Budownictwo Podkategoria: Budownictwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Serwis zmywarek Kraków tel. 500-837-898 »

  Naprawiamy sprzęt następujących marek http://agd-krakow.pl/kontakt.html/uprawnienia.htmlFachowy serwis kreuje naprawy pralek w Krakowie a również inne usługi dotyczące urządzeń AGD. Robimy naprawy pralek, naprawy zmywarek w praktyce wszystkich producentów sprzętu AGD.Nasz serwis pralek dysponuje szerokim dostępem do części zamie ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 09 2012
 • Drzwi wejściowe »

  Stolarka drzwiowa w profesjonalną dostępna jest u rzetelnego producenta drzwi. Wykona on na zamówienie drzwi zewnętrzne oraz dodatkowo drzwi nietypowe, do niestandardowych pomieszczeń. Okna tradycyjne stosowane są w blokach i budynkach wielorodzinnych. Mało która z firm/spółek/korporacji -wykonawców przykłada wagę do tego, aby s ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 07 2013
 • Kotly »

  Przedsiębiorstwo KOTŁOSPAW produkuje różne kotły centralnego ogrzewania. W ofercie są kotły miałowe z automatycznym podajnikiem, sterowane elektronowo, kotły na granulowany węgiel z podajnikiem ślimakowym i paleniskiem retortowym, kotły wszystkopalne. Wszelkie proponowane kotły posiadają atest kontroli ekologicznej i pomiary emi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 03 2013
 • Szafy, »

  Mała łazienka może być trudna w aranżacji. Jak bowiem zmieścić te wszelkie meble łazienkowe, które są niezbędne dla jej komfortowego użytkowania? Oprócz urządzeń sanitarnych, w łazience musi się wszakże znaleźć szafka na detergenty i proszki, wieszaki na ręczniki i szlafroki, a także półki na przybory toaletowe. Wiele kobiet mar ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 07 2013
 • Gorzów Wielkopolski Okna »

  Stolarka okienna w pomieszczeniach biurowych spełnia nieco inne funkcje, niż tradycyjne okna w domach. Coraz w większości wypadków, ze względu na klimatyzację ich konstrukcja nie pozwala na otwarcie okna. Zamiast tego zwraca się uwagę na inne parametry. W miejscach narażonych na pożar montowane są okna przeciwpożarowe - niepalne ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 07 2013
 • Pogotowie elektryczne Kraków tel.500-837-898 »

  Zakres usług elektrycznych: www.sprawdzimy.com Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Mamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie wymianę instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Instalacje, ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 07 2012
 • Okna »

  Stolarka okienna w pomieszczeniach biurowych spełnia nieco inne funkcje, niż tradycyjne okna w domach. Coraz w większości przypadków, ze względu na klimatyzację ich konstrukcja nie pozwala na otwarcie okna. Zamiast tego zwraca się uwagę na inne parametry. W miejscach narażonych na pożar montowane są okna przeciwpożarowe - niepal ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 06 2013
 • Wybieramy wymiennik ciepła. »

  Rosnące wartości paliw kopalnych stosowanych do ocieplania mieszkań oraz domów sprawiają,, iż coraz więcej mieszkańców decyduje się na nowoczesne rozwiązania, pozwalające na zwiększenie efektywności grzania. Dlatego iż większość ciepła jest wydalana z wnętrz przy udziale wentylacji, to bardzo niezłym rozwiązaniem są rekuperatory ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 06 2013
 • Rusztowania »

  Nasza interes świadczy szerokie usługi związane spośród montażem konstrukcji stalowych zaś konstrukcji aluminiowych, są owo głównie rusztowania stosowane obok budowie nowych obiektów budowlanych czy też handlowych wymagających od chwili inżynierów budowlanych prac wykończeniowych prowadzonych na wysokościach. Nasza oferta handlo ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 22 07 2013
 • Meble na wymiar zielona góra kuchenne sklepowe oraz kuchnie »

  Spora większość osób przystępujących do urządzania mieszkań i domów zwraca uwagę przede wszystkim na urodę mebli i innych elementów wyposażenia. Tymczasem specjaliści od architektury wnętrz podkreślają, że dla naszego samopoczucia równie ważna jest użyteczność poszczególnych sprzętów i ich ergonomiczne ustawienie. Jest to w szcz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 07 2014
 • Pogotowie elektryczne Kraków tel. 500-837-898 »

  Zakres usług elektrycznych: www.narty.pl.wizytowka.pl Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Posiadamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie wymianę instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji I ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 11 2012
 • Gdzie instaluje się urządzenia do wentylacji wymuszonej? »

  Jeżeli w pracy lub w domu dokucza wam latem zbytni upał, a ponadto są problemy z cyrkulacją powietrza, to z pewnością powinniście Państwo porozmawiać z fachowcami z szerokiej dziedziny, jaką jest wentylacja, w tym również wentylacja Olsztyn, która zaintersuje na pewno najbardziej mieszkańców Olsztyna i okolicy.W każdym przypadku ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 08 2013
 • Od skromnego do bogatego »

  BP Sport - nową ideą budowy są używane domki stacjonarne, całoroczne domki holenderskie Warszawa, woj. mazowieckie. Oferta to nowe i używane domki holenderskie, przyczepy kempingowe, domki angielskie. Domek zmontowany na kółkach - swobodne ustawienia w dogodnym miejscu. Od skromnego do bogatego - także z tarasem. Posiada rozprow ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 30 11 2010
 • AP Usługi Geodezyjne »

  Firma wykonuje usługi geodezyjne na terenie województwa opolskiego oraz geodezyjną obsługę inwestycji na terenie całego kraju. Najczęściej wykonywane usługi to:- mapy do celów projektowych- podziały działki- wznowienia granic- rozgraniczenia- inwentaryzacja geodezyjna budynku i przyłączy- tyczenie budynku i przyłączy- weryfikacj ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 21 04 2013
 • Odbiory Elektryczne Kraków tel. 500-837-898 »

  Zakres usług elektrycznych: www.narty.pl.wizytowka.pl   Elektryk Kraków Tel. 500-837-898 Mamy Uprawnienia SEP ELEKTRYKA Usługi Elektryczne Tel. 500-837898 na terenie Krakowa i okolic w zakresie:, Elektryk Kraków ELEKTRYKA Kraków drobne naprawy, awarie wymianę instalacji i urządzeń elektrycznychremonty istniejącej instalacji Inst ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 16 03 2013
 • Elektryk »

  Stale powiększająca się liczba osób wyjeżdża za granicę w poszukiwaniu lepszego życia i pracy, gdyż w naszym państwie profesjonaliści są nie doceniani albo w najgorszym wypadku zwyczajnie bezrobotni. Elektryk w Polsce zarabia średnio 1500 złotych, ta kwota w żadnym stopniu  nie jest adekwatna do pracy jaką projektuje, ponieważ s ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 08 2013
 • Drzwi wewnętrzne Łódź »

  Po negatywnych doświadczeniach ze stolarką okienną starego typu stale powiększająca się ilość ludzi decyduje się wymienić okna na nowe. W bardzo wielu przypadkach wypierają one tradycyjne okna z PVC, jako te, które są bardziej praktyczne. Produkuje się je w wielu technologiach konstrukcyjnych, dzięki czemu łatwo dobrać okna do w ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 10 2013
 • portal budowlany »

  Podwykonawca.pl to nowoczesny portal, za pomocą którego w łatwy i szybki sposób można znaleźć podwykonawcę, generalnego wykonawcę, dewelopera,  inwestora, dostawcę materiałów budowlanych.Opierając się na opiniach i komentarzach łatwiej podejmiemy decyzję o wyborze firmy z którą chcemy nazwiązać współpracę jednocześnie z mniejsza ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 20 10 2013
 • Budownictwo Bytów »

  Współpracujemy z najlepszymi firmami budowlanymi w okolicy. Zapewniamy najlepszą obsługę i szybkie załatwienie wszelkich formalności. Potrzebujesz porady budowlanej lub doradztwa technicznego w budownictwie, lepiej trafić nie mogłeś. Cały czas jesteśmy do Twojej dyspozycji.Każdy z nas chce mieć swój własny kąt do zamieszkania or ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 10 2012
 • Polecam nowe mieszkania, Gdańsk. »

  Wszakże od tegoż nagminnie jest zależna, czy też będzie się nam rzetelnie mieszkało, bądź choćby będziemy uiszczać mniej, bo niestety warto stwierdzić jest taka, iż za luksus godzi się spłacić, a do takiegoż rodzaju luksusu zalicza się właśnie mieszkania na starym mieście. Trójmiasto ma dodatkowo jeden rejon, jaki przystoi do na ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 18 04 2013
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Budownictwo - nowa strona:

Adres:
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122