpieczały interesy klientów kancelarii oraz innych osób, dla których czynności te mogą być źródłem skutków prawnych. Swoją osobą i posiadaną wiedzą gwarantuje poprawność wykonywania czynności, jak również ich z ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 04 2013
 • Raje podatkowe »

  Czy ktoś może odparować na pytanie, które państwo na Ziemi ma obecnie najwyższy postęp gospodarczy? Jeżeli rozważaliście o Chinach, to trafiliście w 10 tkę. Otóż rokrocznie to Państwo Środka, ma własny PKB na pułapie bez mała 6 procent. Żaden pozostały europejski kraj, nie może się z nimi równać w tej kwestii. Naczelny wpływ na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 08 2012
 • Ocena pracowników samorządowych »

  Efektywne zarządzanie zespołem wymaga ogromnego obycia, wiedzy na temat regulaminów prawa pracy, oraz nade wszystko dobrego nastawienia do ludzi. W napływie spraw i problemów nie ciężko wprawdzie o pominięcie czy niedopilnowanie pewnych spraw, co może efektywnie skomplikować pracę i realizowanie swoich zadań służbowych. Żeby sku ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 09 2012
 • Outplacement- restrukturyzacja zatrudnienia »

  Doradztwo personalne w L.Grant - firma specjalizująca się w usługach takich jak: outplacement, doradztwo personalne, doradztwo zawodowe, rekrutacja pracowników i selekcja pracowników. Istniejemy na rynku od paru lat i z powodzeniem świadczymy wyżej wymienione usługi. O mojej renomie świadczy zadowolenie naszych klientów. Pracują ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 03 01 2013
 • Wypożyczalnia samochodów Gdańsk »

  W wypadku wydarzeń losowych jak stłuczka czy jakakolwiek inna awaria naszego samochodu, warto się zainteresować ofertą, jaką posiada dla nas jaka wypożyczalnia w gdyni. Dzięki takim usługom można bez problemuwybrać dla siebie zastępcze auto, jakie spełni wszelkie nasze wymagania. Głównie należy jeprzystosować do własnego rodzaju ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 09 2012
 • Kursy bhp Kraków »

  Korporacja eSTe SECURA rozpoczęła działalność w 1991 roku wychodząc naprzeciw potrzebom rynku szkoleniowego działu BHP. Nowoczesne nastawienie w obliczu jednostkowych oczekiwań kontrahentów pozwoliło na dostosowanie oferty do zapotrzebowania tak samo małych, jak również tych większych spółek. Gama proponowanych kursów jest ciągl ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 02 2013
1 · 2 · 3 · następna strona »

Doradztwo - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122