Budowa farm wiatrowych.

Budowa farm wiatrowych. Greentech Energy Systems Polska rozpoczął swoją działalność w 1997r. W związku z szybkim rozwojem nasza firma zamierza budować więcej farm wiatrowych i produkować jeszcze więcej czystej energii.
W planach jest w tej chwili kilka projektów i równocześnie kontynuowane są badania nowych lokalizacji.
W chwili obecnej jesteśmy zainteresowani zakupem uruchomionych farm wiatrowych o mocy powyżej 10 MW lub projektów farm będących w fazie realizacji, z uzyskanym zezwoleniem na budowę.
Skontaktuj się z nami aby rozpocząć współpracę. Tworzenie zielonej energii to kierunek, w jakim Greentech konsekwentnie podąża i w związku z tym zachęcamy do współpracy projektantów, dzierżawców, deweloperów oraz wszystkie zainteresowane osoby.

Szczegóły strony greentech.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę greentech.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Spółkę zadłużoną kupimy Tel.535-867-180 »

  Pośrednictwo w zakresie sprzedaży firm i spółek z o.o i S.A, spółek Jawnych, Cywilnych oraz firm działających na wpisie do ewidencji Pomoc  Prawna Tel. 535-867-180 http://egdi-limited.com/  Oddłużanie Przedsiębiorstw - umarzanie długów Finansowanie dla firm/spółek/korporacji i firm/spółek/korporacji Zainwestujemy albo kupimy fir ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 07 01 2013
 • Żaluzje katowice »

  Promienie słoneczne mogą wywoływać złe konsekwencje dla organizmu gdy stanowią ich nadmiar w pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień. Aby się przed tym chronić i zabezpieczać proponuję odwiedzić stronę firmową zaluzje-katowice.com.pl. Żaluzje pomimo, że są już wiele lat na rynku, wciąż stanowią bardzo pragmatyczny syst ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 08 03 2013
 • niepłodność olsztyn »

  Istnieje kilka barier między lekarzem medycyna a lekarzem ginekologiem który zajmuje się okreslonymi rzeczmi z ciałem kobiety. Zagadnienie z pewnością znany bardziej kobietom i męzczyzną. Bariery istnieją nie tylko na poziomie umysłowym, kobieta kieruje się emocjami, mężczyzna w znaczącej liczbie przypadków logikom. Dodatkowe ba ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 10 2013
 • SKOK Wołomin: Tu każdy klient jest u siebie. »

  Od tamtej pory, minęło dwanaście lat. W tym czasie dynamicznie się rozwijaliśmy i z jednej z najmłodszych spółdzielczych kas oszczędnościowo kredytowych w naszym kraju przerodziliśmy się w dużą instytucję finansową teraz zajmujemy drugie miejsce w rankingu spółdzielczych kas oszczędnościowo kredytowych. (. . . ) kadra pracownicz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 02 2014
 • Umorzymy do 70% twojej firmy tel.502-847-587 »

  Nasza propozycja tel. 502-847-587 www. dyskonto. com jest skierowana do wszystkichfirm kapitałowych orazkorporacji cywilnych,  jawnych,  komandytowych, a oprócz tego t/z wpisów do ewidencji które zróżnych powodów zmagają się z problemamimajątkowymi. Jeżeli już macie Państwo dosyć borykania się z problemamiinwestycyjnymi firmy, ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 12 05 2014
 • OAZY PODATKOWE JAK LEGALNIE NIE PŁACIĆ PODATKÓW »

  Musicie Państwo wiedzieć, że wszystkie informacje, które przekazuję w książkach nie są wiedząteoretyczną, lecz jest to wiedza praktyczna. www.frydberg.plPrawie 24 lata funkcjonowałem w tak zwanym obrocie gospodarczym.Wiele z opisanych metod sam stosowałem, bez względu na to czy byłem właścicielem firmy, czy teżprzygotowywałem lu ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 25 08 2014
 • TANIE SUKNIE ŚLUBNE KRAKÓW »

  ARTYSTYCZNA PRACOWNIA  SUKNI WIECZOROWYCH -  WIZYTOWYCH - ŚLUBNYCHKrakModa www.krakmoda.pl to pracownia zajmująca się artystycznymkrawiectwem miarowym, fachowo doradzamy,przygotowujemy autorskieschematy i stylizacje. Szyjemy na miarę w atrakcyjnych cenach suknie ślubne, suknie komunijne, suknie ARTYSTYCZNA PRACOWNIA  SUKNI WIECZ ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 31 08 2014
 • WE INVITE TO COOPERATION ALL MANUFACTURERS OF DENTAL »

  WE INVITE TO COOPERATION ALL MANUFACTURERS OF MEDICAL, DENTAL ANDREHABILITATION EQUIPMENT www.med-egdi.com We are going to introduce into the Polish market medical, dental and rehabilitation devices including sales, transport, installation, professional trainings and service. Our employees work in 49 of the biggest Polish cities ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 09 2014
 • Dam koszty VAT sprzedam faktury VAT Tel.517-816-668. »

  Dam Koszty 517-781-668 http://dam-koszty.100pka.pl cypr@mail.com Wszystkim przedsiębiorcom oferujemy skuteczną minimalizację podatku od towarów i usług (VAT), a dodatkowo podatku dochodowego (PIT lub CIT). dam koszty, sprzedam koszty, dam faktury, sprzedam faktury, kupię faktury, dam koszty VAT, sprzedam koszty VAT, dam faktury ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 14 09 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych Gorlice tel.607-657-448. »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com  Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania oraz dodatkowo co więcej utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podcz ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 01 01 2015
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122