Akcesoria kolejowe

Akcesoria kolejowe GFN to przedsiębiorstwo z ponad stuletnią tradycją. Podczas tak długoletniego działania GFN zostaliśmy niewątpliwym liderem w charakterystycznej dla nas branży. Pracujemy nie tylko z Polskimi Kolejami Państwowymi, ale także z kopalniami węgla kamiennego jak również firmami, które zajmują się budową torowisk tramwajowych. Współpracę z GFN podjęło dużo firm nie tylko z naszego kraju, ale również z innych krajów Europy. Dzieje się tak z uwagi na bardzo bogaty asortyment tworzonych przez GFN elementów.  Nasza firma zapewnia kompleksowe zaopatrzenie w niezbędne materiały i elementy torowe jak również wyroby śrubiarskie. Wysoki standard tworzonych przez nasze przedsiębiorstwo sprawia, iż z oferowanych przez nas usług korzystają coraz większe rzesze klientów. Jesteśmy firmą o stabilnej pozycji na naszym rynku. Szczycimy wieloma usatysfakcjonowanymi klientami, którzy niezmiennie wybierają na oferowane przez Górniczą Fabrykę Narzędzi usługi. Warto sięgać po nawiązanie współpracy z firmą, która posiada liczne referencje a także klientów nie tylko z Polski, ale i z Europy.  Ponad czterdzieści lat temu rozpoczęliśmy produkcję elementów dla różnego rodzaju kolei i odtąd bardzo dobrze pracujemy ze wszystkimi dyrekcjami Polskich Kolei Państwowych jak również z firmami z całej Polski i różnych krajów Europy. Serdecznie zachęcamy każdego do skorzystania z oferowanych przez GFN usług!

Szczegóły strony www.gfn.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:


Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.gfn.com.pl:

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • niepłodność olsztyn »

  Istnieje kilka barier między lekarzem medycyna a lekarzem ginekologiem który zajmuje się okreslonymi rzeczmi z ciałem kobiety. Zagadnienie z pewnością znany bardziej kobietom i męzczyzną. Bariery istnieją nie tylko na poziomie umysłowym, kobieta kieruje się emocjami, mężczyzna w znaczącej liczbie przypadków logikom. Dodatkowe ba ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 29 10 2013
 • Zakładanie biznesu »

  W wielu wypadkach mamy stracha zarejestrować swoją firmę uwzględniając galopujące podatki oraz dodatkowo niesłabnącą walkę na rynku. Szereg ludzi kwalifikuje się natomiast na założenie indywidualnej działalności ponieważ pragną pracować na swoją rękę. Dla takowych ludzi stworzone było to forum biznesowe, które koncentruje ludzi ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 04 08 2014
 • Kupie zadłużoną spółkę tel.502-847-587 »

  HEXA-CORP www. hexa-corp. pl ma w swojej ofercie usługi oraz doradztwo w zakresieprawa gospodarczego. Spółki kupimy / sprzedamy (nawet zadłużone) Umarzamy długi firm-spółek do 70% istniejącego zadłużenia Likwidacje spółek i wykreślenia z KRS Zarząd Kryzysowy dla spółek z o. o i S. A Świadczymy usługi przejęcia spółek z o. o, akc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 05 08 2014
 • Przeglądy sprzętu medycznego Oświęcim 508-803-962 »

  Tel.(12)376-82-93 www.szmit.com/medyczny.html Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania oraz co więcej utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 09 08 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych tel.607-657-448. »

  Tel.607-657-448  www.med-egdi.com html Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania , a ponadto w dodatku utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www.med-egdi.com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Podc ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 23 08 2014
 • Przeglądy urządzeń medycznych tel.607-657-448 »

  Tel. 607-657-448  www. med-egdi. com Nie tylko z powodu wymagań NFZ czy uzyskania, a dodatkowo co więcej utrzymania certyfikatu systemu zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie potwierdzenia że dany aparat jest sprawny technicznie i może być dalej eksploatowany. www. med-egdi. com Przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa. Pod ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 08 2014
 • Szycie firan »

  Firany,  zasłony Szyjemy Upinamy Modelujemy www. krakmoda. pl O ile marzą Wy o urozmaiceniu wygląduswoich okien, o tchnięciu w nie nowego i świeżego spojrzenia - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oferujemy kompleksowe usługi dekoracji okien, poprzeztworzenie, szycie i modelowanie firan! Używamy materiałów i tkanin ty ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 10 09 2014
 • Ekspercka.pl - Pracownia Analiz Środowiska »

  Pracownia Analiz Środowiska ekspercka. pl powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wysoko- specjalistyczne usługi powiązane z ochroną środowiska. Przez okres paru lat zaufało nam wielu Kontrahentów którzy pozostali z nami na stałe. Nasza oferta obejmuje wachlarz działań ukierunkowanych na poradę i doradztwo w trakcie d ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 13 06 2016
 • Rzecz o najlepszych kasetonach podświetlanych i nie tylko. »

  Jeśli szukamy sposobu na zbudowanie bardzo widocznej reklamy w naszej siedzibie firmy albo gdzieś blisko to z całą pewnością kasetony podświetlane będą wstanie nam pomóc. Jest to wspaniała i skuteczna reklama, która dziś bije rekordy popularności. Przede wszystkim jest to reklama, która jest skuteczna i bardzo dobrze widoczna. D ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 15 03 2017
 • Zabawki dla dzieci uczące, rozwijające kreatywność »

  Dzieci bardzo częstopreferują grać, jednakże nie zawsze umiemy wyselekcjonować dla nich coś odpowiedniego. Warto wiedzieć jaki rodzaj zabawek jest odpowiedni dla naszych pociech. Ze względów bezpieczeństwa nie należy nabywać dla dzieci poniżej 3 roku życia, zabawekwykorzystanych dla starszych pociech, gdyż posiadają one mniejsze ... szczegóły wpisu »

  Data dodania: 24 04 2017
Polecamy Parasole reklamowe, ró?nego rodzaju.   Tylko u nas Akcesoria do Komputera , róznego rodzaju.   Polecamy Plandeki okryciowe, wysokiej jakosci.   Nasza zdrowa zywnosc sklep eko, tutaj kazdy znajdzie cos dla siebie.  

Warning: mysql_close(): no MySQL-Link resource supplied in /home/katalogi/domains/zcj.pl/public_html/index.php on line 122